• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Navodnjavanje voćnjaka

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Sretni su oni koji mogu samo zabiti cjev i vući vodu kod mene 30 metara bušano i nema vode na drugoj parceli bušili puno dublje i ništa sami mulj.

znam čuo sam za vas tamo da vam je to problem a jbg-a štačeš čak kod rijeke drave imaju takav problem a mi tu dubji podrum ili septičku islopamo i evo ti bazena
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Za nevjerovat ali znam da pored drave buše bunare i nemaju vode a onolika rijeka pa zar to nije za plakat.
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
imaš koji link od dizelašice:scratch

na jakuševcu (sajam rabljenih auta zagreb) na svaštari ako gledaš od auta prema svaštari desno u čošku deda prodaje dizel pumpu več dugo i dao bi je povoljno zadnji put mi reko 5.000 kn al sad u nedjelju prošo pored i vidim još je ima.
 

demosten

Član
Tu od
20 Velj 2011
Poruka
211
Jel netko u zagrebu ili gorici planira bušiti cijev (bunar).

Ja tražim nekog da podijelim trošak dolaska čovijek iz varaždina
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Jel netko u zagrebu ili gorici planira bušiti cijev (bunar).

Ja tražim nekog da podijelim trošak dolaska čovijek iz varaždina

koja cifra u pitanju?
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Covijek me trazi 1700 kuna za 10 m cijevi busenje i sav njegov materijal. Al jos 1000 kuna za dolazak.

To nije puno ja sam fi100 cjevi platio oko350 kn cjev + 250 metar dužni
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
stvarno nije puno aj raspitam ti se za još nekoga ako hoče bušenje
 

demosten

Član
Tu od
20 Velj 2011
Poruka
211
To nije puno ja sam fi100 cjevi platio oko350 kn cjev + 250 metar dužni
Stavlja plastičnu cijev fi 110. S tim da nakon 10 metara ako treba dublje onda cijena skače :-( za duplo po metru.
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
jel ti to treba u Kučama bušit imam tam jednog sa jabukama pa ču pitat nisam siguran da ima ...
 

demosten

Član
Tu od
20 Velj 2011
Poruka
211
jel ti to treba u Kučama bušit imam tam jednog sa jabukama pa ču pitat nisam siguran da ima ...

Je to je u kučama ali čovijeku je isto bio on u velikoj gorici ili negdje u okolici tipa dugo selo itd...
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
daj mi neki broj od čovjeka da ga pitam koliko blizu zida može bušit naime treba čovjek dva komada znaš ona pizdarija sa toplinskim pumpama i dva bunara.
 

demosten

Član
Tu od
20 Velj 2011
Poruka
211
daj mi neki broj od čovjeka da ga pitam koliko blizu zida može bušit naime treba čovjek dva komada znaš ona pizdarija sa toplinskim pumpama i dva bunara.

Ovo je kontakt:
091/1330-187 Mucko iz Varaždina

A email je emil.mucko pa gmail.com
 

demosten

Član
Tu od
20 Velj 2011
Poruka
211
jel tko ima pumpu za ispumpavanje vode da se dole napravi bunar za iznajmiti.
Puno je sve pijeska :-( pa da se ne mučim sa ispumpavanjem.
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
jel tko ima pumpu za ispumpavanje vode da se dole napravi bunar za iznajmiti.
Puno je sve pijeska :-( pa da se ne mučim sa ispumpavanjem.

zovi ove kaj ispupavaju septičke sa cisternama ili pitaj vatrogasce oni imaju jake pumpe al mislim da se to kvalitetnije radi sa cisternom.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
912
jel tko ima pumpu za ispumpavanje vode da se dole napravi bunar za iznajmiti.
Puno je sve pijeska :-( pa da se ne mučim sa ispumpavanjem.


imam ja pumpu tj cisternu gdje bi to trebalo raditi
 
M

m123

Guest
drugari, imam jedno pitanje, tj. dva :)
prvo,možda imam neku mogućnost da preko nekih kompenzacija izganjam sebi pumpu za kap po kap, svašta ste ovdje pisali, pa me interesuje koja je ovako najbolja,ali ne i najskuplja :)

a drugo pitanje, kad razvučem između redova alkaten cijev za kap po kap, koliku ta jedna cijev može da podnese dužinu reda vošnjaka, tj. dužinu crijeva sa kapaljkama???? nadam se da sam razumno napisao :rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh