• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za traktor

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Ja sam htio 2005. godine kupiti nešto takvo, bila je serija 550 s John deere motorom, al nije ga bilo na našem tržištu, a kad sam pitao za cijenu, trgovac mi veli, da mi je isplatljivije uzeti novog malog Jd.. Sad baš gledam cjenik od te godine, i 549 s IMR motorom, sa svom opremom, tj ovom koju ima i taj 550.11 je košal 110.690 Kn s Pdv-om.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
@mtd001, mislio sam nesto u stilu s4 ili s5, ali i onda bi fendt pobjedio :D:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Definitivno je ovaj 550.11 preeeeecjenjen!!! Nikad neće dobiti te novce!!!
10.000€ bi mogao dobit, ali ni centa više! I to je več onda upitno pošto se za 10.000 nađe krasan FIAT 60-70 ks s prednjom vučom. Ovom IMT-u je jedina prednost kaj je star samo 4 godine i nije izrabljen.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Vidim da se o IMT raspravlja pa da čujem mišljenje o ovom http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-imt-577-oglas-11486683 , ako je nekom blizu, nalazi se u ferdinandovcu, išo sam ga danas vidjeti pa si premišljam još uzeti ili ne. Traktor je u dobrom stanju, jedino mu lijeva kočnica ne radi. Mjenjač je 5 brzina, no malo mi neobično jer na poklopcu od mjenjača ima nacrtan raspored brzina i tamo su ucrtane samo 3 brzine i nazad pa se još zbog toga premišljam, da nije netko nešto po getribi čačkal i preslagival pa da mi se to sve razleti.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ni jedan IMT nema na odljevku ucrtan raspored s 5 brzina. Svi su odliveni sa 3 nacrtane brzine.

Inače ja sam u Ferdinandovcu skoro pa svaki dan, ali za taj traktor nemam pojma kod koga je.

Daj mi ime vlasnika na pp, možda mi bude poznatije!
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ja bi ga definitivno uzel jer je to 70 konja, a tak malo novca i ne vidi se na njemu da je previše radil.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Tako će najvjerojatnije i biti, ima par sitnica koje treba dotjerati, kočnicu lijevu složiti uglavnom nikaj prestrašnog.
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
Zar je moguce da ne tako jeftin ili ima nekak kvaka, jedino sto mi se nesvida su te gume ja bi metnio za nijansu manje jer kolko vidim ove skoro diraju blatobran
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Ovaj traktor je malo preslagan..
Kabina neka drugačija,zadnji blatobrani od 558 mi se čini,i sad ili me oko vara ili zadnje felge nisu iste,ili je jedna sužena ??..

Uglavnom solidno izgleda,kaj je bitno registriran je znači prolazi tehnički ovakav,gume još idu,,Cijena je realna i isplati ga se uzet..
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ovaj john deere nemoj kupovati, taj bu ti se raspal čim ga dovezeš na dvor, a torpedo bi mogel biti dobar i kolko vidim rađena je generalka.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Probali smo ga trakotor skroz ispravan, ima par sitnica koje treba posložiti, al nikaj strašnog, jedino su gume malo lošije i dok smo se mi premišljali jel bi ga uzeli li ne došel netko drugi i otišo IMT za Međimurje :(

Ovaj traktor je malo preslagan..
Kabina neka drugačija,zadnji blatobrani od 558 mi se čini,i sad ili me oko vara ili zadnje felge nisu iste,ili je jedna sužena ??..

Uglavnom solidno izgleda,kaj je bitno registriran je znači prolazi tehnički ovakav,gume još idu,,Cijena je realna i isplati ga se uzet..

Raličite su zadnje gume, felge su iste, kabina je od novijeg modela, a za blatobrane nisam siguran.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gledaj to s druge vedrije strane,otisla rupa bez dna u medimurje.
Zalosno je da mrcina od 70ks vrijedi samo 30000kn jako zalosno...:s:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Slažem se sa Oficirom Tomo stalnu bi tu nekaj trebalo slagati taj je složen od više dijelova rođen za udaju i odavno prešlo leto trideseto .
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Otkud sad nevalja a slicnog si preporucivao. Isto s hidrostatskom prednjom vucom. http://poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=1002138&postcount=4041

Bojanje limarije ne znaci generalno sredjivanje, pogotovo ne torpeda koji je tri desetljeca proveo na nekom kombinatu pa kupljen na licitaciji.

Ajde malo pogledaj cijene i izgled, kad bi uzimal takav traktor sigurno bi zel skupljeg jer nisu to mladi, a sigurno nebi uzimal ovakvkog kavkog je kolega pokazal, jer se na njemu vidi da je u raspadnom stanju, makar nemora značiti jer ja da sam na njegovom mjestu otišel bi videti!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ma nemam ja namjeru kupovat tog JD-a ! Samo sam ga "pokazal" jer mi je za takav traktor premala cijena... Pa ja bi se plakal sa tih 160 konja !! Treba to hrait !!
A Torpedo mi je isto za oko zapel zbog cijene.... Ljudi, ja na osnovu slike nemrem precjeniti kakav je koji traktor, a i kad bi isel kupovat ( nadam se da budem ), bez nekog vrsnog znalca nebi isel !!
Kad sam svog Ursusa kupoval, s menom je krizne pute presel covjek koji je isto takvog kupil novog ( ima ga jos dan danas ) i koji pozna tu zvjerku u seraf... I, Bogu fala, traktor mi je dobar !!
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Zapeo mi je za oko ovaj traktor http://www.njuskalo.hr/traktori/same-explorer-90-turbo-93-oglas-11557754 . Znaci Same explorer 90 turbo. Zvao sam vlasnika poprico s njime te bih najvjerojatnije sljedeći tjedan iso gledat. Posto do sad nisam upoznat s tim traktorom trebam pomoc. Na sta da posebno obratim paznju, sta se najvise kvari. Sta se tice cijene, mogao bih ju spustit za vrijednost guma, posto je i sam vlasnik rekao da su veoma lose, pogotovo zadnje. Sta mislite o cijeni, dal vrijedi te novce ?
Da li on ima getribu 40km/h ?
Trebal bih par savjeta
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Ako je ispravan vrijedi, al probaj na račun guma malo izbit cijenu. Susjed ima takav isti sa prednjom hidraulikom, samo je njegov čini mi se 90. godina. Jako dobar traktor. Djelovi jesu prilično skupi ali se zato rijetko kvari.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Kolega za ovog samea ti se mogu danas raspitat pošto je na 15-20 km od mene barem po adresi,a radi samnom čovjek koji je iz tog sela pa vjerojatno zna kolko i kaj je taj traktor radio pa ti navečer mogu napisat kaj sam saznao
 

Najnoviji postovi

Na vrh