• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Danas mi veli prijatelj kak je digel cijenu jajcima, reko zbog čega si dignul cijene? Veli pa sve je poskupilo, željezo i drva, pa dignul i ja jajca.
To još mogu nekako skužit, ako netko kupuje hranu za koke pa je poskupila, ali ne mogu shvatit stalno poskupljivanje muške frizure, a za to trebaš škare i mašinu koji traju ne znam koliko... sory za off
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Pri nama je 25kn već cijelo desetljeće (ako nije i dulje)...
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
To već treba znati,od kamionske šasije i kojekakvih karoca dojti do cijene šišanja 🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Moja frizerka ispod pulta računa 30 kuna več par let kak idem k njoj.
Posto sam ja dost neuredan po tom pitanju uvijek joj ostavim 5 banki.

A prikolice danas delati je upitno kolko se isplati jer je sav materijal poskupel.
Red je da se i rukama digne cijena.....
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Moja frizerka ispod pulta računa 30 kuna več par let kak idem k njoj.
Posto sam ja dost neuredan po tom pitanju uvijek joj ostavim 5 banki.

A prikolice danas delati je upitno kolko se isplati jer je sav materijal poskupel.
Red je da se i rukama digne cijena.....
Sve se manje bude delalo
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Moja frizerka ispod pulta računa 30 kuna več par let kak idem k njoj.
Posto sam ja dost neuredan po tom pitanju uvijek joj ostavim 5 banki.

A prikolice danas delati je upitno kolko se isplati jer je sav materijal poskupel.
Red je da se i rukama digne cijena.....
Ajde bar onda tako može bit poštena pred zakonom i poreznom poradi tebe...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Sve štima, samo onima koji trebaju platiti ne rastu plaće...pa bude i potražnja manja...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Ajde bar onda tako može bit poštena pred zakonom i poreznom poradi tebe...
I harmonikaš je sretan kad mu lepezu na harmoniku neko složi...... tak je svako od nas sretan kad nas zadovoljna mušterija nagradi za dobro obavljen posel.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Ja sam počeo bježati od takvih situacija gdje me zadovoljne mušterije požele nagradit.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A prikolice danas delati je upitno kolko se isplati jer je sav materijal poskupel.
Red je da se i rukama digne cijena.....
Ja sam neki dan išel da bum kupil par cijevi sa 4mm mesom, al sam odustal, sve bum napravil od ovih kaj imam 100x100x5mm.
Ne pada mi napamet trošit lovu za železo.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Šteta je sfušarit posao na kraju. Ako već imaš dobru osovinu i šasiju, zar je problem stranice napravit po PS-u ili JUS-u?
 
Na vrh