• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT plugovi

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
973
Probaj potrazit ak imas vremena u vukovini na otpadu ima dobrih stvari ja sebi slozio. Jednobraznimplug 14",nasao zeljeza za banzek,lani bio rasipac umjetnog gnojiva plugova neki i sl. Iz smjera v.g prije bauinga desno. Usput svim forumasimaSretan Uskrs.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Probaj potrazit ak imas vremena u vukovini na otpadu ima dobrih stvari ja sebi slozio. Jednobraznimplug 14",nasao zeljeza za banzek,lani bio rasipac umjetnog gnojiva plugova neki i sl. Iz smjera v.g prije bauinga desno. Usput svim forumasimaSretan Uskrs.
Znam di je to ja sam si tam nabavil sve profile i kuku i kojekakve pizdarije za cezu i napravil ju,al tad nisu imali pluge samo nekoliko unisteng tanjuraca i brane.
Hvala i tebi sve naj zavskrs.
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
[Imam plug olt alkar 1 16" i jedna daska ima rupu. Gdje i pošto mogu nabaviti novu dasku za taj plug (u osijeku u oltu me traže 1250 kn)?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
[Imam plug olt alkar 1 16" i jedna daska ima rupu. Gdje i pošto mogu nabaviti novu dasku za taj plug (u osijeku u oltu me traže 1250 kn)?

Jel ostatak daske jako poderan ili imas samo tu rupu ostalo je ok ako je tak zavari plocicu kak je rupa i teraj dalje!!!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Koliko kosta lemes 10 cola plug slavonac hvala

Za njega nikad nisam kupoval,za imt 756 sa 3 rupe 12cola je novi oko 130kn,takva je je bila prije 3god.
Kaj slavonac nije 12cola?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo mojeg alkara!!
cam00007n.jpg

cam00008y.jpg

Nastelan po mom fina dorada na njivi kad se pocne orat!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
buco jel taj tvoj plug usukan ili se meni pricinjava. i to ne malo nego malo vise ukosen. te dve daske uopste nisu paralelne. ta zadnja daska mi uopste nestoji dobro cak i nosac [greda] od zadnje daske mi izgleda otpozadi gledajuci kriva u desno
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@vica cini ti se i meni je bilo cudno kad sam gledo na slici pa sam iso gledat plug i tamo uzivo je sve dobro neznam kak na slici cudno izgleda
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
gdje ima za nabaviti ovih žutih oltovih naljepnica?

Mozda bi bilo u velikoj gorici na placu petkom,tam ima i lemesa i ostalih djelova za pluge.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
[Imam plug olt alkar 1 16" i jedna daska ima rupu. Gdje i pošto mogu nabaviti novu dasku za taj plug (u osijeku u oltu me traže 1250 kn)?

Jesi pronašao dasku ?? Ako ne, ima na sajmu Četvrtkom u Sesvetama, čovjek izrađuje sve za plugove, cjepače i niz drugih stvari....
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Evo mog primjerka Olt pluga:






Taj plug je stvarno jak. Povadili smo s njim najmanje 100 panjeva i još puno kamena. Plug je 2x12 i vuče ga Zetor 6245,a nekad proxima 90.
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo moj alkar malo dobijo sredivanje samo jos treba doc plocevina s obrade pa ce imat i rucku za zakretanje kad njega dovrsim dokraja onda kad ulovim vremena idem slagat jednobraznjaka!!



 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ovakav se proda je na Njuskalu ID broj 8799971 ..... ali je prefarban u crvenu boju pa mi je bio malo cudan.... Jel je to na Njuskalu takav plug kao tvoj Posavac ?
Ovo je pitanje za Zetorproxima90
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je bivsi dvobrazni alkar koji je bivsi vlasnik kemijo pa odusto:icon_lol::icon_lol: sad sam ja svojeg malo preslozio s njegovim dijelovima a budem i njega malo poslozio si za vrt i brdine!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Alkar s tim brazdama od Slavonca i nije baš neki plug...
 

Najnoviji postovi

Na vrh