• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pečenje rakije

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nemam, imal sam bistrice do par let, al neka bolest ih dokrajčila, sve se posušile. Sad imam jenu na vrtu za knedle i pekmez.

New York-Paris-Peckham
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Aha, ja ih imam par komada u vrtu isto ih je počela hvatat šarka, polako ču prijeći na Čačanske..
 

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Poštovani forumaši,

vidim da ova tema nije bila dugo aktivna a trebao bih jedan savjet. Naime, ove godine sam uzeo u zakup od jedne bake u selu cca pola jutra voćnjaka. Ima oko 150 šljiva, većina ih je bijelih (cerićanka) dok su ostale crne (čačanka). Voćnjak je dosta star, barem 40 godina, nikada nije gnojen niti tretiran kemijom, dakle čista ekologija. Ove godine mraz je napravio svoje, a suša pogotovo. Doduše bijelih šljiva sam skupio 400 kg i od toga dobio 62 litre vrhunske rakije, dok sam od 150 kg crnih dobio mizernih 13 litara i rakija mi malo gorči. Suša nije utjecala toliko na bijelu koliko na crnu šljivu jer je bilo dosta suhih šljiva, pa pretpostavljam da je to razlog zašto rakija malo gorči.

E sada, tu ima i starih jabuka, popucale koliko su urodile ali su dosta sitne i pošto nisam tretirao ama baš svaka je truljikava ili ima plijesni. Skupio sam otprilike za dva kazana i pošto nemam ništa od alata, ručno sam isjekao na kriške. Zanima me da li smeta to što su trule i malo pljesnive? Koliko vrenje traje i na kojoj temperaturi? Koliko šećera treba dodati i kada? Da li da miješam? Da li da čime pokrijem kacu?

Nemam koga da pitam jer kod nas nije običaj da se peče rakija od jabuka, svi vele da sam lud i da neću od toga imati par litara... Svaki komentar je dobrodošao.
 

Prilozi

  • 20210918_161220.jpg
    20210918_161220.jpg
    57.6 KB · Pregleda: 8
  • 20210918_145550.jpg
    20210918_145550.jpg
    30 KB · Pregleda: 8

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,712
Imam oko 330 litara jabuke (što svoje, što pobrao kod kolege). Kad sam nabrao veću količinu potjerao sam kroz stroj za repu, a kantu-dvije sam nasjekao nožem. Bačve su poklopljene da što ne uđe, a plinovi
mogu izaći.
DSC_1237.JPG
Ne mislim dodavati nikakav šećer, niti bilo što!
Počet ću kuhati negdje pod kraj 10 mjeseca. Svaki kotao "cijedim" do 10% i onda sve prekuham s tim da prvu litru odvojim - metilni alkohol.
Dobivena količina po kotlu, od oko 100 litara, je 4-5 litara 50% (20 gradi). DSC_1256.JPG
 

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
4-5 litara rakije 20 gradi mi je sasvim prihvatljivo. Računam da bih mogao nakupiti barem za još dva kazana pa ću pokušati kao i vi bez dodavanja šećera pa ćemo vidjeti za prvi puta. Miješate li jabuke ili pustite da stoje u kaci kako jesu? Pokrivate li kacu čime? A što se tiče vrenja, pustiti ću što duže jer mi se nikud ne žuri.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,712
Možda promiješam jednom ili dva puta. Imam plastične bačve od oko 160 litara sa poklopcem na šeraf i jednu koju prekrijem najlonom i isti zavežem žicom.
 

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Razmišljam na glas, mogao bih svoje pokriti strech folijom, valjda će zabrtviti jer je kaca od 500 litara pa je obruč dosta širok. I na to stavim daske i eto ga.
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,252
Jabuka se obavezno mora samljeti, da pusti sok. Bez toga sklona je oksidaciji, kvarenju i razvoju nepoželjnih mikro organizama. Poželjno je ubaciti kvasac.

Zlatno pravilo: "Šta ide u usta, ide i u rakiju (kom)", sve ostalo samo kvari. Tako da nagnjle, trule, pljesnate idu ravno u otpad.

Takođe pročitaj komplet temu tu imaš dosta objašnjenih stvari Destilacija voćnih rakija
 
  • Like
Reactions: ZJ

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Koliko kvasca na 100 kg? Jedna ona obična kocka za tijesto ili kako? Na koliko vode to sve ide?
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,252
Evo jedn od kvasaca tu ima upustvo.

 

Najnoviji postovi

Na vrh