• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

schmit

Novi član
Tu od
16 Tra 2021
Poruka
2
ZANIMAJU ME LANCI PODA PRIKOLICE ZA GNOJ UNISINN ili UNSINN?? GDJE IH POTRAŽITI


Ne pisati velikim slovima,hvala.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Mislim da će ti prisjesti kad vidiš cijenu, ovo je za komad ovisno od dužini



Ja sam na svojoj napravio sam, i već jedanaest godina rade bez greške. Inače su bolcne oko 11mm a ja sam bušio na 12 za svjetlovučenu dvanajsticu i za onu piksu (odstojnik) sam koristio mislim da bešavnu 16 mm cijev (ili je bila 14 mm nisam siguran)
 

schmit

Novi član
Tu od
16 Tra 2021
Poruka
2
Mislim da će ti prisjesti kad vidiš cijenu, ovo je za komad ovisno od dužini



Ja sam na svojoj napravio sam, i već jedanaest godina rade bez greške. Inače su bolcne oko 11mm a ja sam bušio na 12 za svjetlovučenu dvanajsticu i za onu piksu (odstojnik) sam koristio mislim da bešavnu 16 mm cijev (ili je bila 14 mm nisam siguran)
alaa hvala na odg.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
I jučer kupanac, sušenje i podmazivanje
 

Prilozi

  • IMG_20210508_135512.jpg
    IMG_20210508_135512.jpg
    56 KB · Pregleda: 32
  • IMG_20210508_135503.jpg
    IMG_20210508_135503.jpg
    77.5 KB · Pregleda: 32

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,927
Nova cisterna, nova prikolica za gnoj. Jel ti to u govnima vidiš spas? 🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: ZJ

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Haha da.. A cisterna nije nova, stara je već 2 i pol godine. Nije ni prikolica za gnoj baš "mlada", ali nadamo se da će služiti.

Dojadilo mi je više posudjivati prikolicu, a i više je stoke sad, pogotovo ovaca.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,927
Svaki "novi" stroj na gospodarstvu je novi.
Ja za traktor koji je kupljen novi 96 godine, još uvijek govorim novi 🤣🤣
Nego, sretno s priključcima, nek dobro služe..
I da, najbolje je imat svoje 👍
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Hvala. Ako je u urednom stanju nema greške. A tako i mi govorimo za proximu, novi je dok ne dodje noviji 😁.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Brat se nada da će vući sa 3511 😁 za 6245 ide gore još jedna stranica nek se igra :)
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
237
Jel to 4 t Welgerica ?
Ja sam ove godine kupio isto Welgera od 6 t. Radio sam 2 dana s njom, razbacuje ko luda, dosta brze vrti vitla i sire razbacuje od Sip Orion 60.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Brat se nada da će vući sa 3511 😁 za 6245 ide gore još jedna stranica nek se igra :)
Mozda po livadama ali po oranom i zekan ce se znojiti, jos ako je mokar gnoj nece ti trebati jos jedna stranica...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Pa gledaj ja vučem s njim cisternu 7 tona.. ova prikolica bi morala biti lakša od toga skroz puna.

Ne vozimo po oranju i vozimo jesen/proljeće dok su dobri uvjeti.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Nije ti isto.... kada tebi gnoj dodje pred kraj, prikolica bude dizala zadnji kraj, a kad bude puno, dizala bu ti prvi kraj. Uostalom budes probao pa vidio.

Ja sa unijem 453 i sip 4t Pa mu je puna kapa, da nema prvog pogona ne znam kak bi to islo...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Ma znam, ali opet tu ima caka da se ide nizbrdo s punom. U ravnu nebi trebala dizati prednji kraj ni malom traktoru ako nema velikih jaraka ili medja.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Kako smo krenuli raditi tako redom i problemi..

Ekipa koje ulje ide u getribu koja pogoni valjke? Vjerovatno hipenol? Jedan semering mi je pustio..

Drugi problem raspored letvi nije jednak, ja bi to sad popravio pa me zanima jel trebaju sve letve imati jednak razmak? Ili da najbolje ne diram to..
 

Najnoviji postovi

Na vrh