• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Jesi probao ici malo brze??
Izgleda mi da ima dasku kao i na 14, sto je dobro.....
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Probao sam moze drugom lagano ali ppsto sam razbacio dubre po njivi onda mi proklizavaju tockovi tako da sam prvom vozio
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
1930 km kosta i jako dobro je napravljen stim sto im je bilo mrsko da pritegnu sarafe pa sam ja morao ponovo da dotezem sve.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Primijetil sam dvije slabosti: niski klirens i crtala. Ako ti niski klirens ne smeta, crtala se mogu zamijeniti onim odozdola prema gore ili čak uobičajenim diskastim, a na mjesta ovih dodati pretplužnike.

Ne znam koja je funkcija ovih opruga na gredi.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Da olaksam kolegi Emiru, evo slika sa pretpluznjakom.
79442d354a08a432e70903d95197e0d0.jpg


Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Nije moj plug, Emirov je. Zanimljiv jako. Nadam se da ce se javiti neko ko ima slican.. Nemam ideju cemu bi opruge sluzile..plug je taman za 539

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Pretpostavljam da kad izvadiš klin možeš lakše orati neke neravne brazde uz među a opruga mu neda jako šetati kad digneš.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Nista se ne vadi. Ovo je osigurac od lomova. Malo bolje pogledajte slike pa ce vam biti jasnije. Na ovoj tanjoj sini je glava nakacena,a na kraju se vidi kako je spojena sa debljom sinom i da ima mazalica na dom dijelu, znaci okrece se na tom spoju. Prilikom udarca u kamen i tako to sina na kojoj je glava pravi pritisak naprijed kod opruge prema dole i opruga se rasteze i ova sina ispada iz svog lezista koje drzi opruga.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Evo bolja slika. Ima mazalica, vrlo moguce da je osigurac...
bdff74b17236ccb31e68ea5a85d6d763.jpg


Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Niti na jednoj se ne vidi kompletan mehanizam odozgora. Malo su slabašne opruge da bi bile za zaštitu od loma.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Tu negdje prolazi pretpluznjak, mozda njegov osigurac. Sacekat cemo vlasnika da nam pojasni.

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala za potvrdu Dongfengovog navoda.
Ako je ostalo u redu, kosu vuču buš sredil lijevom rukom. Plug ima jako dobro riješeno podešavanje. :icon_fU:
 

Najnoviji postovi

Na vrh