• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Znači spremate se za Gudovac, OK nadam se da se dogovorite pa da napravite zajedno tu rutu :eek::

Ja bi inače želeo iči neki dan u Austriju na Faaker see. Ovu cjelu sedmicu je tamo europski okup Harley-Davidson. Ljudi, to je ludo :icon_eyes:, napovida se okup 25 000 motora HD. Prošle godine je kolona motora koja je učestvovala u paradi bila duga 26km. Mislim da sam vam prošle godine dao neke slike od okupa tu na forum. Dok to ne vidiš nemožeš si zamisliti kako okup izgleda, ceste su pune motora, u taj kraj se ne pušta avte, može se doči samo sa motorom, za ostale vozila pristupa nema jer več onako nema mjesta. Težko nađeš prostor za parkiranje svog motora.
A neznam ako ču uspjeti da idem tamo jer je EU basket prvenstvo u našem kraju pa smo vatrogasci stalno u poslu :frown:. A vidjet čemo :(envy):, možda se nađe malo vremena.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,713
Znači spremate se za Gudovac, OK nadam se da se dogovorite pa da napravite zajedno tu rutu :eek::

Ja bi inače želeo iči neki dan u Austriju na Faaker see. Ovu cjelu sedmicu je tamo europski okup Harley-Davidson. Ljudi, to je ludo :icon_eyes:, napovida se okup 25 000 motora HD. Prošle godine je kolona motora koja je učestvovala u paradi bila duga 26km. Mislim da sam vam prošle godine dao neke slike od okupa tu na forum. Dok to ne vidiš nemožeš si zamisliti kako okup izgleda, ceste su pune motora, u taj kraj se ne pušta avte, može se doči samo sa motorom, za ostale vozila pristupa nema jer več onako nema mjesta. Težko nađeš prostor za parkiranje svog motora.
A neznam ako ču uspjeti da idem tamo jer je EU basket prvenstvo u našem kraju pa smo vatrogasci stalno u poslu :frown:. A vidjet čemo :(envy):, možda se nađe malo vremena.

čuo za Faak am see, bio u proljeće kad je na wortherseeu bio GTI treffen...

Inače nije da planiram za gudovec al moglo bi se zalomit, ja ću tek u nedjelju bit siguran idem ili ne....

Uglavnom trebalo bi iskoristit ostatak ljeta za još kakav krug....
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
moja nova-stara vozilica


qz0toy.jpg
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
ne,ne kad ideš linijom Split Sinj pa prelaz u BiH Nemam sad točne kote.Malo ču potražit pa napišem.

Onda ti vjerojatno misliš na Buško jezero, to ti se jednim dijelom nalazi u Livanjskoj a jednim djelom Tomislavgradskoj općini.
 
B

bosniahos

Guest
točno tako tomotraktor.Na auto karti nema mista ali na vojnoj ima.
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Pozz. Slike s jučerašnje ture, opet ja i vjerni pratioc, i opet jezero. Ovoga puta Ramsko J. jako lijepo za vidjeti.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php


LP za sve :icon_thumright:
 

Prilozi

  • slike 002.jpg
    slike 002.jpg
    36.5 KB · Pregleda: 220
  • slike 004.jpg
    slike 004.jpg
    43.3 KB · Pregleda: 231
  • slike 018.jpg
    slike 018.jpg
    34.2 KB · Pregleda: 205
  • slike 037.jpg
    slike 037.jpg
    48.7 KB · Pregleda: 314
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
:icon_thumright: Milina za pogledat a vidim da vam je vrijeme dobro služilo.

Da se i ja malo pohvalim, bio sam na Faaker see, na EU Harley Davidson okupu. Došli su iz cjele Europe, al jih je bilo na tisuče :icon_eek:. Šteta samo što sam imao ograničeno vreme, žurilo mi se nazad kuči. Sledeču godinu moram to bolje iskoristiti.

1240522_10201327910632153_662940762_n.jpg


1174838_10201327912992212_1562875557_n.jpg


1069159_10201327914632253_922442525_n.jpg


1187286_10201327916832308_115613623_n.jpg


1235435_10201327917952336_547194975_n.jpg


1044739_10201327919672379_451641077_n.jpg


1011517_10201327921232418_1675325298_n.jpg
 
Posljednje uređivanje:
B

bosniahos

Guest
Dal nije bilo ovih naših iz Hr i Slo velikih servisera za HD koji nam tako fino naplačaju usluge servisiranja i ugradnju dilova.
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
Pozdrav trebam djelo za zongshen 250 XTM 2009 trebam klip i celinder.

Krepala mi pumpa za podmazivanje celindra i izgorio klip i celinder na bregasti je pojelo sve zube (AKO IMA NEKO DA ZNA ZA POLOVNE DJELOVE ILI NEGDJE GDJE NISU SKUPI NEKA ODG OVDJE ILI NA FACEBOOK) (BRUNO CIGLER se zovem na fejsu)


UNAPRJED HVALA!!!!!!
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
:icon_thumright: Milina za pogledat a vidim da vam je vrijeme dobro služilo.

Da se i ja malo pohvalim, bio sam na Faaker see, na EU Harley Davidson okupu. Došli su iz cjele Europe, al jih je bilo na tisuče :icon_eek:. Šteta samo što sam imao ograničeno vreme, žurilo mi se nazad kuči. Sledeču godinu moram to bolje iskoristiti.

Pozz. Ma vrijeme je kod mene, ovih dana za 5. Taj dan sam skidao, pa sušio podkošulj, čak je i na motoru bilo vruće kroz gužvu dok se izvučeš.
A ovo gdje si ti bio potrebno je 5. dana da se sve pregleda, zaista veliku broj Harlya.:(clap):
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dal nije bilo ovih naših iz Hr i Slo velikih servisera za HD koji nam tako fino naplačaju usluge servisiranja i ugradnju dilova.

Bosniahos

Kako več rečeno, nisam imal vremena na protek pa se nisam uspijo sve razgledati. Bio sam na Akrapovičevom štandu, gledaj sliku motora sa njegovim auspuhom inače neznam za još koji SLO ili HR štand.
Što se tiče naplačivanja za servisiranje motora i prodavanja djelova, i moje je mišljenje isto da su serviseri ko zlatari. Slično tako je i kod avta, cjene idu u nebo a ljudi nemaju od kud uzeti. Kad pogledaš samo da je cjena za 1 sat rada mehaničara oko 35€ za naj jednostavnija posla (mjenjanje ulja i sl.). Pitam se samo šta oni zapravo rade tako extra naspram svim ostalima. To je legalizirana krađa ljudi. Njihove cjene su evropske a naše plate balkanske, da se razumemo, i mi slovenci smo na Balkanu.

Tomotraktor

Istina, da se sve pogleda trebalo bi uhu vremena. Ja ga nisam imao ali svejedno se isplatilo, ovo je stvarno mega susret.
 
Posljednje uređivanje:
B

bosniahos

Guest
Ma baš me zanimalo,puna su ih usta hvale kad dojezdim knjim,bili smo prvi ovdi ondi.Meni je ovi Slovenac što radi u Zg,Jambo mu je ime kao firme traži za mog HD toliko para da ga ponovo kao dovede ured toliko para da ih nemam.A kao bi ga uze a da bi koliko mi nekad ošlo para samo za zadnji kraj.Gade mise.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav svima!

Eto dečki friške slike od ture. Ovaj put su iz Vaše lipe, znači iz Hrvatske, iz Jadrana :smile:. Sezona ide prema kraju pa se iskoristilo još malo, kad če bit opet ovakih divnih slika pitam se samo :icon_scratch:. Možda sledeču godinu.

1233519_10201363492681682_1539480098_n.jpg


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Posljednje uređivanje:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,713
krv češ mi popit tim GS-om....

Iduće godine posiječem starome jednu šumu, napravim 100-150m drva za prodaju, prodam svoj motor, bubreg i još malo doložim pa si kupim takvog...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Kaj da ja prodam kad nemam šume?..:(giggle):
A svakih par dana vidim jednog GS-a u prolazu..:icon_pray:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,386
decki, treba biti skroman.
jedan xt-r bi bio dovoljan.
ili xt-z.. ako bi bilo vise drva za prodati :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh