• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJA HIDRAULIKA

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
. Sve ovo u slucaju da je bolji plivajuci rezim rada, po meni je bolji jer prikljucak prati teren.

Nije potrebno to baš toliko precizno da ide , bar kod mene
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ja sam danas narucio cilindre za PH mozda ce bit cak i gotova do kraja godine ince je nacrt i to sve radio zjocko
 

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
pozz.gdje si narucio cilindre i koje su dimenzije trebalo bi i meni dva komada, pa da vidim gdje mi je najbolje
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Nije potrebno to baš toliko precizno da ide , bar kod mene
Baš me zanima kak bi kosio sa prednjom kosom sa dvoradnim cilindrima da lijepo prate teren ...?! Mogu biti korisni npr: kad probušiš gumu pa podigneš prednji kraj u zrak i slično....! Cilindri na mom prednjem hidrauliku samo uvlače -jednoradni--- mislim da je to puno jednostavnije nego dvoradni i ne vidim gdje bi mi uopće koristili!


 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Plivajući hod je zakon kod dvoradnih cilindara...
Dvosmjerni cilindri na PH su puno bolji od jednoradnih...
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
pozz.gdje si narucio cilindre i koje su dimenzije trebalo bi i meni dva komada, pa da vidim gdje mi je najbolje

u tgoagenciji oznaka ti je 60-30-200 733kn ti je komad

Baš me zanima kak bi kosio sa prednjom kosom sa dvoradnim cilindrima da lijepo prate teren ...?! Mogu biti korisni npr: kad probušiš gumu pa podigneš prednji kraj u zrak i slično....! Cilindri na mom prednjem hidrauliku samo uvlače -jednoradni--- mislim da je to puno jednostavnije nego dvoradni i ne vidim gdje bi mi uopće koristili!
pa gle kod ralice naprimjer ima svasta kaj se moze koristiti sa dvoradnim cilindrom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Koliko para za njih tražiš?
DSC04188.jpg

400 kn komad , hod je 130 mm
rupa u ušici fi 30 m
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Imam i ja dva komada dvoradnih viska, ispravni. Treba tko? Vanjski fi 75, klipnjaca 32, hod 145 mm. Nemam ih gdje primjeniti, steta je da skupljaju prasinu
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
Imam i ja dva komada dvoradnih viska, ispravni. Treba tko? Vanjski fi 75, klipnjaca 32, hod 145 mm. Nemam ih gdje primjeniti, steta je da skupljaju prasinu
Bolje spremiti, trebat če ti za kakav priključak na ruci bagera :icon_super:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Ma neće, za njega već sve imam. Evo ih ako tko treba nek se javi porukom

ajkoyc.jpg
 

seba993

Član
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
36
Jel li netko doma izradio prednjo hidravliko za traktor Antonio Carraro 4300 Tigre Country?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Ja sam napravio na Belarus 820. Princip je isti kod svakog traktora, razlika je samo u velicini
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Samo mislim da carraro ima vise povucene nosace prema motoru bila je jedna slika ph od carrara,e da ako ces ic prema samoboru stani da popijemo pivu i pojedemo nesto za ph
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
a jos moram to odnest prijatelju koji radi specijalne varove za koncar da mi to sve zavari kak se spada ne i onda bude gotova i normalno farbanje a slike ce bit krajem prvo jel imam kramp od mobitela a u prvom mj. mi istece pretplata pa cu i ja uzet neki smartphone
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Ma neće, za njega već sve imam. Evo ih ako tko treba nek se javi porukom

ajkoyc.jpg
Kupil sam ih ja, ali mi ne stanu :(
Nažalost, predugački su mi. Ako nekome trebaju, prodam ih po nabavnoj cijeni, 750kn (100€).
Može i s djelomičnom dostavom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh