• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
PS.da iskoristim priku da pitam, koji plug za zetora kristala 12245(ako se nizam zeznuo u oznaci), zemlja lagana
Dali je 12245 obični ili turbo jer obični je 115,a turbak je 140ks. Ovisno o konstrukciji pluga dovoljno 3x14 za ovog običnog.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
PS.da iskoristim priku da pitam, koji plug za zetora kristala 12245(ako se nizam zeznuo u oznaci), zemlja lagana
Dali je 12245 obični ili turbo jer obični je 115,a turbak je 140ks. Ovisno o konstrukciji pluga dovoljno 3x14 za ovog običnog.

evo i mojeg pluga..kupili ga ljetos..el ima tko ovdje sličnog?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
prodajem-plug-lemken-opal-090-slika-17432738.jpg



Meni to neliči na štelajući.
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Dobio sam imt plug 755 visoki ali je koliko vidim prva brazda iskrivljena pa me zanima imali gdje u blizini Velike Gorice kakav kovač koji bi to mogao ispraviti jer mi je žao pluga još je kao nov.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Pa to i pitam.Puno ih je na oglasniku gdje piše štelajuči 12-16,a meni tako ne izgledaju,pa zato pitam.

Da i ja sam to primjetio, ali ako kupuješ štelajući plug onda znaš šta je to i mislim da nemožeš pogriješiti,tj prodavač ti nemože uvaliti.
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Dobio sam imt plug 755 visoki ali je koliko vidim prva brazda iskrivljena pa me zanima imali gdje u blizini Velike Gorice kakav kovač koji bi to mogao ispraviti jer mi je žao pluga još je kao nov.

Imaš u Mraclinu kovača. Meni je radil komplet nove lemeše za takav plug.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Jel bi mogel gdi nabavit slučajno klateći kotač za VN?

Znam da toga nema, ali eto nekim slučajem je jedan bio skinut sa
pluga i za prodaju, ali tog nisam uspio pribavit.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Jel bi mogel gdi nabavit slučajno klateći kotač za VN?

Znam da toga nema, ali eto nekim slučajem je jedan bio skinut sa
pluga i za prodaju, ali tog nisam uspio pribavit.
el znaš koga u podravskom gospodarstvu u koprivnici?vidio sam da su tamo rastavili jedan VN okretač i djelova ima svud po dvoru,a oni su u stečaju pa možda koji mehaničar može nabaviti...:p
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Kupio sam pluga prije jedno mjesec dana, iduci tjedan ide u probnu voznju. Skinuli smo mu zadnju brazdu da bi ga Deutz DX120 mogao nositi i vući te poskidali pretplužnjake dolje. evo slika...


 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Dobar plug,čestitam na kupnji:partyman:

Zašto ste skidali predplužnjake?
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Hvala, hvala. Skidali smo pretlužnjake jer se kod nas neda orati sa njima, štopaju se konstantno, na svakom plugu moramo poskidati pretpužnjake i onda ide.
Plug nije novi, nemam pojima koliko je star, malo je prefarban radi estetike...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A veliki MC ore s OLT-om još uvijek???

A nisam ni znal da imaš DX-a :)
 
B

Bobo

Guest
Jel bi mogel gdi nabavit slučajno klateći kotač za VN?

Znam da toga nema, ali eto nekim slučajem je jedan bio skinut sa
pluga i za prodaju, ali tog nisam uspio pribavit.

Ja imam obican brazni kotac s vogela ravnjaka, nov doslovce nekoristen... Ako kome treba...
 

Najnoviji postovi

Na vrh