• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Jaga kaže:
Koliko vrijedi IMT 2x14 cola VK star 2 godine? Nemam slike, kad ih dobijem postaviću ih!
Tip hoće 4000 kn, jel to puno?
To je premali plug za tvoj traktor.
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Kod mene je dosta teška zemlja! Nisam siguran da bi vukao puno veći plug! Možda trobrazni 3x10?
Imam takve zemlje da mi plug skače iz zemlje van ili ulazi samo 15 cm! Užas! Što ti misliš da bi trebao tražiti?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
geotrac 103 - 100ks.

on bi sa 3x14 morao pjevat. ako je stvarno tako tako teska zemlja,onda najbolje naci neki 2+1 ravnjak ili okretac. zavisi s koliko novaca raspolazes i kombiniras si 2br ili 3,kako ti pase..
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
100 KS! Nisam mislio puno u to investirati jer se ne bavim ratarstvom, osnovno mi je spremanje hrane za konjiće! Orem samo za zob i kukuruz kad trebam plodored za sadnju zobi ili DTS-a! Možda mi je pametnije dvaput godišnje posuditi plug od susjeda i moliti boga da nešto ne pukne!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Najbolje ti je kupit i imaš svoje, nisu svi ljudi da rado posuduju. Ako ti ne treba za puno dosta ti i dve braze, lakše za spremit i za orat ako imaš malene komade zemlje
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
@....ja... 3×14 na 100ks i 4cilindra i teška zemlja :scratch :scratch
Bolje 2×16 i to okretač jer kad oreš pogotovo ako imaš uske zemlje,zemlja ti je ravna i nemaš problema s jarcima..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
@ marko 2+1 ;)

gdje ide,ores s 3 brazde,gdje nejde skines jednu.
ali posto covjek kaze da ne radi puno zemlje onda mu takvo sta ni ne treba. stigne i s 2br. napravit..
 
Z

zetor,torpedo,imt

Guest
zaoravanje kakice
IMG_1027.jpg

IMG_1028.jpg

IMG_1030.jpg

IMG_1033.jpg
 
B

Bobo

Guest
Svaka cast! kamen je dobro korjenje pustio steta ga je izoravat...

Takve njive ja ne diram ;)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kaj mislite o rabe-werk 2x12",kupio sam ga nakon što sam prodao svojeg imt istih dimenzija.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
danek kaže:
kaj mislite o rabe-werk 2x12",kupio sam ga nakon što sam prodao svojeg imt istih dimenzija.

koliko si dobil za IMt-a?
jel oral sam neki dan 1 jutro sa IMT-om 2x12 puno lakše sam radil sa njim,upola manje nafte nek sa oltom 2x10 onaj tpo 2-25.
pa sad za jesen bi kupil imt-a.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
prodal sam ga jer sam ga dva puta strgal ko da je od plastike,nikad više imt
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
danek kaže:
prodal sam ga jer sam ga dva puta strgal ko da je od plastike,nikad više imt

dobro si ga prodal, tu kod mene ko oče prodat to je max 200€ za 2x12 niski od IMT-a

pa kaj si delal da si ga strgal?
si zapel kaj ili od opterečenja?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
danek kaže:
a to koliko sam dobil mogu ti reči da malo boje čuda radi.

to je istina pošto sam gotov sa tanjuranjem opral tanjurače temeljito pofarbal u crveno takve sam farbe imal
pa po selu pitali kaj sam kupil nove naravno na dvorištu se slikaju. :lol:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
gledam danas oglasnik i ostal zbunjen :?
piše čovjek lug 12cola imt leskovar
pa kaj je to isto ili je svaka firma za sebe :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh