• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Imam i sa vodoravnim i sa okomitim valjcima, ali po meni bolja je sa okomitim, bržije se prazni, šire razbacuje i puno bolje usitni stajnjak, tako da ova sa vodoravnim služi za transport uroda
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
mi mislimo sami napraviti prikolicu za stajnjak da razbacuje i lijevu stranu tako da bi ju imali za hranjenje glista
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
ovo u mom kraju ne bi imo gdje ni po cesti probat,kolko je duga ova kombinacija
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
hee da bar...ne nije moja kombinacija!

fric koji je to model fendta,ako se može znati,kod nas na farmi tjeraju 2 zetora 6340 tehnostrojku i sip od 13t,samo čekamo kad će riknuti motori...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
fric koji je to model fendta,ako se može znati,kod nas na farmi tjeraju 2 zetora 6340 tehnostrojku i sip od 13t,samo čekamo kad će riknuti motori...

fendt 716 Vario!
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Evo moje skalamerije za razbacivanje stajnjaka
107jqqh.jpg
25zl577.jpg
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
ohoo ,čovječe pravo mi ovo izgleda, vojno vozilo za prijevoz gnoja,ma nije valjda to orginal
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
zanimljiv stroi iako po meni šteta da se voza po njivi , mislim da bi više koristio u šumi
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ohoo ,čovječe pravo mi ovo izgleda, vojno vozilo za prijevoz gnoja,ma nije valjda to orginal


TAM 110 T7 nije original ovako na slici ali je ideja originalna.nema kud ovaj nemože razbacati stajnjak.super.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
imal sam priliku voziti 110-tku,to nestaje sam tak pogotovo kad je natovaren,ti imaš svarno svari kaj niko ovdje nema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh