• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bok forumaši zanima me dal netko zna za kakvu tandemku trostrani kiper 6-8tona :scratch al da ima po mogučnosti čim šire gume kod mene ima dosta mekanih terena pa zato.
hvala unaprijed :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
T

takor

Guest
pitao si za tandemku. Juce mi je neki covjek iz okolice broda nudio Tehnostrojevu tandemku ali nema sanduk a gume su kaze sve 4 nove trazi mislim 10000 kn pa ako te zanima mogi ti poslati broj moba.
 
B

Bobo

Guest
Koliko znam da je u Hrvatsku sveukopno poslano nesto malo manje od 100 raznih Fliegl prikolica, od kojih jedna u Pozegi ceka da si ju netko pokloni za Bozic...

Dvoosovinka, negdje oko 8-9T s povisicama, "sitnih" 80 000Kn... Da ju ne bi ....(Da ne kazem sta)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
breza daj mi reci kak da dođem u taj konak kad idem iz bjelovara u vrbovec :?:

kolko im dođu one zelene rotodrljače kaj reklamiraju u novinama od 2,5 metara.

moje mišljenje da su cjene prikolica malo jako prenapuhane, prikolice nemaju dovoljno radnih dana godišnje da bi se moglo govorit o njihovoj isplativosti, ne po toj cjeni.

ja imam prepravljenu 4 tonku, moj pod, moje stranice , tj sve sam platio prije tri godine, piganje,bojanje, lim na pod,.....ispalo me sa radom 6000kn, ima dva šubera, duple stranice 40cm svaka visine
kolko vam dana treba prikolica možda najviše 10 dana godišnje, jest da jesu one super, velike , moderne, čvrste,..........ali imaju premalo rada za tu cjenu.......prevest robu od točke a do točke b :!:

kak to da nisu niti jednu prikolicu dovezli sa pocinčanim podvozjem, sve bojano :shock: jer fliegel ima dvije verzije, bojanu i pocinčanu
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
sanana ja bi reko da je to tehnostroj tj. 100% sam siguran takva je i moja jako slicna moja je 3t a tvoja?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Ovo je moja. Kolika je nosivost neznam, dvostrani kiper...
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
buban kaže:
sanana ja bi reko da je to tehnostroj tj. 100% sam siguran takva je i moja jako slicna moja je 3t a tvoja?

Da to je Tehnostroj, inače ovo je najjača izvedba prikolice u toj klasi koja je izašla iz tvornice, nosivost je 3,5 t.
Ima kod nas u selu još nekoliko tehnostrojki, još onih plave boje i sve imaju puno slabiju šasiju napravljenu od te moje!

Na toj su bile isto drvene stranice do prije nekoliko godina, onda smo dali napraviti sve u željezo, treba još sam povišice napravit isto od željeza da bude pravi bunker!
Vozim inače gore i do 5 t šljunka ;)



Marko, ovo tvoje je kikinda 2,5 t, ja m islim!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kikinda je definitivno, a sad koliko je nosivosti :scratch
Sve te ''manje'' prikolice su dužine u prosjeku 4 metra!
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
ŠANANA IMT 565 kaže:
buban kaže:
sanana ja bi reko da je to tehnostroj tj. 100% sam siguran takva je i moja jako slicna moja je 3t a tvoja?

Da to je Tehnostroj, inače ovo je najjača izvedba prikolice u toj klasi koja je izašla iz tvornice, nosivost je 3,5 t.
Ima kod nas u selu još nekoliko tehnostrojki, još onih plave boje i sve imaju puno slabiju šasiju napravljenu od te moje!

Na toj su bile isto drvene stranice do prije nekoliko godina, onda smo dali napraviti sve u željezo, treba još sam povišice napravit isto od željeza da bude pravi bunker!
Vozim inače gore i do 5 t šljunka ;)



Marko, ovo tvoje je kikinda 2,5 t, ja m islim!
e moja je plava jos je sve orginalno na njoj osim guma samo klin i teraj nikad problema a tovario sam ko i ti do 5t al gume onda pucaju :mrgreen:
 
D

dgeceg

Guest
kupio bi si prikolicu dvoosovinku fliegl, pa me zanima da li netko zna kolko dođu polovne, da su negdje nosivosti 5t, i da je dvoosovinka i da je negdje od 1995.-2000.g?
 
D

dgeceg

Guest
svugdje sam tražio ali nisam mogao nać što je naletna kočnica, pa jel mi može netko objasnit što je to?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
dgeceg kaže:
svugdje sam tražio ali nisam mogao nać što je naletna kočnica, pa jel mi može netko objasnit što je to?
sutra ti i slikam ja to imam na cisterni..
rud ti ima lufta i povezan je sa sajlom na kočnice i kad kreneš naprijed sajla se otpusti a kad zakočiš se napne jer rud ima 15cm lufta i kreče se van nutra..ak nemaš dobro poštelano ako jako zakočiš jako se cisterna zaleti u tebe ;)
 
B

Bobo

Guest
Naletnu kocnicu imas ne svakoj vecoj kamp prikolici.

Oko rude se moze u pravcu kretanja uvlaciti i izvlaciti. Oko je povezano sajlom (ili na neki drugi nacin) s kocnicama prikolica i kad se izvuce (traktor vuce prikolicu) kocnice se otpuste i vuces ju lagano. U drugom slucaju, kocis traktorom, prikolica naleti na traktor, pritisne oko rude te ono djeluje pritiskom na kocnice prikolice. Ponovno krenes traktorom, rasteretis oko i prikolica se otkoci, te ide za traktorom.


VELIKA mana ovakvih kocnica je ta sto kad ides nizbrdo pod teretom, doslovce ju moras vuci, jer kocnice stalno djeluju... Po ravnom je to ok stvar, ali po brdu je to uzas zivi.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Bobo kaže:
Naletnu kocnicu imas ne svakoj vecoj kamp prikolici.



VELIKA mana ovakvih kocnica je ta sto kad ides nizbrdo pod teretom, doslovce ju moras vuci, jer kocnice stalno djeluju... Po ravnom je to ok stvar, ali po brdu je to uzas zivi.
imaš ručicu s kojom blokiraš kočnicu da se ne zaletava prikolica u tebe ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh