• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ona prva slika samo nema ono plavo(pretpostavljam da je neki filter)levo od auspuha.Ma strašni traktoriči a jure ko avioni.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ona prva slika samo nema ono plavo(pretpostavljam da je neki filter)levo od auspuha.Ma strašni traktoriči a jure ko avioni.

Pa to je mf t25,a ovaj na drugoj slici je mf35.
 
D

DENIS 12

Guest
bok ljudi zanima me jeli mi netko može rec kako nariktati fazu motora na imt 533 ili neku sliku kako bi trebalo izgledat hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Kajla na radilici gore, strelica na bregastoj i srelica na lančaniku bregaste se moraju poklapati, strelica na lančaniku bregaste i strelica na deklu razvodnika se moraju poklapati (6 breg gore), strelica na lančaniku boš pumpe i strelica na deklu se moraju poklapati (element prvog cilindra propušta gorivo).
Otprilike tak, jel još trebaš slike?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Muhanicar ti je sve objasnio.Evo malo jasnije slike.
72385859.jpg


Bregasta
80128666.jpg


PVP
drugimj2012g09658.jpg
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Decki, dal neko more poslikati poluge hidraulike na IMT 533 na kojemu su tvornicki spaneri?
Zanima me na koji su nacin spaneri spojeni na poluge i na kojem mjestu..

Ja sam si kupil nove, jer sam stare strgal, a i nisu bili dobro slozeni jer mi poluge nisu bile u jednakom razmaku kad su bile dignute i kad su bile spustene. Pa hocu to v redu dotirati..

I jedno pitanje: pala mi je ideja da jednostavno dam probusit rupe na polugama di bi se spaneri spojili. Da li to morem napraviti? Odnosno da li nebum s tim oslabil poluge pa da mi ne puknu pod teretom?

U svakom slucaju, vas molim za par slika... i informaciju o duzini di je prihvat spanera na polugi.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Moj 533 ima staru kabinu rađenu za manji atomski udar , ali zbog pojačanja i pločevina španeri ne dolaze na pravo mjesto , odnosno ne postoje originalni .

Ja sam posle puno godina trganja i problema , napravil komplet druge, domače izvedbe i sad je OK .

Na strani poluga uopće nije problem, sve kaj ne smeta i nije predugo ili prekratko zbog same duljine španera je ok , spoj je preko dva flaha 12mm stegnuta šrafima na polugu , to se da baš dobro zategnuti da ne klizi .

Bitno je da izvedeš nosač na koji se kopčaju tak da je točka kopčanja što bliže osi klinova koji nose poluge hidraulike .

Svi originalni nosači koje sam imal bili su prenisko zbog pločevine koja drži kabinu, pa kad poluge digneš španeri odma postanu prekratki . Ak su učvršćeni previsoko, onda je kontra, gore prelabav, sa spuštenim polugama prenapet .
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Mislim nabaviti još jedan IMT 539 a nema papire, napisao bi izjavu kog bilježnika za registraciju ali neznam koje bi to otprilike bilo godište....Može li se to nekako otkriti??
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mislim nabaviti još jedan IMT 539 a nema papire, napisao bi izjavu kog bilježnika za registraciju ali neznam koje bi to otprilike bilo godište....Može li se to nekako otkriti??

Radi ceg nema papire jesi provjeravo u mupu broj sasije?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
NIsam provjeravao u MUP, ali sam bio kod prijetaljice na tehničkom pregledu i rekla da taj broj šasije ne postoji u bazi cijele hrvatske....Papire nema jer je vlasnik umro, a nema ga ni na ostavini njegove žene....
 
N

Nevjernik

Guest
Imaš zadnji kraj od 539 s papirima na njuskalu kupiš papire i to ti je najpametnije.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
NIsam provjeravao u MUP, ali sam bio kod prijetaljice na tehničkom pregledu i rekla da taj broj šasije ne postoji u bazi cijele hrvatske....Papire nema jer je vlasnik umro, a nema ga ni na ostavini njegove žene....

Pitaj jel mora bit bas tocna godina ili moze od prilike cini mi se da se moze po broju vidit da prvi broj sasije znaci godina proizvodnje al nisam siguran sigurno ti zna neko tocnije rec od forumasa i kod biljeznika s svedocima i sredis bez brige jesi vec kupio ili je u planu?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Nisam kupio, ali ga mogu dobiti za male pare. Evo prvih 4 brojeva šasije: 1010, tip je 539097,neznam ako to znači nešto
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Moguće da je 1981? I dovoljan je jedan svjedok, a za prikolicu su potrebna 2 svjedoka :(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisam kupio, ali ga mogu dobiti za male pare. Evo prvih 4 brojeva šasije: 1010, tip je 539097,neznam ako to znači nešto

Ako su male pare kupi a papire lako ces rijesit sta se tice brojeva ja bas nisam siguran al moguce je da je 81god pitaj kolegu Bobu on ce ti sigurno pomoc ipak je on maher za imt!
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Mislim da ako idemoo u evropu, papire neće biti tako lako kao što je do sada.....Pričekat ću i savjet od Boba...
 

Najnoviji postovi

Na vrh