• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
bole kaže:
-- prikolica je odlična samo mi se nesviđa što ima tri osovine
-- el treba puno mjesta da ju okreneš čuo sam da je to veliki problem tod takvih prikolica...
e pa problem je mali al ne veliki uvjek se nađe mjesta
malo je mrsko gledat dok je puna i na mjestu je okretat pogotovo na asfaltu
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
-- a kodmene sve prikolice sa uskim gumama samo na jednoj 8 t imam balonke
-- i nekako su mi bolje te sa uskim gumama jer ih je lakše vuč
-- ali balonke za blato su majka nema propadanja
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
bole kaže:
-- a kodmene sve prikolice sa uskim gumama samo na jednoj 8 t imam balonke
-- i nekako su mi bolje te sa uskim gumama jer ih je lakše vuč
-- ali balonke za blato su majka nema propadanja

zato i kažem, za razliku od uskih, ćim je malo blatnjavije, odmah propadaju, nezgodno je sa njima u jesen, dok su po cesti i ravnim putevima ok

btw
lijepe prikolice
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Što se tiče kočnica, i onog blokiranja pri otkapčanju i pucanju crijeva. Čovjek je pričao da je vozio sa Torpedom 75 ja mislim...onaj dugački, i on ako se sječam ima zračne kočnice i kaže da nije dobro spojio crijevo na traktor i da je fičko zrak, njemu to dojadio i sad če on to otkvačit i ide sa nekom manjom kamionkom, punu neznam čega, po cesti a iza njega je isto išao neki manji traktor(mislim da je bio ursus ko moj) i on je to otkvačio :blackeye :blackeye i ukopo se na mjestu i skoro izletio kroz šoferšajbu. Onaj iza je jedva uspio stat i skoro se zabio u njega. ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
evo princip kak ima moja cisterna naletnu konicu..sada je zakočena :!:
Obrisan neispravan link.
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
ivica85 kaže:
tomica zetor kaže:
Prikolica je prva liga, super, samo smo morali skinuti jednu cijev od kočnica jer je bilo dvokružni sistem, a ja na zetoru imam samo jednu spojnicu..i to je sve što sam na njoj slagao... kupio sam je u Eko-terra Nedelišće.preporučam ti tu prikolicu...s koim traktorom češ ju vuč? jer to je ipak 9,5t...

imam fiatagri f110 to mi pase dvokruzno jer na traktoru to imam i jos bi iza zakvacio kamijonsku (ona ima isto dvokruzno)
koliko si ju platio?

80000kn s PDV-om
 
B

bosanac

Guest
Kada smo vec oko kocnica na prikolici imao bi jedno pitanje? Posjedujem prikolicu jedno osovinku marke Tehnostroj nosivosti 4,5 t. Dok je prikolica bila nova prilikom otkacivanja zraka prikolica bi automatski zablokirala.Medjutim vremenom se to izmjenilo i sada kada otkacim zrak ona trenutno zablokira i za par sekundi se odblokira i cujem da negdje curi zrak.Interesuje me da li je to do podesavajuceg ventila ili do kocionog cilindra ili je nesto trece?Koliko sam mogao primjetiti da zrak curi kod ventila.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
bosanac kaže:
Kada smo vec oko kocnica na prikolici imao bi jedno pitanje? Posjedujem prikolicu jedno osovinku marke Tehnostroj nosivosti 4,5 t. Dok je prikolica bila nova prilikom otkacivanja zraka prikolica bi automatski zablokirala.Medjutim vremenom se to izmjenilo i sada kada otkacim zrak ona trenutno zablokira i za par sekundi se odblokira i cujem da negdje curi zrak.Interesuje me da li je to do podesavajuceg ventila ili do kocionog cilindra ili je nesto trece?Koliko sam mogao primjetiti da zrak curi kod ventila.
Problem je upravo to što curi zrak, trebaš pogledati gdje curi i zabrtviti to.
Ako curi iz ventila, treba ga rastaviti i pogledati što se dogodilo, promjeniti gumice itd.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Točnop to kaj veli df, skini dolji poklopac od klipa na ventilu i odmah češ vidjeti u kakvom su stanju dihtung i gumica na klipu, ak je jedno oštećeno nemože ti zadržati zrak u sustavu prikolice i zato se otkoče!
Nazajebavo asm se ljetos oko tog zračnog kočenja na jednoj mojoj tehnostrojki (imaš slike 2-3 stranice ispred), isti problem sam imao, stavio sam na klip nove gumice, sad drži malo bolje al još negdje malo ispučta zrak kad padne pritisak ispod 3,5 bara!
 
D

dgeceg

Guest
dali netko zna da li bi se mogla nać prikolica dvoosivinka, nosivost 8t, metalne stranice, trostrani kiper, rinfuzno otvaranje stranica za 3000 eura? i da je očuvana
meni takva treba, pa ako netko zna tko ju ima i prodaje neka mi javi
 
D

dgeceg

Guest
kaj mislite jel bi se dala negdje nać takva prikolica za te pare?
 
Z

zrine892

Guest
dgeceg kaže:
kaj mislite jel bi se dala negdje nać takva prikolica za te pare?

pa mozda i moglo bi se naci...imas vani dosta prikolica... Obrisan neispravan link. pogledaj na toj stranici...
 
D

dgeceg

Guest
na toj stranici ima super prikolica, samo ih nemam kak dovest, a i da ju dovezeš, poprilično bi te koštalo
 
J

John Deere 3650

Guest
ee, ljudi šta mislite o fortuna prikiolcama?? cijena je oko 10 000E sa pdv-om. meni se jako sviđaju...dali su mi ponudu ali sam zagubio pa vam ne mogu baš reći koliko....
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
John Deere 3650 kaže:
ee, ljudi šta mislite o fortuna prikiolcama?? cijena je oko 10 000E sa pdv-om. meni se jako sviđaju...dali su mi ponudu ali sam zagubio pa vam ne mogu baš reći koliko....

imaš koju slikicu ?
 
J

John Deere 3650

Guest
bit če poslje gudoveca...imam njihovu web stranicu ali je tamo sve sranje.......ali prikolica je majka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh