• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
svaka čast prikolica je carska:prayer::prayer:

to bude negde za 7-8 tona...ima prijatelj takvih dimenzija...još jednom svaka čast:!::!:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
@vinogradar
kipanje na kardan , zašto ?
nije li jednostavnije samo jedno crijevo od cijelog sistema kipanja

ok , razumijem da se ne miješaju ulja zakačivanjem za različite traktore
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Bosniahos.......prikolica je na pjeskarenju (pod i šasija)..i čovjek koji pjeskari odmah stavlja temeljnu.....a stranice budemo sami farbali.....budem ti u toku dana javio za cijenu.....a što se tiće cijevi mislim da je ovo dosta jako...da smo išli sa drugim cijevima bila bi ukupno dosta teža, a i stranice bi bile jako teške za skidanje i stavljanje gore.......ide još lanac na 2 mjesta tako da mislim da nebude problema......

Savoris....kipanje je preko kardana jer je tako i bilo na prikolici pa to nismo ništa mijenjali mada to nije neki problem stavit jedno crijevo a i ovako ne miješa ulje....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Sa slike izgleda super:supris:


Nego,nekako mi izgleda da su osovine od kotača jako uske,a sanduk gore širok,pa mi se čini da bi mogla biti nestabilna u zavojima prikolica:confused:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
hehe, u zavojima kazes? :mrgreen:
na nekim nagibima mozda prije? to nevolim, uf..
nego da, i meni djeluje uzak trag za tolki sanduk, i nekako velik u odnosu na podvozje.

koliko bi trebala voziti, nekih 7t? ma, s obzirom kakve su cijene drugih, uz ovu tvoju cijenu prikolica je super ;)
 
B

bosniahos

Guest
da se našalim

Da bi razuvjeril one koji sumnjaj slikaj onak forenzićki od zadnjeg prema prvom kraju ljevo i desno u pravcu linije da se vide kotaći i sanduk iznad.A da smanjiš cjenu umalo na pola nebi imala ikakve mane :roll:sve bi biloooo ko boog.Hahaha:rolfer:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ima i istine u ovoj sali ;) zar ne? za manje novaca ne ocekujes da prikolica bude savrsena..
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Budem uslikao i tako.......a za cijenu heheheehehprobajte to isto radit pa zbrojit koliko košta.......
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma ne kazem ja za ovu tvoju cijenu nista. ako ima papire, cijena je realna po meni..
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Nažalost nema papire....ali ima ona neka shema uz svjedoke da se može registrirat.......mada kod nas nitko ne rega prikolice.......
 
R

Renato5820

Guest
Nažalost nema papire....ali ima ona neka shema uz svjedoke da se može registrirat.......mada kod nas nitko ne rega prikolice.......

kod vas ne,kod nas da.
moje su prikolice cak isle i na valjke
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cuo sam za 2 slucaja iz sela da je policija i za sumske prikolice zafrkavala da nisu registrirane.. neznam kako je zavrsilo, ali kako to uopce registrirat :?
a traktorskih vec ima dosta registriranih, nije vise za igrat se s time..
 
B

bosniahos

Guest
nekad možda više ne

Da upravu si kolega 88, policaji imaju fucking standarde.Dok sam ja i moji istomišljenici stvarali državu al ne ovakvu bili smo za 5 al to je bilo taj tren i izgleda daje netko imal jako dobro razrađen plan al u drugom pravcu.Tadašnji igraći su omogućili to da se da izjava kod javnog bilježnika i da lapnuto postane legalno.Tako je bilo u večini slućaja al ima i izuzetaka.I sam sam moral nakon smrti svog rođe raditi takav posal da bi zadržal neku pokretninu i tad sam bil prisutan dok je neki meni znan muljal bilježnika bez imalo srama da ga mi domaći slušamo kako mulja i laže.Igraći na tehnikćkom imaju sistem i podosta veliko znanje pa bi preporućil svakom koj kupuje nešta bez papira a kani to ići registrirat da dobro razmisli kak će što šta objasniti ne njima nego nekom koj bi eventualno došal kao utvrdit ćinjenićno stanje.Tako velika prikolica će kad tad morati na tehnićki i bilo bi najbolje da sadašnji gazda sve to legalno i ne štetno napravi za budućeg kupca prije nego je proda<POŠTENJE<pa makar bilo nešto viša cjena.Ništa zamjeriti molim.
 
B

BAGERISTA

Guest
Prikolica ti je ispala ko grom,,,,,,svaka ačst,,,jako ljepo odrađen posao......:shock::shock::prayer::prayer:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
danas kod kuće nađem klip za kipericu, a imam ga 10tak godina, mislio sam da ga je već netko uzeo, al tu je i može kipati samo na zadnju stranu.......

uz to, imam i neke velike glavčine......

pa bi se možda upustio u izradu neke jednoosovinke kiperice.....

jel ima možda netko nekakvih nacrta, da prikolica bude oko 3,5 tona, kipa na zadnju stranu......

zanima me konstrukcija poda i rude prikolice........kako to izvesti, u "V" kao na tehnostroju od 3T.......ili????
 

Najnoviji postovi

Na vrh