• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT ili IMT

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
toma84 kaže:
I imaš već jedan takav pa misliš spojit. Ja gledal svoj jednobrazni olt kak bi spojio na dvobražnjak, ali to mi je prepuno 3x14.

Kaj je prepuno, Same mora vući 3x14'' :!: :!: :!: :!:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Znam da ne može, ali sve se da iskombinirat 8) Dost meni i 2x14 8) , radim kaj hoću
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
MF 6480 trebao ići na španjolsko tržište a završio u RH. Plug je nošeni OLT Posavac trobrazni 3.30 radni zahvat 90cm klirens 68 cm. Crtala su skinuta ležajevi su malo lošiji ali ostalo je sve za 10 i jeftinije od bilo kojeg stranog pluga.
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Frenki kod mene čovjek vuče IMT 756 sa IMT 540 u lakoj ravnoj zemlji. Kako on kaže ide on a da mu je lako nije mu lako.
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
To je OLT 16".Sudeći ovako po izgledu taj izgleda nije puno radio,više je stajao.Crtalo mu je kao novo a na vrhovima daske još ima plave boje.Valjda mu je boja originalna, ali to bi trebalo vidjeti uživo_Ovako po slici izgleda sasvim solidno.Kolilo vrijedi,neznam.......kako se dvojica dogovore 8) :mrgreen:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
Vidio sma ga uživo, al samo na sekundu jer se gazdi žurilo. a s obzirom da mu traktor ima 300sati u 15 godina mislim da nije puno radio.

nego, jel zna netko kolko velik ključ treba na vijke na plugu, ako bih ga htio rastaviti? koji broj ključ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
24-27 i 30-32. Po mogućnosti ravni okasto-viličasti.
Kupuj taj plug, jer je bagatela.
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Umjesto kopirnog točka bolje da je crtalo......ma to ti je najtaman za tvog 540. (Ovo ti govorim onako odoka a ne iz iskustva):D:D:D:D
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
imam malog ursusa i olt plugove 10cola koje nikako nemogu uštelat po volji ako orem ledinu za kukuruz katastrofa ako orem poslje kukuruza ok ako orem nizbrdo valja a uzbrdo nevalja užas od plugova
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
Jel imaš to onaj pomični plug?Mene je taj pomični zanimal.Zakaj uzbrdo nevalja?

da pomični su možeš ih stavit skroz ljevo ili desno ja sa ih nariktao po traktoru ali ni ne okreče brazdu nego naslanja
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
da pomični su možeš ih stavit skroz ljevo ili desno ja sa ih nariktao po traktoru ali ni ne okreče brazdu nego naslanja

Imam isti takav plug,OLT pto 2.25

Citat s olt-ove stranice "-Osnovna karakteristika pluga PTO-2.25 je njihov promjenjiv ovjes, što omogućava oranje uz samu među, ogradu ili drvored. Plug se odlikuje spiralnim daskama koje savršeno premeću i mrve plasticu i kod relativno plitkog oranja. Idealan je izbor za oranje pri uzgoju povrtlarskih kultura."

Extra sam zadovoljan s njime i super mrvi plasticu,kod kukuruzovine se zna stopat jer je niski i zeza ga crtalo
malo je lagan i nije za tezu zemlju
 

Prilozi

  • Thumb_PTO.jpg
    Thumb_PTO.jpg
    3.4 KB · Pregleda: 154

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
imam malog medu i imt-ov 16", jučer je dobio novi lemeš i fleku na dasku a iduče godine ide nova daska 500 i koju kunu sa novim šarafima-plug vrhunski
 

Najnoviji postovi

Na vrh