• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Gajtan imaš lijepi avatar ali da IMT-a hraniš sa sijenom malo mi čudno :icon_fU:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Izgleda se se IMT pobalego :D nus produkat ali barem znas da ti ne pusta ulje neigdje tu posto nije masno :D
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ma katstrofa.. Nije bilo poklopca dole i navukel je sijena i svega unutra.. Puna korpa je bila, jedva sam to ocistil donekle. I na jednom štiftu se izvuko osigurac pa je štift izašo na pola van i odma tu dobije koji milimetar lufta i ne radi kak treba... Sad je ok.
Vec sam 2,5 rali pokosil danas popodne za probu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Palo mi je na pamet da bi to moglo biti ali sam mislil da si nekad videl sliku koju sam ja stavil s istim problemom.
Bitno da si uspel iskopati odozdo i da nije trebalo na pola.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Dobro za Gajtana a ja mislil ako bude išel na pola da se prošečem kroz njega pa makar putoval do Siska ako se kolega nebi ljutil :icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Kaj je to problem, ja ti raskolim 560 još nočas pa ti šetaj dok se ne umoriš :(giggle):

Kroz zeksa ti se nije baš puno šetalo, teral si me kak vraga :icon_axe:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
560 se nesmije raskoliti znaš da sem lamele platil 600 kn vučna i 480 drugi stepen i super kuplung radi da nebi bilo znaš ti kaj :(giggle):Imam mogučnost jeftino kupiti 533 sa lošim kuplungom pa ak ti se radi vozim ga tebi i na udaju jer doma ga nesmijem dopeljati .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ako ti sebe vidiš u toj kombinaciji .... kupuj, svi bumo zaradili :(giggle):
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Palo mi je na pamet da bi to moglo biti ali sam mislil da si nekad videl sliku koju sam ja stavil s istim problemom.
Bitno da si uspel iskopati odozdo i da nije trebalo na pola.

Videl sam sliku, ali fala bogu uspel sam to skopat. Samo sam si ruku fest nažuljal.

Dobro za Gajtana a ja mislil ako bude išel na pola da se prošečem kroz njega pa makar putoval do Siska ako se kolega nebi ljutil :icon_thumright:

Ma kaj bi išel na pol za kaj god.. A da ga raskolim na pol sifurno bi još svega vraga nutra videl, a ni penez sad..

Decki recite vi kaj hocete ali kolko sam ja platil taj traktor(8000 kuna) on meni odlicno služi. Evo sad je kod mene neke cetri godine i nisam imal baš nekih problema. Cim je došel k meni sam mu promenil komplet instalaciju. Kasnije sam kupil dve polovne zadnje gume za 500 kuna jer su na njemu bile gume kaj su 81. godine PROTEKTIRANE. Ripne su još bile dobre al su baloni bili truli. Prizublavali smo seno i dok je stajl na leru, samo je guma eksplodirala.. I da, anlaser mi malo zna zezat, ali niš strašno. Za te pare više nego zadovoljan
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Baš to sam danas komentiral, kaj fali tom traktoru za te peneze ako je u voznom stanju.
Za oko kuče .... :icon_super:
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Pa da, evo ja sa svojim svake godine pokosim barem 10 rali za sijeno, i sve napravim do baliranja, evo sad budem baš išo i balirati danas. Prošle godine sam isto za silu s njim zbaliral 600 - 700 komada. Jedini je problem to jednostepeno kvacilo, to mi njviše radi probleme.

Nešto malo sam i oral s njim.... Evo, ove godine je skultiviral 15ak rali kuruze, svaku godinu drva dopelja, roto bale dovozimo s njim.... U glavnom sve kaj treba napravim
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Kad b zbrojil sate koje provedeš godšnje na njemu ..... možda i više nego na večem. Manje potroši, okretnij, ugodnij .... Jednom riječju stroj.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ako ti sebe vidiš u toj kombinaciji .... kupuj, svi bumo zaradili :(giggle):
Zakasnil sem otišel za 8 000 kn čak je i registriran a samo poluga kuplunga bila otpuštena na osovini kaj tiska vilicu .Trebaj sem manje čekati a ne :(snooze):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Stvarno mi je čudno kak si ti uspel zakasniti nekam :icon_rofl::icon_rofl:
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
MUHA jel imaš ti neku teoriju zakaj na 558 puno cešce curi ona grafitna špaga na radilici nego na 533?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Pa cilindar više znači više kompresije u karteru :(giggle):

Šalim se, nisam stekel takav dojam. Mislim da je to podjednako.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
533 ima daleko više nego 558 a puno manje ih curi... Barem kolko sam ja videl ovak. Ujak i ja smo došli do teorije da je to zato jer 558 radi teže poslove i više mu se mast vadi.. Barem je tak kod nas..
 

Najnoviji postovi

Na vrh