• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MrSima14

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Jesam,,,,,,,zahvaljujem na slikama..:icon_thumright::icon_thumright::icon_razz:

Jel ti kad pucala ona kosa sa duplim češljima,nači ona kroz koju ide ona s noževima..

Je moja je 220,,,,ima da fiat dere ove godine, s njom..a glavni nosač je isti.

Ma to je sve isto, tvoja je teža za 20kg valjda, al to je tih 40cm zahvata.. Ja kada bi htjeo samo bi morao drugi greben, kosu i protukosu kupiti i imao bi veću.. Što ti zoveš kosa sa duplim češljima ja to zovem protukosa, a mislim da se i protukosa baš zove..Nije mi nikada pukla, znala mi je kosa pući ali to ne, zna mi nekada pući onaj prvi češalj na protukosu, kako kosa ide kroz sredinu kroz taj češalj i onda mi odpane tamo na vrhovima i ostane samo ona strana koja je zanitana..:icon_e_biggrin:
 
B

BAGERISTA

Guest
Mislim da da,,,,,,,ima nešto više kila jer je i sam zahvat veči,,,više želiza:(nod):
daj mi reci koliko remena imaš iza za pogon dva ili tri,ako su tri,onda je sve isto,,osim šta je krača,....a bit če slik i od mene,,samo da krenemo da se to vrime stabilizira...
neznam kako se zove stručno,,,ali logično je da bude protukosa,

Tako je i meni znalo onaj prvi prdnut,a i falila mi je ona mala peta kud klizi prvi par noževa,ili drugi,,,,,,,,poslje sam stavija gore,nema problema...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Tri su remena... Ja danas išao pokositi jednu uvratinu, treba proći nogostup, a na toj uvratini mi najbolja lucerna, pa reko šteta da mi ju unište sada kada je tolika, a pokupit ću je kroz par dana makar i zelenu pa ću pomalo hraniti s njom... :icon_razz:

Ma samo ju treba dobro naštelati, da joj bude sve u centru i onda samo kosi...:icon_e_biggrin:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Dvije umjetničke u prirodi...:) prednji blatobrani još trebaju doći na njega, stoje mi, nikako da napravim...:^): nema se vremena!
dsc0025aa.jpg
[/URL][/IMG]
dsc0026zbz.jpg
[/URL][/IMG]
 
B

BAGERISTA

Guest
Pravi fotosesion..........:(nod)::(nod):,,,nema kad budeš stavija blatobrane,ima da dobije na izgledu,...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Pravi fotosesion..........:(nod)::(nod):,,,nema kad budeš stavija blatobrane,ima da dobije na izgledu,...

Danas sam uhvatio vremena pa sam ih stavio..Sad moram opet u prirodu na slikanje...:(rofl):
 
B

BAGERISTA

Guest
Sve pohvale.............:icon_pray::icon_pray::icon_pray:,pila je sad za 10+,a lipo za vidit,i vijeruj mi manje blata po kabini,....
Vijerujem da si pustija mijesta da ga blato ne strgne dole,,kad bude se guma napunila,u oranju ili slično..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Sve pohvale.............:icon_pray::icon_pray::icon_pray:,pila je sad za 10+,a lipo za vidit,i vijeruj mi manje blata po kabini,....
Vijerujem da si pustija mijesta da ga blato ne strgne dole,,kad bude se guma napunila,u oranju ili slično..

Hvala hvala..:(hi):
Još samo da su mi zadnje veće gume bio bi bolji, ovako mi malo kao ''sjedi'' na zadnjem kraju!
Mislim da će biti dovoljno mjesta nekih 7cm, a baš kada je blato jako i ne ide se u polje..:eek::
 
B

BAGERISTA

Guest
Znam da se neide,,,,,,ali eto ovako mi super izgleda,,da su više,ne,,,nije više to ,,ali,reka sam za blato,neide se ne,ali netreba vraga tražit sam dojde,tako da guma se llako napuni,i ako nije bila namijera,kad se najmanje nadaš...

A 7cm,ovako sa slike ne izgleda tako,a opet po meni dovoljno...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Znam da se neide,,,,,,ali eto ovako mi super izgleda,,da su više,ne,,,nije više to ,,ali,reka sam za blato,neide se ne,ali netreba vraga tražit sam dojde,tako da guma se llako napuni,i ako nije bila namijera,kad se najmanje nadaš...

A 7cm,ovako sa slike ne izgleda tako,a opet po meni dovoljno...

Ma znam sve mi je jasno...:(hi):

a ni meni ne izgleda na slici, sjena vara...:(wasntme):
 
B

BAGERISTA

Guest
Koje su ti iza broj,,,:(wasntme):,da su veče nebi škodilo,...mada su i prednje dosta potrošene..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Koje su ti iza broj,,,:(wasntme):,da su veče nebi škodilo,...mada su i prednje dosta potrošene..

Iza su 12.4-28, napred mislim da su 7.5-20 ako me pamćenje dobro služi...Prednje jesu potrošene dosta, dosta su loše, mekane pa se brzo troše, kad ih potrošim napred će ići šira guma... zadnje su još uvjek kao nove...:smile:
 
B

BAGERISTA

Guest
Bilo bi ljepo da su zadnje više,ili malo još veče,,,,,a,,,prednje če bit mrak kad budu šire..:cool2:ima da izgleda opasno...:icon_razz::icon_razz:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Ma ove su male mu baš, al dok ne podere ove nema većih..samo što se dobro drže...:icon_mrgreen:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma ove su male mu baš, al dok ne podere ove nema većih..samo što se dobro drže...:icon_mrgreen:

Kad se potrose iza stavi 13.6/28,a napred 8.00/20.
Iza ti bu vislji i sira je guma malo a napred bu zgledal super.
Moja preporuka petlas,sehha,trayal.mitas los u zadnje vrijeme mekan a to na traktoru je koma.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Kad se potrose iza stavi 13.6/28,a napred 8.00/20.
Iza ti bu vislji i sira je guma malo a napred bu zgledal super.
Moja preporuka petlas,sehha,trayal.mitas los u zadnje vrijeme mekan a to na traktoru je koma.

Napred će ići 8-20 uskoro, ove će još neke dvije godine najviše biti na njemu...Zadnje neće skoro se mjenjati jer su kao nove..:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaa dobar ti je potpis,.kolega..:(happy)::(happy)::(happy)::(giggle)::icon_mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh