• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju traktora

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Je majok tak,ali nema ju onda s čime vuči,a nema ni kosu..buđet mu je takav kakav je i mora se njime pokriti..ako već ima ambicija za takvo što već puno znači..bude radio i servisirao i nek izdura bar sezonu kak se spada i bit će nekih para..
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Naravno,mi samo radimo računicu.Plaćanje usluge se ne isplati,bolje sa tim novcima sebi otplaćivati svoj stroj.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Svakako,na ovu količinu bolje kupiti svoj stroj,dok meni na 50 roto bala se ne isplati.ali svakako trebam imati svoju kosu i okretač.
Kod nas na prste jedne ruke možeš nabrojat koliko ljudi ima stoku,većinom su rasprodali ali balirke su ostale pa mogu odraditi usluge bez brige.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Ljudi gori, stvarno trebam pomoc. Kupujem traktor, a slabo se razumem.

Uslovi: Da je NOV i da ima oko/preko 100ks.(100je minimala) 100-120ks.

Trenutno je kubota m5 111 i jedan deutz fahr u igri. (Deutz fahr 47,000e sa pdvom).

Svaka preporuka je dobrodosla!

Ako sam pogresno otvorio temu, mod i admin tim- izvinite.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
I kupuješ samo traktor za te novce,mora biti novi il može rabljeni?
 
  • Like
Reactions: Nai

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Nov traktor, minimalno 100ks, ne radim puno zemlje, i koristice se za obradu tla. Bez neke posebne dodatne opreme, sto jeftinije da prodjem gledam. Mora nesto ostati i za plug ravnjak (mada ako zafali- od svojih novaca cu dometnuti).

Trenutna ponuda- DEUTZ-FAHR mod. 5110 G LS - oko 47,000 eura sa pdvom.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pošalji upit u Eko Terru ili Jerković za claas Atos 340 ili 350.
 
  • Like
Reactions: Nai

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Case farmall a,c,u. Nh t4, td5, t5, same explorer i svi njegovi blizanci u sdf grupi, mcc x5 i ostali navedeni
 
  • Like
Reactions: Nai

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Uf nasao temu gde sam pisao....

Svelo se na:

Deutz Fahr 5110 G LS (Bez ad blue)
Kubota m5 111 (sa ad blue).

Otac zagrizao za kubotu, mada u zadnje vrijeme, na mom terenu ljudi kupuju kubote.

Edit: Ako ima neki strucnjak za traktore- neka se ukljuci u diskusiju i da misljenje.

p.s Gde god sam otisao, gledao case, svi skoro napljuvali, mada kada pogledam, 99ks nov, vec od 35,000e....
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Druze moj, prvi put cujem za ovu marku traktora - iskreno. Da kupim to, osecao bih se kao pokusni kunic....Jel ga ti imas? Iskustva?

Covek blizu mene prodaje traktore, kaze da je prosle godine 22 nove kubote otislo, od kojih su 2 kod mene u selu. A deutz fahr- mi ima nekako "ime". Sto ne znaci da je i ok....

Izmedju dva biram manje zlo...m5 111 kubota il deutz fahr 5110 G LS (Bez ad blue).
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Nemam pojma znam samo da ih ovi u entradi uvoze od prošle godine to je neka navodno poznata korejska marka traktora bili su na sajmu u zg i ne izgledaju loši. A vidim da ih dosta prodaju barem ove slabije modele.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Kioti (Daedong) je korejska marka, poznatija u Americi nego u Europi. Automobilski rječnikom, kao Hyundai/Kia. Znači, dobra kvaliteta po pristupačnijoj cijeni (od Kubote) .
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Ok ljudi al od ova dva sta je bolje?

m5 111 kubota il deutz fahr 5110 G LS

?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Znam nekoliko deutzova novih tih oko 100ks,koji imaju problema..ne kažem da će i tvoj imati,ali uglav om u garantnom roku servisi imaju dosta posla..
Poznaniku nakon 6.mjeseci getriba otišla a nosio je samo špricu i kultivator...
Neki bi rekli da si u slatkim brigama...kupuješ novo i gledaj koji servis ti je bliži...i tko daje dulju garanciju...
 
Na vrh