• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

A

Alen

Guest
Slika001-7.jpg

Slika002-7.jpg

Slika003-8.jpg

Slika004-6.jpg

Slika003-9.jpg
 
L

Lamborghini R2

Guest
Šta vi preporucujete za obradu 5-10 njivica godišnje,tlo je srednje teško pa bi htio nabavit neki polovni dvobrazdni plug
10colski
OLT?
IMT?
BATUJE?
ili neki talijanski?
 
B

Bobo

Guest
Ako se mene pita, tu IMT nema konkurencije... 755.20 je ZAKON. Mozes birati nisku ili visoku izvedbu (razlika u visini je 7cm), i zaorava apsolutno SVE, i jako se rijetko stopa, a imam niski klirens. Ne znam sto bi morao raditi da visoki plug zastopas :scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Olt si uzmi. Svaki se stopa ak nema crtala. Imam doma Olt 1 br. A ovdje jedan daljnji susjed Imt 1 br. Dolazi k meni po plug jer Imt mu ne zaore potpuno kukuruzovinu iza Burgona
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
S čime to poteže?
IMT 533,IMT 539,to je za njih mačji kašalj. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To ovi mališani nebi mogli ni dignuti, šta ja govorim. :scratch :scratch :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh