• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
majstori.... oranje je odlično... uvijeti su dobri za oranje i to je to...:icon_keel:
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
Jako ljepo oranje decki:D
gazda vidim imas eberhardt, pa da cujem kak si zadovoljan s njim? to je malo noviji od mojeg..koje je to godiste?...na kolko cola ores? a i deutz se mi jako sviđa:O..ljep je:D
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
lijepo oranje...nego @gazda kolko reže taj plug??

Jako ljepo oranje decki:D
gazda vidim imas eberhardt, pa da cujem kak si zadovoljan s njim? to je malo noviji od mojeg..koje je to godiste?...na kolko cola ores? a i deutz se mi jako sviđa:O..ljep je:D

orem na 16 coli tak je bio naštelan,kupili ga ljetos i prezadovoljan sam samo su dvije glave odvinute pa mi radi malo veće brazde i to moram složiti a i sva nisača od predplužnjaka su nešt vareni pa bi to trebalo zamjeniti i plazove..a gle koliko para toliko muzike.a 96 je godište..:icon_e_wink:
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
ma odlicni su to plugovi:D..i nas je tu negdje mozda jos stariji moj je onak zeleni a ne plavi kak tvoj i platili ga 15 tisuca a plug ore ko puška i prezadovoljni smo:D
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ma odlicni su to plugovi:D..i nas je tu negdje mozda jos stariji moj je onak zeleni a ne plavi kak tvoj i platili ga 15 tisuca a plug ore ko puška i prezadovoljni smo:D

pa ja sam više nego prezadovoljan.lagano se vuče i super slaže brazde..:icon_winkle:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vidim kod vas se ore odlicno.
isao je u subotu covjek u blizini probat orat pa kaze mjestima traktor jedva ide sa plugom u zraku a kamoli da spusti plug. do daljnjega oranje ni pod razno..
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
svaka čast,fine ide,šteta da nisi sve! kod nas je vlažnije u slavoniji

Ma možda bih se primio i završiti, al mi baš na ovoj njivi na uvratini otpalo crtalo tak da dok je to sređeno, ostalo mi vremena samo za riješiti još jednu malu njivu.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam i ja nesto malo za poorat vremena sve manje a neda mi se.
:(snooze): cijelu zimu!
 
B

Bobo

Guest
Evo ga mali video od danas :

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nJEyJ4Ute7U[/YT]

Privatan je pa ga mozete samo ovdje vidjeti. snimano da se vidi kako je lose udesenu kombinaciju moguce dovesti u red da ore savrseno.

Crtalo izvuceno van za "dva prsta" i spusteno dolje da vadi cim vise zemlje da se plaz nema na sto oslanjati, osovina podesena za uzi trag tockova, tj za IMT 539 koji s ovim plugom inace i ore. Ima hrpa dokaza za one koji vicu da spaneri moraju biti u brazdi utegnuti, a oralo se danas i po ravnom i po nagnutom terenu. Primjetit cete da je desni spaner otkinut i tako se na traktoru vozi vec neko vrijeme posto sam lijen da to popravljam ;)

Napravio sam i 5-6 onih "annotations" s objasnjenjima samo ih ja ne vidim da su u videu pa sam zato ovdje napisao objasnjenje istog...

I da, ovo je prvo pravo oranje s ovim plugom i s njim sam pre pre pre zadovoljan, pogotovo kako lijepo okrece brazdu a lako se vuce. steta ga je vuci samo s jednim crtalom, i prednje cu mu nabaviti da brazde budu slozene kao knjiga...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo ga mali video od danas :

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nJEyJ4Ute7U[/YT]

Privatan je pa ga mozete samo ovdje vidjeti.


Hmmm, izgleda da se ne vidi ni ovdje ,,,,,,, ???? :(doh):
 
B

Bobo

Guest
Evo, odjavio sam se youtube-a i ja ga vidim...

Nista, napravit cu ga kao javni i opet dobro...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to je bilo i meni čudno..pa reko ajd ak je privatan a pošto sam ja na mobitelu pa reko možda zato neče..a sad veliš i ti da neče pa onda je valjda nekaj krivo postavljeno...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo, odjavio sam se youtube-a i ja ga vidim...

Nista, napravit cu ga kao javni i opet dobro...

Ja ne ,,, neznam kako ga vide ili ne vide drugi ..:(whew)::(nerd):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh