• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijenos, mjenjač, hidraulika, upravljanje, kočnice.....

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Siguran sam da masiva u Bjelovaru ima....
P.s. trazim katalog od TV ali nemam za 418 vec od 420 do serije 700....ako nadjem posaljem ti....
Da li ti treba katalog ili si svoj izgubio???
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Pa ono 18 ili 20 mislim da se odnosi na motor

Traži direkt u tvornici Hittner imaju svoju trgovinu 043244444
 

Etna 23

Član
Tu od
1 Pro 2020
Poruka
32
Ma gleda san u katalogu al tamo nisu oznacene nikakve gumice u tom utoru di ide ovaj venit..al zovni cu masivu valjda ce oni znat nisam valjda prvi kohi je to naruciva 😂
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Zna netko što bi se dogodilo da na razvodnik umjesto na polaz tlak dođe na povrat a polaz bi postao povrat? Spojio sam za sad dodatni razvodnik na u445 preko postojećih izlaza i postoji mogućnost da ručku pokrenem u krivi smjer i promjenim smjer protoka ulja kroz razvodnik.
 

DrEnKO

Član
Tu od
28 Svi 2018
Poruka
39
Pozdrav ekipi,
tražim kanđastu spojku sa prirubnicom, zupčanikom
i svim pripadajučim dijelovima za lombardini LDA672.
Zna li itko gdje se može nabaviti ili ima netko za prodati?!
k-s-01.jpg k-s-01.jpg
 

Prilozi

  • K-spojka_01.jpeg
    K-spojka_01.jpeg
    103.2 KB · Pregleda: 10

DrEnKO

Član
Tu od
28 Svi 2018
Poruka
39
Pozdrav, pošto nisam našao kanđastu spojku odluka je pala na vanjusku pumpu preko remenice. sad me zanima kako se određuje smjer pumpe (lijeva-desna). Meni treba pumpa koja vrti u smjeru zelene strelice(jeli to lijeva ili desna pumpa).
hvala
 

Prilozi

  • PUMPA_smjer.jpg
    PUMPA_smjer.jpg
    10 KB · Pregleda: 1

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Jedan fifi rupe je veći, to je usis!
A ako ti ne odgovara smjer moraš osovinu prebaciti na drugu stranu!
 

DrEnKO

Član
Tu od
28 Svi 2018
Poruka
39
Za promjere rupa znam da je veća usis, samo me pati koji smjer je to. Slika pumpe je informativna. Može li se na svakoj pumpi promijeniti smjer vrtnje?! Ako kupim pumpu krivog smjera a ne može se promijeniti onda sam u banani😬
 

Menso_

Novi član
Tu od
27 Lip 2021
Poruka
1
Pozdrav svima! Potrebna mi je pomoc, radi se o tv 730: kada ide u sporom hodu cuje se cudan i glasan zvuk iz mjenjaca kao da nesto melje dok u brzom hodu radi super??
 

pepapilar

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
271
Dobro ti je čovjek napisao, ako čuješ drobljenje rastavljaj dok je vrijeme,
ne čekaj da nešto pukne pa da imaš štetu na cijelom bloku.
 

karte_m0lim

Novi član
Tu od
18 Tra 2019
Poruka
21
pozz ekipa..
Na tv521 mi je procurilo ulje na spoju motor- getriba.. prvoosumljičeni semering je zamjenjen ali i daje pušta na svornjaku od zupčanika za podmazivanje.. svornjak ima lufta pa mi izgleda da kao da je rupa u bloku pošla na jaje.. ima li netko ideju što dalje?

Hvala
 

Prilozi

  • 1.jpeg
    1.jpeg
    38.4 KB · Pregleda: 16

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Probušiti na veču mjeru i ubaciti čahuru.
 

karte_m0lim

Novi član
Tu od
18 Tra 2019
Poruka
21
da, to mi je bila prva pomisao..
ovaj svornjak se ne okreće u kućištu nego se zupčanik samo vrti na njemu?
i što ide još sa strane od zupčanika, neka podloška i gumica?
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Jel' imao ko ovakvih problema;probao sa kobitom,auto gitom te farbanjem,nekakvim silikonom;sve traje dok ne dohvati sunca/kise a posle se ova stara guma isparca te i ovo lepljeno otpadne...
 

Prilozi

  • IMG_20210722_184338.jpg
    IMG_20210722_184338.jpg
    153.8 KB · Pregleda: 20

karte_m0lim

Novi član
Tu od
18 Tra 2019
Poruka
21
Jel' imao ko ovakvih problema;probao sa kobitom,auto gitom te farbanjem,nekakvim silikonom;sve traje dok ne dohvati sunca/kise a posle se ova stara guma isparca te i ovo lepljeno otpadne...
oko 40tak kn je novi volan ..
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ma dao sam za silikon 6 evra što je više od tih 40 kuna; doduše nisam silikon zbog toga kupovao nego sam u dokolici to za zamaziv'o a u oglasima na to u Srbiji nisam nailazio da to neko ima u ponudi(mada nisam ni zvao da pitam) pa rek'o da pripitam ovde jel'to koga snalazilo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh