• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako mijenjam simering kotača , on je pod oznakom 1
tada moram skinuti prsten oznake 2
kako se on skida ? odnosno da li se grije , svlači pomoču trikova ili se mora imati novi za montažu?
kaj je označeno brojem 3 na slici?..Ako je i to simering da li je dovoljno njega promjeniti za sreču i zdravlje kočnica ?
66611bfb8695.jpg
 
B

Bobo

Guest
Nisam ovo nikad rastavljao, ali je logicno da je i jedno i drugo semering, iz razloga toga da zastite lezaj od prljavstine kocnica... Unutarnji sprijecava ulju da masti kocnice, dok vanjski cuva lezaj od prasine...

kazem, nisam direktno upoznat, ali savjet je savjet ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Semering 1 brtvi samo tovatnu mast koja je u ležaju.
Prsten 2 treba zagrijati i izvadit cijeli ako se uspije a ako ne tokarija ti nije strana.
3 je semering u trubi i njega je obično dovoljno zamjeniti.

Kad to vadiš odmah reguliraj luft na poluosovinama.
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
puknuti kaže:
Ako mijenjam simering kotača , on je pod oznakom 1
tada moram skinuti prsten oznake 2
kako se on skida ? odnosno da li se grije , svlači pomoču trikova ili se mora imati novi za montažu?
kaj je označeno brojem 3 na slici?..Ako je i to simering da li je dovoljno njega promjeniti za sreču i zdravlje kočnica ?
Nedavno sam mjenjao te semeringe čovjeku iz sela on je nabavio i semeringe i taj obruč tako da sam stari obruč odsjekao sjekačem pa nism ništa grijao oko ležaja.
Pri montaži obruča sam polu osovinu stavio u zamrzivač preko noči a obručsam grijao dok nije počeo malo smeđiti i jedva sam nabio tako da preporučam onome ko če stavljati kupljeni obruč da ga zagrije dok ne poplavi.
 
V

vulep

Guest
Imam tog krsa skoror 20 god i ne radi mnogo,malo kosi,ali uglavnom vuce grabulje.To zujanje se cuje odavno pomalo kad ide nizbrdo,ali u zadnje vreme postaje nepodnosljivo,pogotovo kad se ukljuci kosa,tj pomocni izvod.I kad se krece pa se malo brze popusti kvacilo,ono jako pevne ,pa stane kad vec ustabili da ide,ali kad krene nizbrdo jako zuji.Neko iskustvo sta bi to moglo biti,moja je pretpostavka da je neki lezaj crko pa zupcanici gaze ukrivo,ali bi se sa iskusnim prvo posavetovao pre nego sto rastavim,da ne rastavljam sve ako neko vec zna tocno sta je .Hvala unapred.pozz
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
vulep kaže:
To zujanje se cuje odavno pomalo kad ide nizbrdo,ali u zadnje vreme postaje nepodnosljivo,pogotovo kad se ukljuci kosa,tj pomocni izvod.I kad se krece pa se malo brze popusti kvacilo,ono jako pevne ,pa stane kad vec ustabili .Hvala unapred.pozz
dontunderstand.gif


Probaj malo jasnije objasniti :scratch
 
T

TINKO

Guest
imam imt-539 , 86 godište sa kabinom.
Imam velikih problema sa skretanjem , jako se teško skreće a to tak prije nije bilo.
 

haris

Član
Tu od
25 Ožu 2010
Poruka
119
da ti nije ostala ukljucena blokada to se kod mene ima slucaj dogoditi
 
B

Bobo

Guest
Podmazivanje rukavaca i krajnika spona OBAVEZNO raditi najmanje jednom mjesecno ako se traktor svakodnevno koristi, jos i cesce i ne sparati na masti... takodjer kontrolirati nivo ulja u puzu volana i po potrebi nadoliti. Za ovo je potrebno izvuci akumulator iz lezista i otvoriti imbus vijak koji se vidi ispod akumulatora...

Takodjer dobre prednje gume te ispravan tlak u njima puno pomazu.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Bobo kaže:
Podmazivanje rukavaca i krajnika spona OBAVEZNO raditi najmanje jednom mjesecno ako se traktor svakodnevno koristi, jos i cesce i ne sparati na masti... takodjer kontrolirati nivo ulja u puzu volana i po potrebi nadoliti. Za ovo je potrebno izvuci akumulator iz lezista i otvoriti imbus vijak koji se vidi ispod akumulatora...

Takodjer dobre prednje gume te ispravan tlak u njima puno pomazu.

Uh covjece pa ovo nisam znao :shock: Puz volana na 539 sadrzi ulje :?: :?:
Ja sam mislil da se podmazuje samo gore prek mazalice ispod volana...
Iskreno nikad nisam vidio taj inbus :scratch
 
F

farmerLuka

Guest
u kuciste volana prvo naspi vrele totmasti pa onda nadospi ulja
 
B

Bobo

Guest
Ili odmah polutekucu mast kupis i miran si...

DA DA, narode, u puz volana ide ulje i to dosta... Meni se bolje pokazala polutekuca mast, al ulje je bolje zato jer se sve "spene" slegnu na dno kucista, dok u masti ne mogu, ostaju blizu "mjesta akcije" i samo mogu pogorsati stvar...

kad je puz vec pri kraju i pojavi se preveliki luft unutra, onda malo moze i mast pomoci da se ublaze trzaji, ali sve je to slabo...

Ulje je najbolja opcija za sipanje u novi puz.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
zbalija kaže:
StricVujc kaže:
kakvo ulje? Hipenol?

da hipenol 90
jos bolje 140, 90-ka brzo iscuri napolje ako je istrosen mehanizam
 
A

anel

Guest
da bi se nasulo ulje u spuz volana sklonis akumulator odvrnes inbus saraf i sipas ulje jel tako dodje nisam to nikad radio a imal kakv mjerac il kako znat koliko treba :mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Odšarafiš inbus ( na nekima je čep ključ 14) i točiš do čepa ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh