• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MrSima14

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
A bilo dosadno dok sam čekao da se prskalica natoči..:icon_weed: :D: :D:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hhehehe,:icon_weed::icon_weed:bilo vrimena Evo jučer malo kosija da ponesem konjima,jer več tijedan dana kiša podijebava,,,,,pa nek imaju zelenoga,,,,,jučer proba ,,pa skinuja s kose ono ča sam dela,,,,,,za sad znam di je greška,,,,ona za podmazivanje mora ič iznutra,tako da se trava ne lovi za onu cijev,,,,,,,,,ali to čemo odradit,možda ove dane,,,,,ako ne za drugi otkos,...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Ja sam već nekih 9 jutara pokosio, 4 sjenirao i 5 sušio..Sad imam pokošeno oko 1.5 jutra..jučer kosio, sutra prekrenuti i u utorak kupiti..:)

A možda da staviš cijev tu na greben, da ju polegneš onda ne bi trebala smetati ničemu..?
 
B

BAGERISTA

Guest
A morat ču,,jer nisam razmišlja na to,,,,ali sad je još ova sedmica loše vrime,pa čemo,,,,,nešto odradit,,,,,a skinuja sam se je da mi je ne slomi,i ne štopa,,,..

Evo danas malo pokosija oko kuče pa pobrat samoutovarkom,jer je dosta sena ,,,pokošeno,,a ža mi bacit...:(handshake):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Ma treba kupiti sve što se može, tko zna kakva će godina biti..Kako cilindar funkcjonira? Ma napravit ćeš ti podmazivanje, znam da već znaš kako ćeš, i ja bi morao, al nikako da se nakanim..:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Prezadovoljan,,cilindar dela,za 10+,,,čim podigneš,nakopar centimetara on povuče malo gore,tako da u principu,vrh kose se digne za duplo nego prije u normali,bez da dižeš u koso na ručkicu,s kojom se šteluje nagib.

Tako i ja berem sve,jer nikad neznaš kakva če bit iduča godina..
A i di iman za proč nabrzaka,samo prebacim ulje i podignem je do kraja,kad spustim ide slobodnim padom,i nakon toga samo opustim s ručkicom,i kosa normalno dela,,,nači u principu,ne treba je s uljem zajbavat,nego jednostavno ko da je na mijeru napravljeno,..evo i ja sam skroz zadovoljan da je ne ureknem..:(wait)::(y)::(y):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Danas oko 450 bala doveženo i dvije prikolice u rifuzi, neka lagana kišica taman bila počela, ali ništa, valjda će noćas..:)

dsc0023wp.jpg
[/URL][/IMG]
dsc0024nj.jpg
[/URL][/IMG]
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,nači dela se na veliko,evo ja doša doma,i išli mi i prijatelji u brajde(vinograd),,,očistili dva reda.....
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
A radi se da, sad čekam stabilno vrijeme pa da mogu dalje, lagana kišica sada pada, dobro došla za ovo što je pokošeno i pokupljeno, samo da se ne oduži..:)

Večeras još izvezao 4 cisterne na jednu parcelu gdje sam danas pokupio lucernu..:)
dsc0022de.jpg
[/URL][/IMG]
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidi ga,konbinacija za 10+,,,,
Koliko je to litara,:(smirk):,1800,ili više.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
2200 litara je, meni ne treba veća, a i kod mene ima malo mjesta za okretanje, kratak sam sa prostorom pa sa većom bi mi negdje bilo problema i okrenuti... :icon_e_biggrin:

Sad će tu lucerna odmah biti bolja, tako sam prije par godina vozio na jednu drugu parcelu i vozio na jedan dio gdje skoro nije bilo lucerne i sljedeće godine na tome djelu bila najbolja lucerna...:icon_e_biggrin:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema,,,,,,,ako se zalije,i gnjoji,bit če nešto,,,ako ne,,,nema,,,,nema snage za rast,..
A takve su najbolje,jednostavne kratke,i svugdje uspiješ okrenut..
 
G

GROF

Guest
Moj podpis! :(giggle): :icon_pidu:
URL]

., lip TI pozdrav mladiću; MrŠima14!, u najboljim godinama života svog, :icon_super:

., evo sam malo preletil - prolistal i pročital tvoju temu - predstavljanje - slikani materijal, ... i odlučil da napišem ku pisanu besedu - štoriju TEBI!, ... odlično predstavljanje, prave strojčuge, lipo gospodarstvo i TI!, nadasve vridan - radišan mladi čovik!, ča je za svaku pofalu - pohvalu, to volim i nadasve cijenim kad mladi ljudi poput tebe!?, oćedu, znadu i volidu delat,... moj rešpekt i naklon do poda, ... :icon_pray: ...

., p.s., nemoj se ljutit, volim se zezat, zato te moram pitat, oprosti Šima!, ča znači u tvom niku broj 14!? ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Nema,,,,,,,ako se zalije,i gnjoji,bit če nešto,,,ako ne,,,nema,,,,nema snage za rast,..
A takve su najbolje,jednostavne kratke,i svugdje uspiješ okrenut..

Tako je, nema bez gnoja ništa.. Da najbolje kome ne trebaju veće, ja s njom idem i u potok po vodu za zaljevanje vrta, a tamo pogotovo sa većom ne bi se okrenuo..:D:



., lip TI pozdrav mladiću; MrŠima14!, u najboljim godinama života svog, :icon_super:

., evo sam malo preletil - prolistal i pročital tvoju temu - predstavljanje - slikani materijal, ... i odlučil da napišem ku pisanu besedu - štoriju TEBI!, ... odlično predstavljanje, prave strojčuge, lipo gospodarstvo i TI!, nadasve vridan - radišan mladi čovik!, ča je za svaku pofalu - pohvalu, to volim i nadasve cijenim kad mladi ljudi poput tebe!?, oćedu, znadu i volidu delat,... moj rešpekt i naklon do poda, ... :icon_pray: ...

., p.s., nemoj se ljutit, volim se zezat, zato te moram pitat, oprosti Šima!, ča znači u tvom niku broj 14!? ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo se ...

Kao prvo hvala GROF-e na ljepim riječima i pohvalama..:)

Ma kakva ljutnja, nema razloga za ljutnju.. Inače mi je nadimak samo Šima, kada sam se registrirao na Youtube Šima je bilo zauzeto i ponudili su mi par drugih nikova, odabrao sam ''MrSima14'' jer sam rođen 14-stog, a Mr nema baš nikakvo značenje, to je više ovako estetski..:drink:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Dobio danas kupanac pošto je neka kišica jutros bila..:)

sam0193uo.jpg
[/URL][/IMG]

sam0189g.jpg
[/URL][/IMG]

sam0191b.jpg
[/URL][/IMG]

sam0196v.jpg
[/URL][/IMG]
 
B

BAGERISTA

Guest
:icon_pray::icon_pray::icon_pray::(clap):,ma ko da nema stakla,,,,,,,svaka ti dala,,,,a i ona koja neče,....:biggrin::icon_lol:
nema vidim ja sad ko ima najčišči traktor na forumu.,:(happy):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Samo da mi mama ne vidi kako dobro perem stakla.. :biggrin: :icon_lol: :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Kupljen novi alnaser na 549, starom pukao neki zubčanik..
sam0198z.jpg
[/URL][/IMG]
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači ni se dalo,,,,napravit,:=:),šta je tuje svo zlo za njim,,,,,,,ali,nekad bolje uzet odmah novi,jer je popravak kod ovih takozvanih majstora (čitaj negdje lešinara):x::x:,,dođeš na skuplje od novog,,,,,isprobano...:=:):(n):,nadam se da nije preko dvije tisuće,,,,,jer nisu jeftini...:(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh