• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

F

FERGUSONN

Guest
Hvala na odgovoru, neznam tocno koje ulje je unutra jer otkada je traktor u mene ja to nisam ni otvarao ni gledao ja sam mislio uliti hipenol ili hidraol jer sam naletio na jeftino
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Na taj čep se ni ne gleda, tu se toči a sa strane imaš mjerač.
 
B

bosniahos

Guest
To tupo lupanje kad se upre u zadnji točak je i kod mene s tim da mi je rekal majstor da se to kod mog nemože izmijenom lagera rišit.Usljed prevrtanja pokidalo se pa završetak poluosovina nema ušto uprit,več da bih trebal uzet drugi zadnji dil-Dal je to stvarno tako ili ipak može popravka.
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
326
Ovaj fergac o kojem pricam je od mog djeda. Kroz godinu preveze oko 40 prikolica gnoja (prikolica je kiperica IMT) i desetak kareta drva. Od tolikog tereta nije niti nis cudnoga sto ima toliko lufta. Samo nam nije jasno tko je stavio toliko distancera, mogao je jednostavno promijeniti lezaj da ga ne moram ja sad :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
To tupo lupanje kad se upre u zadnji točak je i kod mene s tim da mi je rekal majstor da se to kod mog nemože izmijenom lagera rišit.Usljed prevrtanja pokidalo se pa završetak poluosovina nema ušto uprit,več da bih trebal uzet drugi zadnji dil-Dal je to stvarno tako ili ipak može popravka.
Poluosovina upire u poluosovinu, znači nije mu se dalo :icon_winkle:
 
B

bosniahos

Guest
Ha a dal se radi popravka, ili stvarno moram minjat zadnji kraj.To bi vala koštalo.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
To tupo lupanje kad se upre u zadnji točak je i kod mene s tim da mi je rekal majstor da se to kod mog nemože izmijenom lagera rišit.Usljed prevrtanja pokidalo se pa završetak poluosovina nema ušto uprit,več da bih trebal uzet drugi zadnji dil-Dal je to stvarno tako ili ipak može popravka.

Ja malo nekontam.Sta se pokidalo!!!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Kolko sam ja skužil oštetile su se poluosovine na vrhovima usljed prevrtanja, a za to netreba zadnji kraj.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
Sacekacemo da@ bosniahos kaze sta je pokidao.Neznam kako bi se ostetili vrhovi polusovine usljed prevrtanja.
To se izgleda stvarno mehanicaru nije dalo stelati i smislio pricu.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ako bi mu se ostetile poluosovine na krajevima usled prevrtanja tu nista nebi citavo ostalo.ako se i prevrne obicno pukne kraj lezaja do dobosa. nekoliko sam ih radio.
 
B

bosniahos

Guest
Puno radim preko dana pa san tek sad slobodan.Nisan rastvara,ali tamo prije tanjirastog zubčanika izgleda da se otkinul dio odljevka,Toliko da se nemože povarit-zbog sila-,nekoliko mi je dana bil kod njega na klocnama i kaže,sad je to urađeno ali nebih garantira kako dugo če bit ok.,tako je ibilo,nakon obrade jedne parcele uz brig opet prolupalo.Vijerujte mi nije ljepo čut gad se traktor malo zaziba kako onako tupo zalupa.Sad bih prije sezone ipak to htil rišit kako treba,pa me to podosta brine.Hvala.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
dal se tebi nije otkinuo deo na trubi levoj gde drzi lezaj diferencijala ,pa ti lupa diferencijal [aksijalni luft diferencijala prevelik] to mi pre lici
 
B

bosniahos

Guest
Moguče,nisam bia prisutan da vidim što je majstor radil.Dal se to što si spomenia, Vica može uradit ili ne.Na ljevoj strani kad uprem u kotač jebački udara kao maljem.E da i svake godine minjam vijke na tanjirastom zubčaniku jer večina kroz godinu iskidaju se.Moguče da je to uzročno-posljedična stvar.Vijke stavljamo orginal a ne neke 8.8.Hvala.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
cuj nema sta se nemoze uraditi kad je pravi varilac i obrada toga u pitanju. ali da nebude skuplja pita od tepsije.otvaraj ti to druze da nepodrobi diferencijal . pregledaj dobro gde je sta osteceno ali ako je truba pukla bolje je promeni i budi miran.vijci su sad sumnjivog kvaliteta . ja poslednje sto sam radio stavio sam indijske vijke i 4 god vec taj nema problema.prvo otvori da se vidi sta je u pitanju tacno
 
B

bosniahos

Guest
Počela padat kiša umene pa reko neidem danas radit vani.Malo ču običi znance.Izvana je sve cijelo, a unutra je garant ispucalo kad je več vareno kod istog majstora.Niti drugi majstor specijalista za varenje koji ima jako kvalitetan američki aparat nije htil dati garanciju jer su stvarno sile velike, pogotovo kad uzbrdo orem a traktor počinje proklizavat s kotačima onda ako stisnem umjesto špere kočnicu dolazi do izuzetnog napora.Netko mi je spominja da se može koristiti varenje + obujmica sa vijcima, ali da je sve to kratkog vijeka. Na njuškalu sam vidil zadnji kraj, po cijeni sa 350€, pa mislim dok to sve izračunam da se možda isplati i kupiti drugi.Inače radi se o fergusonu 539 ´86 godište.Usput da pitam: zbog čega preskače špera dok je uključim,znači kao bi ukapčala a ne može.Hvala.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nekad stane zub na zub spojnica i kandza pa mora malokrenuti da ukopca. kod tebe je moguce zbog ovog lufta da nemoze da zaskoci skroz nego malo uhvati pa iskoci. a mozda su i zupci spere iskrzani ili nesto u mehanizmu iskrivljeno da nemoze skroz ubaciti speru. ta spera je jaka ali zato i iskida vijke na diferencijalu kad su jake sile u pitanju. bolje nabavi kandze za gume kad ores da manje radis sa sperom. smesi ti se duplak kolko vidim
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
Moguče,nisam bia prisutan da vidim što je majstor radil.Dal se to što si spomenia, Vica može uradit ili ne.Na ljevoj strani kad uprem u kotač jebački udara kao maljem.E da i svake godine minjam vijke na tanjirastom zubčaniku jer večina kroz godinu iskidaju se.Moguče da je to uzročno-posljedična stvar.Vijke stavljamo orginal a ne neke 8.8.Hvala.

Ako hoces da rijesis kvalitetno diferencijal kad popucaju vijci moras zamjeniti i kuciste diferencijala.Razlog je sto sa vremenom kad se sjebu vijci razglodaju i rupe.Nema vijka koji ce drzati fiksno na razglodanim rupamaNajbojle drze vijci koje moras cekicem nabiti u rupe na kucistu diferencijala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Tako je, ti vijci su kalibrirani i čak su jedno vrijeme nudili 3 različita kalibra.
Nažalost, na ovom novom Turke konusno tanjurastom i novi vijci idu los, a kamoli tek u kučište.

Ovdje imaš primjer razlokanih rupa.


picture hosting
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
To je isti problem ko vijci prednjeg stela.Ako nisu knap nemozes ih stegnuti.Razlika je samo sto na prednjem stelu mozes izbusiti lako vece rupe i knapirati vijke.



Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh