• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
A kakvo je ulje ujutro, prije prvog paljenja?

neznam,nemogu to provjerit jer sam u školi a tata radi
danas smo promjenili ulje jer ovaj tjedan cemo orat pa smo malo šrafili po njemu pa cemo vidit sta ce bit s uljem opet
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
A vikendom si natankiran?

hahaha a viidicu ovaj vikend ak ostanem ziv ,u petak je roditeljski :finga:
nego,dns smo skinuli onu cijev za zrak koja ide iz filtera u motor i malo smo ju pocistili...stari moj,fergo je htel poletit bez te cijevi :weedman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
A kak bi tek išel da si ga malo poštelal kad je več ta cjev bila dole :rolleyess:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Neki drugi put ti pojasnim, a gledajuči tvoje videe, možda i nikad :scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
ajd onda meni pojasni ak nećeš njemu:mrgreen:
Neču ni tebi jer ti si Alfista, a vi ste i ovak po prirodi nabrušeni ljudi :mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,703
hahaha, drugim riječima rečeno misliš da sam malo divlji? Pustilo je mene to odavna. Sad samo uživam u laganoj vožnji i predivnom zvuku boxer motora
 
B

bosniahos

Guest
.

Da.dal jel wv ili subaru ili citrač.Ima nešto u tim mašinama.Možda imaš neku ideju kako dignut snagu manjim box mašinama iz spačeka.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,703
Pa vidiš sliku u avataru koja ti sve govori, Alfa 33 1.7 i.e je u pitanju. Kaj se tiče ovog po pitanju snage za to ti stvarno neznam. Meni je ovaj moj sasvim dovoljan.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,703
Da.dal jel wv ili subaru ili citrač.Ima nešto u tim mašinama.Možda imaš neku ideju kako dignut snagu manjim box mašinama iz spačeka.

Malo sam se raspital u vezi ovog i evo odgovora od jednog majstora za boxere; S obzirom na zračno hlađenje nemože se pretjerivat...skinut glave koju desetku, jači karb, bolja struja, vidit ako ima specijale klipova i koliko se dobije s njima....
 
B

bosniahos

Guest
.

Imam ideju stavit mašinu na frezu onu veču od honde,pošto nije velika niti preteška,samo bi morala malo više se vrtit jer je sada nemirna u radu i dugo joj treba da razvije obrtni moment.
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Jedno pitanje, jedan kolega mi dns rece da mu na IMT 539 voda curi na odušak jel moguce da voda moze curiti kroz odušak??, ako jeste dal to onda znači da je otišla brtva glave, il je nesto drugo u pitanju?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Jedno pitanje, jedan kolega mi dns rece da mu na IMT 539 voda curi na odušak jel moguce da voda moze curiti kroz odušak??, ako jeste dal to onda znači da je otišla brtva glave, il je nesto drugo u pitanju?
Može curiti voda na odušak ako se poderal onaj lim ispod pumpe.
 

Najnoviji postovi

Na vrh