• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ovaj naš Tomo vozi svašta.:icon_hang:
22770108.jpg
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
RALE888- ta freza je iz mog kraja u susednom gradu pravi čovek.
Koliko te izašla cena ovamo je prodaje 800e?
Al je bez greske,ja cu verovatno zimus da je pravim za tomu.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Nemogu naći nacrte za zaštitni luk onaj naprijed kod volana, može li ko pomoći ?:icon_pray:
 

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
RALE888- ta freza je iz mog kraja u susednom gradu pravi čovek.
Koliko te izašla cena ovamo je prodaje 800e?
Al je bez greske,ja cu verovatno zimus da je pravim za tomu.

I ja sam iz tog kraja,tako da je cena ista. A kvalitet potvrdjujem :(y):
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Testiranje uspjelo.:icon_hang:
22774574.jpg


22774575.jpg

Da se ne gubi vrijeme po noći ledice, ogledala i trokut.:icon_hang:
22774580.jpg


22774577.jpg


22774578.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
Jel to on proširen? Ako da,jel ima kakvih problema sa skretanjem i dodirivanjem kotača?
 

BRMIC

Član
Tu od
2 Stu 2015
Poruka
35
Pitanje za vas znalce
Koliko je potrebno okretaja kardanske osvine da prednja kosa za tv najbolje kosi.
Planiram ju stavit napred na svjoj mf 1010
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
:To bude prava ralica, a radi ovako:https://www.youtube.com/watch?v=y8SiAIxtOlM
Krajnji razmak nek ti bude oko 2,4 m ili još bolje stavi špicu na pante da možeš širinu ralice regulirati po želji.
Treba ju otežati da bi dublje čistila, najbolje da nekoga voziš na njoj, dobro će ti doći i kod okretanja na mjestu da ti zanosi ralicu.:icon_rolleyes:
 
Posljednje uređivanje:

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Previše si cijevi potrošio. Bit će preteška za manevriranje (osim ako ne bude nošena kao drljače). Inače, čvrsta je do bola. Zaboravio sam napomenuti da s tom ralicom ne možeš čistiti dvorište ili parkiralište već samo ceste. Zato je dobro da se može regulirati širina da se prilagodiš širini ceste.
 
Posljednje uređivanje:

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Bolje da je jaka negoda je slaba za ciscenje dvorista i ostalog imam kosi noz,pa ta uha sam bio namjerio za topling al nemoze jer je ova sina fiksna tu sam se zezno pa cu da je kacim na sinu od pluga.
 

Najnoviji postovi

Na vrh