• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Nisam mislio da su kineske nego da su napravljene za polja riže koja se rade pod vodom i tu sam viđao takve gume , recimo slične su i na yanmarima.

Ove sa linka koje si stavio su 6 plata , pošto ideš u šumu možda ti je to malo , ne zbog nosivosti nego zbog čvrstine gume.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Kako izvaditi ovaj ležaj iz kućišta?
0f66292b6a6f57fd1888bd036d38df0d.jpg
daa5bfbbb7e26df19e5b0fce3e49ba06.jpg
 

mladjo

Novi član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
6
imas tu malo vise posla moras skinuti rezervare pa poklopac diferencijala kabinu mozes ostavit gore samo je podupres da ne padne
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Već je on pod kultivatorom. Nije bilo problema jer je nismo cijelu izvukli,nego samo toliko da ležaj izađe iz ležišta.
Jedan majstor mi je rekao da on razbija košuljicu sjekačem.
Mislim da je ovo bilo najbolje rješenje
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Novi vlasnik nekadašnje moje 80-ke sastavil motor uz nove ležajeve radilice i nove dihtinge , napravil par sati i jako zadovoljan .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Otišel za Popovaču danas me kontaktiral kupac veli da je jako zadovoljan potrošil 550 kn za ležajeve i 200 za dihtunge , po njemu odlično radi motor , getriba , hidraulik i kardan , jedino nema žmigavce i štop za registraciju . Uspoređival sa kolegom kaj ima 52-ku ogromna razlika u snazi a nije mi vjeroval da ima tak malo sati veli sad vjerujem .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Meni je bitno da je kupac zadovoljan i več napravil 10 sati koliko ja za cijelu godinu :icon_fU:
 

predrag

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
138
Pomagajte, na mtz 52 curi mi ulje na semerinzima radilice, kako ih najbrze i najlakse zameniti i sta moram skidati?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Željkecova zvijerka koja ima i lijepu cijenu nasprema one njegove za koju je jedva prodo!!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Vidi vidi ... Ovo bi ja mogel ići pogledati !!!
A još sam oglas bil dal da tražim MTZ-a ... Imenjače imenjače... što mi ga nisi ponudio ? Mogel ti je još koji Euro više u džepu bit.
 
Posljednje uređivanje:

ivan20

Novi član
Tu od
11 Kol 2014
Poruka
12
Pozdrav prijatelji, imam jedan problem... ovakva je stvar.. Živim u selu blizu Donjeg Miholjca, imam 20 godina i obrađivanje zemlje tati i meni je hobi (oko 20 ha). Imamo Belarusa 892 i strojeve kojima bi se on trebao igrati, ali problem je hidraulik. Bio je kod 100 majstora i nitko ga ne zna popraviti... Hidraulik radi dok se ne zagrije ulje i onda više ne može podići stroj, problem je u nekom ventilu koji ne propušta ulje (izgleda) , pumpa je u redu... pa sad jel zna netko šta bi mu moglo biti i je li možda imao istih problema? unaprijed se zahvaljujem :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
892 bi trebal imati Orsta hidrauliku , jel na toplo ne radi ili radi ali teško ? Meni je na 80-ki bila raštelana ručica kod desnog blatobrana kaj ima zube ko ručna to mi riješil jedan majstor štelanjem tkz polumjeseca na kocki ispod sjedišta .

... Imenjače imenjače... što mi ga nisi ponudio ? Mogel ti je još koji Euro više u džepu bit.
Na oglasu je bil od 05.04.15. Kaj su mi sve rekli kupci več sam ga mislil otpeljati na otpad . Nakon prodaje zvalo me dosta ljudi čak i Bugar .
:(emo):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,639
Željko to ti je tak dok se nešto proda onda bi svi dali isto ili više a kad je na prodaju svi se nečkaju i prigovaraju.
 
Na vrh