• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paprika

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
2vulame.jpg



Ruža...


2qtbwxv.jpg


razlika između belog uva i ruže...
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
23 Pro 2014
Poruka
317
Nisam cuo sa sortu/hibrid Ruza. Nego, sve pohvale za plastenik. ;-)
Extra je. Ovdje na forumu sve ozbiljni povrtari i primjetio sam da svi ulazu mnogo u kvalitet plastenika. Svaka cast!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Na kraju me ta ruža toliko razočarala da mogu tvrditi da je majkovačka i dalje broj jedan. Ruža je valjda mjesec dana kasnija u odnosu na majkovačku, lijepo rodi, ali ako se malo kasni sa sadnjom loši su rezultati. Jedini je problem nabaviti pravu majkovačku....
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
u plasteniku je bilo onak ok, ali jako je to neujednačeno...vani bi bilo velikih problema...
@ stjepanović, plastenik je sistem uradi sam...nemam ja love ko ovi naši sjevernjaci...:(happy):
 
Tu od
23 Pro 2014
Poruka
317
Svejedno, jako bogato izgleda.. Ima nekih neduomica, npr. kako su rijesio najlon na spoju vertikalnog stuba i pocetka krova, ali o tome cemo drugi put.. Jeste isplatnije uraditi sam, ali naravno i tu treba mnogo iskustva, majstorije i alata, ako covjek hoce da to bude kako treba.. Sto skuplji plastenik, to jeftiniji. :-D
 

Bridger

Član
Tu od
16 Pro 2014
Poruka
79
Ljudi kad ćete sijat i koje sorte?
Ja sam se odlučio za naklijanu vedranu sijem 07.02. pikiram 07.03.i pokušat nekako izganjat da mi bude spremna 15.04. za sadnju.
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Nekako sam siguran da će 07.02. biti malo prerano za 15.04.-ti ako je već i predklijalo!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

klint

Novi član
Tu od
29 Svi 2014
Poruka
26
ja danas bio u Futogu,oni nikad ćuli za tu papriku,a rade sa svim sjemenskim kucama.I ja bih rado kupio pravu majkovačku
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Majkovačku nećeš naći u sjemenarnama, koliko znam nije na sortnoj listi. Probaj po oglasniku. Ja sam kupila prošle godine. Žena mi poslala poštom. Paprika je bila fantastična. Sadila sam vani.
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Ma uzela sam samo malo za sebe jer ne sadim puno paradajzerice, ali imaš u njuškalu dva oglasa, jučer sam gledala.
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
802
Hvala lijepo, Siki mi je poslao kontakt jedne gospođe iz Žlebina i već sam naručio.
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Ej siki, moral buš skupljati proviziju od dotične gospođe!!!:icon_e_biggrin:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Znam da je ovo tvoja šala a moja velika provizija je moje zadovoljstvo što mogu pomoć gospođi kao i svima kojim je potrebno kvalitetno i provjereno sjeme.
Zato evo svima kojim je potrebno kvalitetno sjeme:

Relja Marija 033 775 342 pa zovite i dogovarajte.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plastenici

Novi član
Tu od
19 Stu 2014
Poruka
6
ljudi pozdrav , da se nadovežem za Majkovčanku , RAJKO DAMJANIĆ 0981390603 čevjek radi prodaju sjemena paprikr !
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Jednom probano, sasvim dovoljno. Bez uvrede Rajko, znam da ćeš to pročitati.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh