• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,584
Traktor je iz mog sela i taj traktor uopče ne radi, a to što curi, pa IMT je to! ;)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Traktor je iz mog sela i taj traktor uopče ne radi, a to što curi, pa IMT je to! ;)

Curi radi tog zato sta je novi i nije kvaliteta materijala i sveg ostalog pa ni od mog susjeda nista ne radi pa slini a to nema nikakve veze sta je imt ja isto imam imt pa je suh a sati ko ce mu znat kolko!!!!!
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
karter je nabavljen... i počela je montaža motora 539 u fergu 533 sad me samo zamina ako neko ima fergu 539 sa rotacionom pumpom da mi poslika di se na njemu nalaze filteri....
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
prvi ti je kod kabine sa lijeve strane a drugi iznad same pumpe,a moreš i ostavit ove od 533 funkciju budu obavljali ,a to je najbitnije
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Curi radi tog zato sta je novi i nije kvaliteta materijala i sveg ostalog pa ni od mog susjeda nista ne radi pa slini a to nema nikakve veze sta je imt ja isto imam imt pa je suh a sati ko ce mu znat kolko!!!!!

Taj 539 iz oglasa je star sigurno 20 godina, ak ne i vise.. pa onda je kvaliteta materijala bila donekle dobra..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Neznam koja je godina jer nije napisano u oglasu al kraj onih traktora sta ima na slikama sastrane moro je i ferdo radit i natuc vise od 600 sati ako je star 20 god tolko moj tuce godisnje!!!!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,584
Ali najbolja je stvar što ti strojevi uopče nisu puno radili i takvi su kakvi su.
Znam više-manje priču o tim strojevima, komplicirano je... Znaju ŠANANA i Bobo, njima sma ti tipkao... :D

U svojih skoro 18 godina života, nisam znao da taj 577 ima u Gradištu, eto, toliko o tome koliko ti strojevi rade. ;)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je po meni bezveze navuc u garazu par traktora pa da oni stoje bitno da cijelo selo vidi da on ima neznam kolko traktora i da su najjaci u selu ko par bisera u blizini mene kupi jedan traktor od 100ks ide i susjed po jos veceg da ispade veci gazda a traktor jedino kad se koristi kad decki idu na ceku pa idu s njima!!!!
 

tv830.mk

Član
Tu od
16 Tra 2012
Poruka
43
imt 539

Zdravo lljudi imam jedno pitanje za vas imam traktor imt 539 94 godiske sa roto pumpu kupljen nov ima oko 500 sata rada i to samo u vozni pa sada ne dize temperaturu valjda je termostat, ostao otvoren pa sada sto je bolje da traktor imati termostat ili da ga nema moje mislenje je bile da ga ima zasto kad digne radnu temperaturu bolje radi ne lupa ne dimi ;) pa hocem da cujem vase misleje ipak ste vi iskusnii u radu sa imt pozdrav i hvala unapred
 
N

Nevjernik

Guest
Zdravo lljudi imam jedno pitanje za vas imam traktor imt 539 94 godiske sa roto pumpu kupljen nov ima oko 500 sata rada i to samo u vozni pa sada ne dize temperaturu valjda je termostat, ostao otvoren pa sada sto je bolje da traktor imati termostat ili da ga nema moje mislenje je bile da ga ima zasto kad digne radnu temperaturu bolje radi ne lupa ne dimi ;) pa hocem da cujem vase misleje ipak ste vi iskusnii u radu sa imt pozdrav i hvala unapred

Bolje popravi tempraturujer onda motor nema radne temprature i to nije dobro.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
karter je nabavljen... i počela je montaža motora 539 u fergu 533 sad me samo zamina ako neko ima fergu 539 sa rotacionom pumpom da mi poslika di se na njemu nalaze filteri....
Jedan ovako, a drugi tam gde je i inače, mada mogu obadva ostati gde su i bili.
Ovakvo orginalno spajanje ti samo poskupljuje postupak.


photo uploader
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,203
e,šta vam na 533 piše na motoru,kolko ima KS??
kod mene piše 35
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Jedan ovako, a drugi tam gde je i inače, mada mogu obadva ostati gde su i bili.
Ovakvo orginalno spajanje ti samo poskupljuje postupak.


photo uploader

Pgotovo je procedura sa metalnim cijevima.Stavis filtere ko na klipnoj pumpi i spojis sve flexibilnim cijevima.Jeftinije ,jednostavnije i lakse.
 

Najnoviji postovi

Na vrh