• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Znači niš od onih 10,12 tona😪
Kak ne? Pa sve je spremno 🙂osovina bude takva.
pa složi 400x200 ako imaš materijala. nemoraš punu voziti. piše u knjigi da je 533 dugačak 2972 mm i širok 1625 mm sa normalnim gumama. pa kada pokvariš 539 onda ga staviš na svoju prikolicu i posudiš neki traktor da prepeljaš onesposobljeno vozilo.
Imam ja materijala, ali mislim da ja nemam kaj vozit u njoj, a treba to i natovarit.
Na koji način bi se 539 pokvaril? Pa to je nemoguće.
Pa kaj si ti lud, da 539 bude onesposobljeno vozilo 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
🍺🙂👌
Sve čitam i ne vjerujem kak podcjenjuje raketu... Ccc
Ljubomora pusti ih, žal im a nemreju si pomoći🤭
8 još možda nekak al 12 nikak🤣🤦‍♂️
Zakaj to misliš?baš raketa zna kaje 8 ili 12,ona vozi njoj je svejedno. 🙂🍺🤭
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Evo ova prikolica ti važe 12 t kuruze,ak raketa to more voziti ja prodajem istog trena holanda i kupujem raketi kolko bum mogel za te novce kupiti i nikad više niš drugo nebum ni pogledal🤣🤣🤣
 

Prilozi

  • 20191023_105138.jpg
    20191023_105138.jpg
    72.1 KB · Pregleda: 43
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo ova prikolica ti važe 12 t kuruze,ak raketa to more voziti ja prodajem istog trena holanda i kupujem raketi kolko bum mogel za te novce kupiti i nikad više niš drugo nebum ni pogledal🤣🤣🤣
Ja ti velim da ona to nebi ni osjetila, mislim siguran sam😉ali vi ste nevjerni Tome🤭
Kak sam rekel, kaj ona zna kaje 12t ili 2t,ona vozi, zna svoj posel.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ajde,live stream budeš prenosil na forum kad dojdeš k meni da to probamo. Ja ne vjerujem dok ne vidim,kad vidim nikad više ni A ne budem rekel protiv rakete, do onda tvrdim da nije za niš drugo nego babe v dućan voziti v gajbi otraga...i to po suhom.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Evo ova prikolica ti važe 12 t kuruze,ak raketa to more voziti ja prodajem istog trena holanda i kupujem raketi kolko bum mogel za te novce kupiti i nikad više niš drugo nebum ni pogledal🤣🤣🤣
Nebi islo, slabo stisce zadnji kraj 😆
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Moram se požurit sa prikolicam dok mi snijeg ne zapadne, to bu mi test odma, kolko snijega mogu vozit 🙂🍺
Okolo naokolo sve bum gabaritke stavil, bijele, žute, i crvene da se vidi da se vozi specijalni teret, to mora bit posebno osvjetljeno.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Gdje ima za kupiti novih gotovih osovina za prikolice, recimo 3t tereta jednosovinka konkretno... Da se ne ide po otpadma samo...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Kupljenec ti si trebo kupit onu pogonsku za male novce se prodavala i bio bi baja u selu...sve drugo je promasaj naspram nje
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Gdje ima za kupiti novih gotovih osovina za prikolice, recimo 3t tereta jednosovinka konkretno... Da se ne ide po otpadma samo...
Svaka s otpada je bolje kvalitete ;)
A o cijeni da i ne govorimo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh