• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Baš mi se sad i ne daje 150+€ za auspuh
Nisam ga mislio očistiti da nema ništa, nego samo izvaditi to šta zvoni.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
Ostavi komore, da nisu potrebne ne bi bile ugrađene. Auspuh je na 2T motoru pola snage...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
što se tiče blokade za 2T skutere, to košta možda 20 eur, prodaje se doslovno na kile, staviš jednom i na tipku pališ kad ti treba....
Imao 2 gilere s time, apriliu, yamahu....

ide na CDi, neki imaju i potenciometar za fino ppodešavanje + tipka on-off....

s apriliom me murja zaustavila s nekih 90kmh i na vanredni tehnički. vozili se zamnom. na tehničkom bilo sve 5 :D ( skriveni prekidač ) ( inače aprilia išla110 s mojih 110 kg i195cm )
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,936
Baš mi se sad i ne daje 150+€ za auspuh
Nisam ga mislio očistiti da nema ništa, nego samo izvaditi to šta zvoni.
A ja sam mislio da ga očistiš od gareži..
I dalje nam nisi rekao koja vrsta agregata je?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Baš mi se sad i ne daje 150+€ za auspuh
Nisam ga mislio očistiti da nema ništa, nego samo izvaditi to šta zvoni.
Normalno da možeš ,motor je tvoj i delaš s njim kaj hočeš.
da li je 2 ili 4 T?konačno ni rezanje ne bude đaba ako za to trebaš profiće
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,992
Kad sam za unos auta pitao,rekli su da nisu tu da daju informacije,točno tim riječima
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,992
trenutno nikako jer sam u boxu,ali našao sam nešto privatno,razlika bi trebala biti u onih 5% za prepis
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,992
Ma oni obično znaju njihov dio u Slo,a za Hr se pobrineš sam,ali dobra ideja,budem pokušao
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Vidiš, tebi su rekli da ne daju podatke, a mene je prije par godina kad sam unašal auto u HR, na carini doslovno carinik špotal kaj nisam prije do njih došao pa da znam proceduru i troškove.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,099
Malo odguravanja nogama i ide. Problem nastaje ako je malo uzbrdo ili se potplati potrgaju. :ppozdrav:
 
Na vrh