• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Nažalost slike nisu fullHD,jer je slikano u 6:30 danas.
Ako trebaju dimenzije i malo bolje slike,reci,budem uhvatio vremena oko podneva.
Evo:

wssaxi.jpg
[/IMG]

208gnwk.jpg
[/IMG]

36ft3.jpg
[/IMG]

4ic7ix.jpg
[/IMG]

2ns26th.jpg
[/IMG]
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
Jel ima puno razlike između dvobraznog OLT pluga i dvobraznog IMT pluga, oba su 2*12 niski klirens? Mislim na razliku u kvaliteti.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Nema osim što je olt bolji orač,osobito posavac!!
Ako je riječ o olt slavonac on nije pomični i nemože baš duboko orat teško ide preko 20 cm,,
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
971
Pitanje i savjet ,posto mi na jednobraznom plugu ona greda dosta losa ,dal bi bilo pametno to preselit na pomicnu gredu od olt pto 2.25.
Radi se o 14cola plugu koji je preraden od slavonca. Odma bi mogao i uz medu s njim?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
IMT 756 i OLT Posavac, dvobrazdni. Ja kako god ih gledam na slikama, to su 99% isti plugovi. Odgovaraju li djelovi od OLT-a (daske, lemeši) na IMT-a, pošto svi govore da OLT bolje ore?
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Olt ima spiralne daske i kolko znam ne pašu na IMT. Lemeši su skoro isti, jedino ne znam jel isti razmak rupa.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,958
Polu-spiralne.
Spiralne daske ima samo PTO2 plug.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Nisam baš nikad gledal ali jel ima puno posla za pripasati te daske od OLT-a ?
Ako se uopče mogu propasati.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Da imam malo više zemlje, definitivno bi gledao da zamjenim IMT-a za OLT-a ili nekog drugog. Pojede mi živce dok orem. Prije sam pokušavao da to sve bude savršeno, nakon brda potrošenih živaca, odustao sam od toga. Neka je preokrenuto i neka je duboko, a jel grbavo ili nisu dobro složene brazde, svejedno se ne vidi kada priredim za sjetvu.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Mi smo na imt neke druge daske stavili, al ne sjecam se od cega, duze i zafrknutije

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Ja ču si u skorije vrijeme kupit leoparda 2x12,oro sam s njime i mogu reč da su to dosta dobri plugovi!!
Usput ako netko ima za prodat neka se slobodno izjasni!
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Pozdrav, ima li tko za prodat plug 4 brazde okretač ( visina 80-85 cm razmak 95-105 cm) i da ima pretplužnjake.
I može imat i mehaničko štelanje colaže....
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Kakva su iskustva sa varenjem lemesa? Naime pukao mi je i otpao dio lemesa kod zadnje rupe i sad je lemes za toliko kraci cca15cm, nasao sam taj komad dok sam pripremao sa RD, lemes je samostreci i nije uzoro ni 15 rali, dali se može zavariti da to valja ili treba novi?
 

Najnoviji postovi

Na vrh