• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
danas se radilo rud se nesto pojacao ali jos ne do kraja,stranice su skoro gotove samo ih treba jos zatvoriti i desnu napraviti s pomakom za regulaciju otvora


Uploaded with ImageShack.us
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Gledam ovu prikolicu i jako mi je zanimljiva. Samo razmišljam jel postoji mogučnost da se prevrne ako je veča količina gnoja na jednoj strani?
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
Gledam ovu prikolicu i jako mi je zanimljiva. Samo razmišljam jel postoji mogučnost da se prevrne ako je veča količina gnoja na jednoj strani?

da to imas pravo i na to smo mislili ako bi se to dogadalo onda cemo staviti jos jedan kotac sa desne strane
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Još me zanima dali če ovo sa remenjem funkcionirat da nebi pod teretom klizili? Ja planiram prikolicu za sjeno doradit da može izbacivat gnoj, pa mi ova tvoja dala neke dodatne ideje. Ponekad idem u Čakovec pa bi to možda videl uživo, naravno ako se vi slažete.
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
Još me zanima dali če ovo sa remenjem funkcionirat da nebi pod teretom klizili? Ja planiram prikolicu za sjeno doradit da može izbacivat gnoj, pa mi ova tvoja dala neke dodatne ideje. Ponekad idem u Čakovec pa bi to možda videl uživo, naravno ako se vi slažete.

pa kaj se mene tice mozete doci pa vidjeti a to sto nije mogla biti malovisa? to je zbog toga sto ce ji biti namjena za razbacivanje prvestveno po glistama jer su boksi oko 80cm visoki pa je zbog toga tako visoka a remen ako ce proklizavati onda cemo staviti lancanik i lanac
 
I

Ivo3

Guest
prikoica je jako visoka i kad će biti puna lako će se prevrnuti moraš pod hitno nesto izumiti.
 
I

Ivo3

Guest
Moja buduća prikolica.
Na ovome moram maknuti ove kotaće i staviti jednu osovinu jer sam napravio veliko shit.

picture.php



Osovina od samoutovarne prikolice i držać osovine

picture.php


I stranice 100% moj rućni rad

picture.php
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
V

Vjerni983

Guest
Meni se čini da remeni nebudu igrali...trebalo je odma stavit lančanike i lanac....
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
ta prikolica nece biti za voznju na 5 km udaljenosti nego na udaljenosti od max 100m tak da su dosta jake
 
I

Ivo3

Guest
Moja buduća prikolica.
Na ovome moram maknuti ove kotaće i staviti jednu osovinu jer sam napravio veliko shit.

picture.php



Osovina od samoutovarne prikolice i držać osovine

picture.php


I stranice 100% moj rućni rad

picture.php

Zar niko nema komentare u vezi ovoga???
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
A kaj da ti velim,,,,,, svaka čast za stranice a prikolicu bumo vidli i komentirali kad ju preurediš.
:partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Koliko nosi ovakava osovina od samoutovarke?

Ja sam videl na natpisnoj pločici da ima ukupnu nosivost negde oko 4 tone. prikolica je fahr we322 od 23 kubika, gume 10-15....:scratch
 
I

Ivo3

Guest
Kakva bi to trebala biti prikolica..koje dimenzije, nosivost?..reci malo vise o tome:partyman:

Dimenzije 270×130 stranice 60 i nastavci 50 i ići će gore 4 kubika
Nosivost osovine oko 4t tak je rekel typ od kojega sam ju kupio.
Prikoicu radim radi zadovoljstva nisam neki poljoprivrednik
služit će za dovoz kukuruza i i za neke sitnice.
 

icerepin

Član
Tu od
5 Tra 2009
Poruka
66
Dimenzije 270×130 stranice 60 i nastavci 50 i ići će gore 4 kubika
Nosivost osovine oko 4t tak je rekel typ od kojega sam ju kupio.
Prikoicu radim radi zadovoljstva nisam neki poljoprivrednik
služit će za dovoz kukuruza i i za neke sitnice.

Koliko si platio osovinu sa gumama ????
 
I

Ivo3

Guest
Osovinu i držać osovine sam platio 800 kn
A i ti kaniš zafrkavati se s homemade prikolicom? ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh