• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Nema šanse da odpoji lajtung, nemre se on toga sjetiti :-D
Neda mi se ga prazniti svaki put pa opet puniti...lakše je staviti lokot :)
@NH ovo s benzinom nije loša ideja :-D
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neda se tebi praznit,al imaš nekog kome se da...:icon_rofl:
Tebi se samo da punit ga,nije loše...:icon_jook:
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kad ga odfuram kod bake u štagalj da bude pod krovom kad ga netrebam onda mi ga ujak stalno isprazni jer naravno vozi starog kadeta dizela...reko sam mu milijun puta nek to ne dela ali on je uporan bez obzira kaj točim plavca, nadam se da bu ga murja ulovila kad tad :):)
Rijetko kad trebam traktor i onda dođem po njega a on skoro prazan...
Moral bum onda nekaj iskemijati...

To bi mi napravil jednom i to je to... Nakon toga bi si napravil strehu doma di bi ga parkiral... U stvari napravil bi si tak i tak da mi traktor stoji doma
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Jednostavnije mi je zasad zaključati rezervar i gotovo...
Ak idem delat strehu onda moram za 2 auta napraviti, pa još i mjesto za traktor i streha bu koštala više nek traktor vredi :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,950
Zakaj bi moral delati strehu za aute?
Njima je suđeno da budu na otvorenom.
Moji traktori stoje v štaglju, a auti samo par put godišnje, kad im mijenjam ulje i gume :)
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Zato jer bi grdo zgledalo da napravim samo za traktor kad mi je parkiralište dosta veliko.
Zasad bu traktor doma dok ne zmislim nekaj ili bum vadil naftu van kak sam i do sad. :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,186
Onda nek stavi lokot na cijelu haubu, sta da stavlja na poklopac, kad se hauba digne prije nego poklopac, pogotovo ako je traktor bez kabine..
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Istina, a sto da kljuca rezervoar kad se na casici moze skinuti crijevo i lijepo ispustiti sve gorivo iz traktora. Onda neka cijeli traktor poklopi s necim jer uvijek ima nacina za ispustiti gorivo!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ah , vidiš da je uzaludno pisati , ne treba ni skidati crijevo , dovoljno je da skine čašicu ..a za nju bome ne treba posebna alata
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ma jednom bi mi samo to napravil i gotovo. Je ti neki ujak koji ti krade gorivo iz traktora.. Kaj bu iduce, kotace bu prodal kad zafali para??
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
neki ljudi imaju granicu , a neki i nemaju ..zapravo bojim se kad bude gore lokot da bude aktivna tema "potrošnja 533-539" a ujak pozvan na roštilj
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Bez brige, kad bu lokot gore nema šanse da izvadi naftu jer je preglup da bi se setil da skine lajtig ili čašicu...ovo mu je bilo prelagano, samo otvori i izvadi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Onda ispod čepa ubaci sito koje se neda izvaditi pa čekaj rezultate .Misliš da je ujak preglup ma Zagorci su rođeni sa malom maturom !!
 
Posljednje uređivanje:

Cakanic

Novi član
Tu od
12 Svi 2014
Poruka
14
Pozdrav svim forumašima.
Imam problem sa 533, napravio sam generalku,obrada bloka, nove pikse i klipovi, nova glava, PVP i dizne sređeno, sad neče nikako sastaviti, baca dim na auspuh kod verglanja ali ne upali
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
533 je malo teže odzračiti ako misliš da je sve na mjestu počasti ga šlepanjem tak da i susjed zaradi pivo kad ga upalite :drink:
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
265
Pozdrav svim forumašima.
Imam problem sa 533, napravio sam generalku,obrada bloka, nove pikse i klipovi, nova glava, PVP i dizne sređeno, sad neče nikako sastaviti, baca dim na auspuh kod verglanja ali ne upali
Provjeri oznake na razvodniku paljenja-pumpa-bregasta, zna biti zupčanik krivo označen.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Provjeri ti jesi li dobro uzupcio PVP.Mozda si zaokrenuo na fiberu za 180 stepeni.Inace za prvi put mozes upaliti uz pomoc baklje ako je sve ok montirano .
 

Cakanic

Novi član
Tu od
12 Svi 2014
Poruka
14
Hvala svima na savjetima.
Traktor upaljen, spojio sam grijač i nakon drugog grijanja mali sastavio ko od šale :fiery: :cool2:
 

Najnoviji postovi

Na vrh