• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MrSima14

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Ma nek budu jos malo da se sminkam izgledam pametnije s njima:icon_rofl::icon_rofl:

Ma pametan si i bez njih.. :(rofl):
Moram si i ja nabaviti jedne, el pomaže kod cura? :(wasntme):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma pametan si i bez njih.. :(rofl):
Moram si i ja nabaviti jedne, el pomaže kod cura? :(wasntme):

Jos sam ja mali trebam puno ucit al bitno da imam volju za neke stvari:eek::
Malo pomazu kod cura al nisam primjetio nesto previse sta ce tebi ti imas curu drz to sta imas i zeni se da te malo grije dok je jos ovak prohladno:icon_rofl:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Jos sam ja mali trebam puno ucit al bitno da imam volju za neke stvari:eek::
Malo pomazu kod cura al nisam primjetio nesto previse sta ce tebi ti imas curu drz to sta imas i zeni se da te malo grije dok je jos ovak prohladno:icon_rofl:

S obzirom na svoje godine znaš dovoljno..:icon_jook:
Ma znaš ono kad krene više cura oko tebe i onda tvoja se pokaziva u najboljem svjetlu, ne smeta joj ništa, pipka oko tebe, mazi te i pazi... Ovako ubi Boga u meni..:icon_axe: :(rofl): :icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
S obzirom na svoje godine znaš dovoljno..:icon_jook:
Ma znaš ono kad krene više cura oko tebe i onda tvoja se pokaziva u najboljem svjetlu, ne smeta joj ništa, pipka oko tebe, mazi te i pazi... Ovako ubi Boga u meni..:icon_axe: :(rofl): :icon_rofl:

Slazem se s tobom sta vise cura oko tebe ova je onda bolja prema tebi:eek::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo baš sam joj ovo ispričao i sva mi neka umiljata postala i brižna..:(wasntme)::cool2:

Morat ces ti njoj vise stvari ispricat bit ce ti jos bolja samo pazi nemoj pretjerivat da ne dobijes obrnutu filozofiju onda si :icon_axe:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Morat ces ti njoj vise stvari ispricat bit ce ti jos bolja samo pazi nemoj pretjerivat da ne dobijes obrnutu filozofiju onda si :icon_axe:

Ma ono samo ponekada kažem ''ajme što me one cure tamo gledaju'' i onda ona poludi pa men bude ljepo..samo da ona ne okrene taktiku tu moju u svoju korist, ipak je to žensko..:icon_pray::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ono samo ponekada kažem ''ajme što me one cure tamo gledaju'' i onda ona poludi pa men bude ljepo..samo da ona ne okrene taktiku tu moju u svoju korist, ipak je to žensko..:icon_pray::icon_lol:

Pusti ti zenske one ovak izgledaju zgodne lijepe pametne dobre al kad okrenu plocu onda bolje bjez a nikad neznas sta im se mota po glavi:^):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da vam presječem ovu raspravu o curama :)
Bučo, ipak si bil u pravu, malo je krupniji unutarnji navoj, pa po tome Šima znaš kakve šerafe moraš tražiti :)

Ah te cure, ja več sretno zaručen 3 god i ništa mi ne fali :) Nesmijem se buniti da mi nebude još bolje :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Da vam presječem ovu raspravu o curama :)
Bučo, ipak si bil u pravu, malo je krupniji unutarnji navoj, pa po tome Šima znaš kakve šerafe moraš tražiti :)

Ah te cure, ja več sretno zaručen 3 god i ništa mi ne fali :) Nesmijem se buniti da mi nebude još bolje :)

a mi se taman uveli u raspravu i ti sada tako! E stvarno :icon_lol:

Znam, sutra ću ići kupiti, ako mi se bude dalo, blatobrani bi mi trebali utorak, srijedu doći pa ću onda možda ići i onda, sve zavisi kakve volje budem..:biggrin:

Ma ja ti još nisam toliko ni u vezi, tek sam godinu i pol za točno 9 dana.. sretne veze..Al cura mi se još školuje pa mi se nikuda i ne žuri..Nego ŠANANA ženi se, šta čekaš? :(happy):

Joooj Bučo, one ni same sebe ne razumiju, a gdje da ih mi razumijemo onda, kod njih je teorija gdje da bude jednostavno kad može komplicirano, al mi muški to volimo pa im ugađamo, a šta možemo kad smo slabi na njih! :icon_pray:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma evo sad u 7 mj bude pune 3. god veze i naših malih privatnih "zaruka", a poznajemo se nešto malo više od 3 godine.
Bio je težak put do njenog srca, al se isplatio i nedam ju više ni za šta!!
I ona je sad trenutno na stažiranju u bolnici, bude medicinska sestra :)
Pa kad se to sve obavi i malo situacija popravi za jedno 2 godine bi mogli i neki svatovi pasti :)
U svakom slučaju još mi se ne ženi, i ovako mi ništ ne fali :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Ma ja svoju osvojio u polu pijanom stanju, inače onda sam najveći šarmer..haha :icon_rofl:
Ja inače lako dođem do ženskog srca, al ova je tvrd orah, a to mi se sviđa, ljepše je nego kada je jednostavno, a samim time nije i dosadno u vezi.. Kad mi jedan kolega priča kako je kod njega u vezi i skoro svaki dan sve isto, ja bi umro u takvoj vezi od monotonije.. Al svako zna kako je njemu najbolje..:icon_jook: a ovo medicinarka, to si sigurno takvu tražio jer si sklon ozljedama, dobro bi i meni jedna takva došla.. :icon_super: Ja inače nešto puno oko ekonomistica, ovo mi je treća, a nadam se i zadnja, kako ekonomistica, tako i cura...:eek::

Kolega moraš pokrenuti ženidbu na forumu, pa onda ja i Bučo za tobom..:eek::
Ma mlad si, da se oženiš i sa 30, nećeš zakasniti nikuda... Al što mi je jedan čovjek stari rekao nakon što mu je žena umrla, kaže ''ženi se, ljepše je spavati u dvoje'' Kad se oženim reći ću mu dali je u pravu :icon_super:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma u pravu je sigurno!!!
Misliš da je meni lijepo spavati sam na velikom krevetu kad je ona cjeli tjedan u gradu na stanu?! :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Decki ja moram se maknut iz vaseg drustva vi sretno zauzeti ja nesretno slobodan:(mm):
zene su jako komplicirane i jako teske za shvatit ja ne pomisljam na zenidbu ja jos imam lijepog vremena tek mi je 20 god:icon_rofl::icon_rofl:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
E ŠANANA, ja sam ti ovak ko malo staromodan što se tiče toga i onda nema djeljenja kreveta prije braka! :)

Bučo, ma naći ćeš ti sebi već neku, samo strpljenja.. Jedna prođe druga dođe, samo strpljenja..Dođi malo u moju okolicu pa da te udam vamo..:icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
E ŠANANA, ja sam ti ovak ko malo staromodan što se tiče toga i onda nema djeljenja kreveta prije braka! :)

Bučo, ma naći ćeš ti sebi već neku, samo strpljenja.. Jedna prođe druga dođe, samo strpljenja..Dođi malo u moju okolicu pa da te udam vamo..:icon_lol:

Znaci nista prije mraka dobro nek ti bude i ta izjava:icon_rofl::icon_rofl:
Budem moro malo doc al prije moram ic malo medimurke vidit:(happy):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Znaci nista prije mraka dobro nek ti bude i ta izjava:icon_rofl::icon_rofl:
Budem moro malo doc al prije moram ic malo medimurke vidit:(happy):

Kako mi dečko ne vjeruje..:icon_exclaim: al ozbiljan sam što se tiče toga, još nisam bio kod nje u kući (tata opasan, bivši policajac i sadašnji miner) :icon_lol:

Ma imam ja sestru taman za tebe..:(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kako mi dečko ne vjeruje..:icon_exclaim: al ozbiljan sam što se tiče toga, još nisam bio kod nje u kući (tata opasan, bivši policajac i sadašnji miner) :icon_lol:

Ma imam ja sestru taman za tebe..:(happy):

Ma vjerujem ti znam i ja sam takav pusti tatu mozda je mama opasnija:(mm):
Onda cu doc da seku upoznam reci koju dobru za mene seki:(happy):
 

Najnoviji postovi

Na vrh