• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Farbarista

Novi član
Tu od
21 Srp 2012
Poruka
29
Dobro ljudi možda sam malo htjeo unaprijediti IMT 533 bilo bih super kad bi on to imao ali nažalost nema bez zamjerke!!! Pozz
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Dobro ljudi možda sam malo htjeo unaprijediti IMT 533 bilo bih super kad bi on to imao ali nažalost nema bez zamjerke!!! Pozz
postavio bih te za direktora imt. ni oni se jos nisu setili da unaprede 533.
ovo rade:madmana: jer nemaju resenje .
 

Imbra

Član
Tu od
12 Srp 2011
Poruka
132
Znam ja gde je hidraulicni injektor na 533, pal je kroz auspuh van... :lol: :rolfer::partyman:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Evo skenirane žaruljice...Te sam našao u firmi, bile signalne žaruljice od jednog prastarog kompresora, ali su od 6V. Njih imam oko 30-tak komada. Meni treba ista takva ali od 12V. Dimenzija žaruljice je 6,8x19,3mm.


scanaruljicamanometarpa.jpg

Pjero po katalogu naj bliže dimenzije su:

fi 6,8, visina 20 mm

kataloška oznaka je:

8GP 002 066-121

Po katalogu koriste se za osvjetljenje prekidača
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Te su, nema šta, naručene su (2) preko našeg dobavljača. Sad sam stavio gore onu od 6V. Svejedno svijetli, ali neznam do kada :eek::eek:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Te su, nema šta, naručene su (2) preko našeg dobavljača. Sad sam stavio gore onu od 6V. Svejedno svijetli, ali neznam do kada :eek::eek:

Pronašao žaruljice od 12V :weedman:, najvažnije od svega mi je da ne moram skinuti dole manometar.
 
B

bosniahos

Guest
Dali je dozvoljen uvoz tako starog traktora u srbiju,U Hr ne.Isplatilo bi se ako imaš besplatni prevoz ali najbolje bi bilo vidit na oko.Motor je po meni Mf,ili neki zamijenski. čak,
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Španeri

Decki, trebam pomoc... Naime, na svom IMT-u sam kupil nove spanere, jer su stari bili krpani pa je nisu dobro bili slozeni i tako. I sad kad sam ih namontiral ne znam na koje mjesto ih trebas staviti na poluga tako da su one jednoga razmaknu i svako polozaju poluga?

Dok sam imal stare, a i sad nove isto tak, ako dignem poluge z nekim prikljuckom do kraja i onda stegnem spanere da mi prikljucak ne seta, i kad bi ih trebal spustiti, onda se one ne spuste do kraja jer jednostavno spaneri nedaju, previse su napeti. Npr. šprica, dignem v zrak, dotegnem spanere, kad hocu spustiti, ostane mi sprica u zraku tak dugo dok ne otpustim spanere onda se spusti.

Znaci moje pitanje je, na koje mjesto na polugama pritegnut spanere, tako da su poluge jednako razmaknute u svim polozajima dizanja i spustanja?
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
original na imt su 26 cm od ruba poluga (onog kraj gdje se kopcaju strojevi) sad to moras ako ti je spaner kratak ubaciti vise karika lanca.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Dali je dozvoljen uvoz tako starog traktora u srbiju,U Hr ne.Isplatilo bi se ako imaš besplatni prevoz ali najbolje bi bilo vidit na oko.Motor je po meni Mf,ili neki zamijenski. čak,

Koliko ja znam kod nas samo za kola postoji ogranicenje,a za traktore to nevazi.Nazalost nemam besplatan prevoz.Koliko ja znam ovo je original motor sa imt 533,jer je na mf auspuh sa druge strane.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pronašao žaruljice od 12V :weedman:, najvažnije od svega mi je da ne moram skinuti dole manometar.

Trebao si spojit dvije u seriju i rješio problem :weedman:
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Koliko ja znam kod nas samo za kola postoji ogranicenje,a za traktore to nevazi.Nazalost nemam besplatan prevoz.Koliko ja znam ovo je original motor sa imt 533,jer je na mf auspuh sa druge strane.

Ima motor orginal MF sa tri cilindra i auspuh mu je sa leve strane.Ja imam orginal MF pedesetosmo godište i sve na njemu orginal.Pumpa,anlaser,dinamo itd.....4 brzine i nema radne.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ima motor orginal MF sa tri cilindra i auspuh mu je sa leve strane.Ja imam orginal MF pedesetosmo godište i sve na njemu orginal.Pumpa,anlaser,dinamo itd.....4 brzine i nema radne.

Jel ti imas mf t25 ili mf35,koji je isti ko imt533.
 

Najnoviji postovi

Na vrh