• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
pa izmijeri visinu poluga kad su do kraja podignute u zrak i napiši i sve češ znat..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ja mislim da je to malo pprelagano za okretač..
bolje kupi neki običan i gotovo....
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,625
9024666_1.jpg


jel mi može tko reci kakav je ovo plug i jel bi to islo na carrara?mislim po visini,,znam da je 2*10coli
 
S

seljaček

Guest
Jadranko kaže:
evo pluga meni izgleda dobar.
a nije puno love.
koliko bi mogao za njega dobit da ga prodajem u HR ???

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
500 eura onako lagano. koja je to firma i kakav zahvat ima koliko cola
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
minimalno 2000 eura, el si vidio one trobrazne u bulincu, frajer drži cjenu a plugovi stoje godinu dana.
naravno i ja bi ih kupio za 500 eura :D :D :D i to prije nove godine, ne izgledaju loše, očuvani :D
to ti prodaješ jadranko ili samo onako pitaš
 
J

Jadranko

Guest
ne prodajem ja nego sam nasao kod mene u svicarskoj na jednoj internet stranici ljudi prodaju dosta dobre
polj. masine..
pa kontam da kupim pa da dofuram u HR da prodam..
al mi nekako mrsko jer nemam 100% kupca pa mi to sve nekako kilavo.
mogao bi dovoziti plugove sijacice rotokosilice sakupljace sijena sjetvospremace i tako te strojeve
jer imam kombi i veliku prikolicu.
al kod nas ti je tako da narod nema ODMAH novac pa moras cekat da skupe pa drzi nedaj itd...
a to mi se neda

bogec kazes 2000 eura pa zar to nije pretjerana cijena????
vjerojatno me zezas ha :lol: :lol:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Jadranko kaže:
ne prodajem ja nego sam nasao kod mene u svicarskoj na jednoj internet stranici ljudi prodaju dosta dobre
polj. masine..
pa kontam da kupim pa da dofuram u HR da prodam..
al mi nekako mrsko jer nemam 100% kupca pa mi to sve nekako kilavo.
mogao bi dovoziti plugove sijacice rotokosilice sakupljace sijena sjetvospremace i tako te strojeve
jer imam kombi i veliku prikolicu.
al kod nas ti je tako da narod nema ODMAH novac pa moras cekat da skupe pa drzi nedaj itd...
a to mi se neda

bogec kazes 2000 eura pa zar to nije pretjerana cijena????
vjerojatno me zezas ha :lol: :lol:

cjena za ovakve plugove je otprilike takva ako je neka marka i ako su u dobrom stanju.
tu kod nas ima frajer trobrazne okretače šrot marke sumnjivog radnog učinka pa ima cjenu da boli glava, zato sam ja kupio nove ravnjake, jer su mi okretači preskupi bar rabljena roba.
na tom plugu on mora zaradit dva druga da uzme i još mu ostane, marže su velike
za 500 eura bi ih svako kupio pa makar stajali neiskorišteni.
čuj daj mi reci može i na pm, sijačice isaria,2 ili 2,5 metara el toga ima kak se cjene kreču sijačicama, jer meni treba, a isaria su najbolje za trave sijat, i zgrtači sjena
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zrine892 kaže:
evo bogec...izvoli..ako jos sta treba samo pitaj...

to je 14 cola :?: kolko ti je širok traktor unutarnji dio guma odprilike.
ja bi moro metnit na 12 rupu tvoj je na 11oj rupi i znači ak ga metnem na onu rupu gdje su tri rupe to bu to :?:

seljaček je metno svoje tj objasnio štelanje svog pluga u temi štelanje pluga i on ima mislim na 9oj rupi pa ti usporedi pa mi daj krajni savjet :!:
moja širina je 125cm unutarnji trag kotača
 
Z

zrine892

Guest
bogec kaže:
zrine892 kaže:
evo bogec...izvoli..ako jos sta treba samo pitaj...

to je 14 cola :?: kolko ti je širok traktor unutarnji dio guma odprilike.
ja bi moro metnit na 12 rupu tvoj je na 11oj rupi i znači ak ga metnem na onu rupu gdje su tri rupe to bu to :?:

seljaček je metno svoje tj objasnio štelanje svog pluga u temi štelanje pluga i on ima mislim na 9oj rupi pa ti usporedi pa mi daj krajni savjet :!:
moja širina je 125cm unutarnji trag kotača


kod mene je na 14 cola...ja imam samo za 14/16 cola...nemam 12..tako da imam samo dvije rupe...

tako je...moj je na 11 oj rupi...a ima 14 rupa...

a širina unutarnjeg traga je 150 ...valjda nisam siguran...jer taman ide u redove za kukuruz....ako mislis na unutarnji trag...znači od ruba unutarnje lijeve strane točka i do desnog unutarnjeg ruba... :scratch :scratch
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zrine892 kaže:
kod mene je na 14 cola...ja imam samo za 14/16 cola...nemam 12..tako da imam samo dvije rupe...
tako je...moj je na 11 oj rupi...a ima 14 rupa...
a širina unutarnjeg traga je 150 ...valjda nisam siguran...jer taman ide u redove za kukuruz....ako mislis na unutarnji trag...znači od ruba unutarnje lijeve strane točka i do desnog unutarnjeg ruba... :scratch :scratch

uh znači ak je tvoj unutarnji trag 150 ja moram stavit na 10u ili 9u rupu znači između tebe i seljačeka.
da taj unutarnji trag je između unutarnjeg djela lijeve i desne gume
bum tak probo orat pa su valjd sve dugo varijacije
 
Z

zrine892

Guest
bogec kaže:
uh znači ak je tvoj unutarnji trag 150 ja moram stavit na 10u ili 9u rupu znači između tebe i seljačeka.
da taj unutarnji trag je između unutarnjeg djela lijeve i desne gume
bum tak probo orat pa su valjd sve dugo varijacije


tamo u temi stelanja pluga ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh