• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Galami m'logo druže , zamzlo me cijelo selo sada bez auspuha :(giggle):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Grmi to druže , kada idem kroz naseljeni dio gdje je kuća do kuće čujem refleksiju zvuka od zidova , možeš onda zamisliti kako je onima u kuči kada spavaja (ili možda rade nešto) :icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Auspuh napravljen , sjaji se k'o pasije jajce :(y):
Samo još da dotjeram traktor kući i da ga namontiram pošto mi traktor na selu
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Evo danasnjeg posla.. Bori se rus sa hektarima..

032615132127.jpg
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
taj rus mi je najljepši.....maska i sve ostalo, mehanika kao na starom što sam ja imao.....još da je onaj sa ravnim mostom.....prava strojčina

koliko sada ima sati?
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Uf da je ravan most bilo bi bombona... Treba mi veci traktor inace bi uzeo jos jednog Rusa 892 ravan most ali jbg.. Zahtevi su za veci traktor..

Sad ima oko 1200 radnih sati..
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
1200 sati?
Pa sada se tek razradio. Neznam koliko zemlje radiš ali Rus u takvom stanju godišnje radi 50 ha "bez grča na licu",i to još dugo godina bez većih kvarova.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Potrosene su gume???? Gume su na njemu kao nove... Nevidim zasto su potrosene... Znas kolika je sara na zadnjim gumama,a te prednje i fabricki nemaju bas neku mnogo vecu saru..

Sad radim 60h zemlje ali taj rus je kupljen sa dosta manje radnih sati... Kod mene je napucao dosta radnih sati.. Pravi sad oko 400-500 sati godisnje... Ako nastavi da bude sam..
Ali planiramo pojacanje sledece godine..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
S koliko? I koliko je godina on već kod tebe?

Ja sam uzeo novog Zetora 2011. i sad ima 820 rs zato jer malo radim s njim, 200,300rs godišnje.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ovo je vec treva godina kod mene.. uzet je ako negresim sa tu 400-500 radnih sati.. Prosle godine je napravio najvise radih sati oko 400.. Oranje,tanjiranje,spremac,drljanje,rotaciona ksacica,transport malo i nakupi se... 3 puta godisnje mu menjam ulje najmanje.. Na svakih 100 sati.
Sad Planiram i silazu sa njim da radim.
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Samo naprijed CIRA kod mene moj RUS napravi najviše pod tarupom radnih sati kad krene sezona a i da se nadovežem na prijašnju stranicu neka @Savo ubaci koju sličicu od svog izuma ispušne cjevi za rusa pošto je kod mene stavljena inox cijev debljine 2mm stjenke i to neće da progori ali zato kada navečer se vraćam sa polja oko 10 sati kako prolazim tako se svjetla po kućama pale :icon_eyes:
Još malo pa će me lovci počet gađat sačmaricom :icon_blackeye:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Evo neke sirotinjske slike , uglavnom vidi se poenta
Sa ovim auspuhom je dosta tiši nego sa fabričkim , bojim se da je možda i malo više prigušen
U prigušnici je 110 rupa Fi6 mm, kao u donjoj tako i u gornjoj
Ako se pokaže da je ovaj previše mali onda ću njega da prebacim na vladimirca a na rusa da napravim sa malo većim protokom , već sam skor i materijal pribavio samo još par sitnica
 

Prilozi

  • IMG00057.jpg
    IMG00057.jpg
    23.7 KB · Pregleda: 208
  • IMG00058.jpg
    IMG00058.jpg
    28 KB · Pregleda: 205

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Savo ispušna cijev ti je baš odlično izrađena sad ju još samo ispoliraš i možeš komotno na traktorijadu :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Bila je ona sjajna ali je nakon prvog ozbiljnijeg opterećenja dobila neku polu zlatnu boju , meni ne smeta , samo neka nije željezni pa da nemože ni sezonu da izdrži
Ovaj bi trebao potrajati
 

Najnoviji postovi

Na vrh