• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
I ja sam danas išao pazarivati ovoga rusa
http://www.pik.ba/artikal/5220319/traktor-belarus-t82-duplak/

Da ima više sačuvanih ograna na sebi vjerovatno bi ga i kupio pa makar i za prodaju u dijelovima ali stvarno mu je sve havarisano , traktor je bio u jako lošem stanju i prije prevrtanja
Gume nikakve , motor pucao blak i glava pa nešto krpljeno , kočnice nema , hidraulika razvaljena , kućište volana polomljeno , hladnjaci podrobljeni , limarija sažvakana , papire nema
jedino mi mjenjač i diferencijal djeluju uredno ali kome i to da prodam kada to jednostavno nikome ne crkava :mad:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Sto se tice tvog traktora meni je zao sto se nisam javio prije..nemam naviku gnjaviti nekoga ako je sve jasno definirano u oglasu.
Ovi traktori su ok...no trazim nesto sa manjom cijenom.Do 30 k/kn ih ima podosta,no kao sto kaze kolega plavi dodes i onda vidis pravo stanje..
Sve dalje mislim da cu tesko vise steci povjerenje.


a naletit će već nešto dobro, samo treba pratiti po oglasima.....gledam, ima jedan lošiji od moga i traži za njega 30 000kn........
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
371
a naletit će već nešto dobro, samo treba pratiti po oglasima.....gledam, ima jedan lošiji od moga i traži za njega 30 000kn........

molim te link.
thx
u svakom slucaju mislim da cu angazirati kolegu savorisa kada budem isao gledati traktor :)
ima jedan ureden potpuno za 25k kn..no vitlo je gore,pa se pitam sto je radio taj traktor...
vjerujem da ce biti...bolje pricekati,pa mozda uzeti i nesto novije nego uletiti u zamku svercera...ima li svercera koji trguju tim traktorima...do npr.30k/kn??
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
a ja svog prodao za 2000€, to nema logike......taj njegov ako vrijedi 400-500€, puno sam i rekao
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Pa vrijedni nešto malo više nego što je na kilo za otpada , vrlo malo dijelova je na njemu što bi se dalo iskoristiti
Ja sam išao na varijantu da ga kupim i rasrodam u dijelovima jer nema papire ali daleko mi je od isplatnoga , pogotovo jer su mu gume nikakve a to je veliki minus
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
imali kakve koristi prednja vuca sa ovim gumama

Zasto nebi imala? Gume su ok, samo bi bratu dobro dosli utegi, a da bi ripnjača bila bolja bila bi, ali bolje i takve nego neke čelestonke!:gitarist:
Mislim da su zato gume i okrenute u kontra smjer ili me oko vara!
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
imali kakve koristi prednja vuca sa ovim gumama

Traktor je kupljen sa takvim gumama.Predhodni vlasnik nije koristio prednju vucu,ali moj brat oce da kupi kramponke.Znali neko de se mogu naci u srbiji neke jeftinije kranponke za prednje tockove i lanci za zadnje.Dali bi se isplatilo sastaviti lance od vise kamionskih,posto su uvozni sa ziletima 350e polovni.
 
J

Jaskooo

Guest
MTZ Bjelorus 82

ZDRAVO

Da li je moguća ugradnja blokade na zadnjem pogonskom točku MTZ Bjelorus 82
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dečki mislim da bi se trebali prebaciti u temu "belarus opča rasprava" da ne prljate temu u kojoj se spominju samo mtz 50/52 i 80/82..
@Jaskooo evo tak je na 550 koji je model mislim između 50i80 tj.52i82 www.youtube.com/watch?v=A56QmGA9yMU to je tvornički a dosta njih blokadu zna prerađivati ..
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
483
ok nek to moderatori premjeste , početno s mojim postom gdje sam počeo s mtz 922.4,
ak je moguće.
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Pitanje za belarusače, kolko mogu tražit za svog MTZ 82, s prednjom vučom, 1996 godina, šira kabina, oko 3500rs, redovito održavan, sve ispravno, do pred 10 godina je orao sa 2 brazde, a od onda samo vuče prikolicu?
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Pitanje za belarusače, kolko mogu tražit za svog MTZ 82, s prednjom vučom, 1996 godina, šira kabina, oko 3500rs, redovito održavan, sve ispravno, do pred 10 godina je orao sa 2 brazde, a od onda samo vuče prikolicu?

Rođooooo, tvoja roba tvoja cijena,,, vidi po oglasnicima pa usporedi cijenu koja ti paše, a mi možemo samo komentirati cijenu. Daj kou sliku da ga vidimo, jel bi mjenjao, evo ja sam interesant. jel čista 82-ka ili ima još koji broj, jel vratilo na struju, ima toga još, daj neke detalje ?:drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh