• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
swizach kaže:
img183.jpg

img184.jpg
Jel to vario?
Čini se da nije :scratch
 
B

Bobo

Guest
koliko ja vidim da je, ali ne hidraulicni, vec rucni...

Imas one dvije poluge pomocu kojih ga stelas...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Bobo kaže:
koliko ja vidim da je, ali ne hidraulicni, vec rucni...

Imas one dvije poluge pomocu kojih ga stelas...
Svaki je štelajuć, a vario su samo odabrani ;)
 
B

Bobo

Guest
E, pa sad...

Pod stelanje sam mislio na stelanje sirine radnog zahvata ;) 8)

Idi an KUHN stranicu, ak mi ne vjerujes...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
zrine892 kaže:
to i jest vario...da df&torpedo...to je vario..
Imam takav plug doma, samo je 4 brazde
Moj je vario, ali "na oko" se to tesko primjeti jer poluge za štelanje su unutar glavne grede. Zato sam pitao ;)
Al vidim sad da nema 4 crijeva, znaci nije vario :)
 
K

krx pozega

Guest
Svizac znači goran je i plug kupio....pa sve imeju novo..nema šta...vidim i sijačicu imaju... :roll: :p

Tamo di sam jučer sadio duhan do mene imaju kuruz ako ti neošpricaju ubrzo ...al kupit će gazda i novu špricu nesekiram se ja mislim da im samo još to fali
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,625
heheh,,,pajdo sve ce to na pazar,,mislim za oko 1.5godinu,,pa onda novo opet sve....
 
A

Ado

Guest
- Sve ovo super nema šta fino za pogledati- Kod nas svi plugovi koji se koriste od jednobraznih do prevrtača niko ne koristi ove crtače i tegove, kod nas se to obavezno skida zbog konfiguracije zemljišta i tvrdoće podloge .- Ja sam skinuo crtače i tegove ne koristim ih nikako na sva tri traktora koja posjedujem. - Ado-
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,625
aj jedno pitanje posto sam totalni tudum sto se ratarstva tiče,,,,jel bi ja ovaj plug mogo kačiti na carrara....jel bi to išlo? :oops:
plug1.jpg

8907896_5.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
mislim da je malo previsok za tvoj carraro...
pa probaj pa češ znati najbolje..
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,625
gazda pluga je udaljen 100km od mene,,tak da ga nemog tek tako isprobati,,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh