• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naš vozni park

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Perhan, jesu li ovo H3 žarulje u ovim reflektorima?
reflektori mi izgledaju ko moji, ali žarulje mi crkavaju stalno...
jel ti imaš kakvih problema sa njima?
 
T

Todi

Guest
Todi-tomek

Evo malo slikica iz arhive koje sam slucajno pronasao,dok ne napravim nove i friske
p2304101612jpgtdi.jpg

p2304101611jpgtdi.jpg

p2304101610jpgtdi.jpg


pa onda se malo i radilo, zamjena postojeceg auspuha novim i drukcije pozicioniran
p230410131101jpgtdi.jpg


izmjena prednjeg prijenosa kardana
p230410131001jpgtdi.jpg

p2304101347jpgtdi.jpg

p2304101310jpgtdi.jpg


i jedno izboljsanje i olaksanje,glede kopcanja radnih strojeva
p2304101716jpgtdi.jpg

p230410161103jpgtdi.jpg


LP
 
B

BAGERISTA

Guest
Barem si ga skompletira,,:partyman:,,pa šta su ovi radili prije tebe od traktora,,,,držali ga u minskom polju.......:supris::blackeye

Ajde sad je naspram prije ko pupica..
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Barem si ga skompletira,,:partyman:,,pa šta su ovi radili prije tebe od traktora,,,,držali ga u minskom polju.......:supris::blackeye

Ajde sad je naspram prije ko pupica..

Ma radili su kao generalku pa su ga svog raskopali i tako ostavili, zlo i naopako!
Sad je slozeni bas kak treba bit, komplet nova struja, akomulator limarija komplet pokrpana, cinčana i lakirana, a šasija je samo kompletno očiščena i polakirana! Složene kočnice, ručna sad moram još promjeniti jedino zglobovlje upravljača i to bi bilo to!
 
I

ihorzic

Guest
ekafarbanje.jpg


Ispravio sam slike...ŠANANA
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

ihorzic

Guest
fotografija0352p.jpg

najbolji je kad ovak ode
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Ma radili su kao generalku pa su ga svog raskopali i tako ostavili, zlo i naopako!
Sad je slozeni bas kak treba bit, komplet nova struja, akomulator limarija komplet pokrpana, cinčana i lakirana, a šasija je samo kompletno očiščena i polakirana! Složene kočnice, ručna sad moram još promjeniti jedino zglobovlje upravljača i to bi bilo to!

To sezove posao.............
sad si miran,,samo održavanje,,i gas,,,nekadela,,,nek zarađuje..:partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
otišao kad sam ga sredio , sad imam još dva sređena pa ako Bog da opet na vučnu i ,....
 

Najnoviji postovi

Na vrh