• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292


„Pametni mogu da biraju, da budu i pametni i glupi, kako im više odgovara. Glupi nemaju izbora.”
Tko sam ja da im sudim.
Tko sam ja?



Ernest Hemingway
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Jedna jako poučna priča, ispričana od mladog čovjeka, koji razmišlja svojom glavom:
Svaka sličnost s aktualnom situacijom je namjerna :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Jedna jako poučna priča, ispričana od mladog čovjeka, koji razmišlja svojom glavom:
Jako poučna priča, samo kaj taj mladac ne razmišlja svojom glavom več samo dijeli sa svojim pratiteljima jednu jako poučnu priču sa ciljem da skupi čim više pregleda ;)

Ustvari, lažem, razmišlja on svojom glavom. Samo kaj razmišlja kaj ljudima paše da to objavi i skupi preglede a svi znamo da je pregled pinka..... U 17 sati kak je objavil video ima 20 tisuča pregleda.
Znači ipak razmišlja svojom glavom kak zaraditi kriha bez motike
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
I tko je sad sve majmun?
Osim toga čita ,vjerojatno s interneta.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Najpametniji je gazda...
koga sad seljani ganjaju za majmune..gazdu ili posrednika?
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Nekada je život imao okus bakinog pekmeza, ribizla, kompota od jabuka iz vrta. Zagrljaja i čekanja pisama od voljene osobe.
Nekada je život imao miris sijena, kruha, pečenog krumpira iz vrta ispečenog u peći. Vrta s cvijećem pod prozorom.
Nekada je život bio boje suncokreta, žitarica i crvenog maka. Boje tih jednih očiju, ljubavi i istine.
Nekada je život bio iščekivanje na vlak, brzojav, susret. Dodir ruku, šetnje i razgovore do zore.
Nekada je život imao zvuk gitare, pjeva ptice, žuborenja potočića. Zajedničkih koraka, lupanja srca, i voljenog glasa.
Nedostaje mi to "nekada" kad je baka nosila pregaču i maramu, a pod skromnim krovom vladala je ljubav i poštovanje.
Nedostaje mi to "nekada" kad je djed ložio vatru u zoru kako bi nam bilo toplo, a drugom čovjeku bio je važan čovjek. Screenshot_20230204_125837_com.facebook.katana.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ok..on je nestao..i ispao glavno krivac..a gazda može mirno doči s drugim posrednikom po recimo miševe ..i tako u krug..
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Imal sam u firmi, gdje sam odradil dosta godina, direktora koji je imal stav da nije kriv onaj koji nekog prepela žednog prek vode (čitaj prevari) nego onaj koji se dal nasanjkati.
Mislite li da je bil u pravu, ili imate drukčiji stav?
 
Na vrh