• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,019
dobos je bio ok, blokirao je zbog toga sto sam malo kocnicu naglo pritisnuo a pakne su mi nove dok je sila kocenja povecana na kljucevima tako da imam extra kocnice
Stvarno su extra kad nesmeš naglo prikočiti :rolleyess:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Nakon duže vremena opet bi mogel nekaj šarafiti po traktoreku. Ponekad neće okrenuti anlaser (niti žmigavci ni svetla ne rade) jer nema kontakta. Kontakt bravica nekaj gnjavi i treba malo ključ okrenuti i nutra-van dok ne da kontakt. Bravicu sam pred puno godina kupil na placu (sajmu), od ursusa je, nije bilo original za imt. Nadam se da su se samo žice odpustile iz kontakta ali vjerojatno nisu. Pitam se da li bi mogel bravicu otvoriti i korigirati?? Zna neko kak to izgleda?
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Nemoj se s tim zezati .... ne vrijedi truda.Inače dva limića sa kontaktima na krajevima ti stvaraju problem ( sorry ,sad vidim da nije IMT) , ali nije ti lakše popravit nego stavit novu jer nisu ni neki novci u pitanju.
 

haris

Član
Tu od
25 Ožu 2010
Poruka
119
:supz::supz::supz::supz:

kocnice su extra to kazem zbog toga sto ako ih jace pritisnem blokiraju samo sto nevjerujm da je zbog njih doslo do pucanja trube nikada mi se to nije desilo uvjek proklize tocak
:cry:
 

haris

Član
Tu od
25 Ožu 2010
Poruka
119
Nemoj se s tim zezati .... ne vrijedi truda.Inače dva limića sa kontaktima na krajevima ti stvaraju problem ( sorry ,sad vidim da nije IMT) , ali nije ti lakše popravit nego stavit novu jer nisu ni neki novci u pitanju.

imao sam slican problem davno i kontao da mogu napraviti kad sam je rastavio nisam vise znao skolpiti unutra je milon djelica :( tako da sam novu nabavio ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,019
Nakon duže vremena opet bi mogel nekaj šarafiti po traktoreku. Ponekad neće okrenuti anlaser (niti žmigavci ni svetla ne rade) jer nema kontakta. Kontakt bravica nekaj gnjavi i treba malo ključ okrenuti i nutra-van dok ne da kontakt. Bravicu sam pred puno godina kupil na placu (sajmu), od ursusa je, nije bilo original za imt. Nadam se da su se samo žice odpustile iz kontakta ali vjerojatno nisu. Pitam se da li bi mogel bravicu otvoriti i korigirati?? Zna neko kak to izgleda?
Strikane, a možda ti se samo ključ poderal pa ne širi dovoljno kontakte. Probaj unutra nabiti čavel odgovarajuče debljine ili šarafciger.
Ali za pedesetak kuna ................... :scratch
 
G

genius

Guest
zanima me dali traktor fila akomulator ako radi na mjestu ili mora biti u hodu kao i auto i kad da skuzim prek lampice da nest ne stima s filanjem mislim svjetl ili ne kad radi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Stavi ampermetar, imaš kompletnu preglednost punjenja i pražnjenja baterije
 
G

genius

Guest
Stavi ampermetar, imaš kompletnu preglednost punjenja i pražnjenja baterije

bez uvrede neznam sta je to imam doduse neki sat na tabli kopji pokazuje bateriju al nije s nicim spojeno baterrija unutra ili ne pkazaljka pokazuij sredinu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,019
zanima me dali traktor fila akomulator ako radi na mjestu ili mora biti u hodu kao i auto i kad da skuzim prek lampice da nest ne stima s filanjem mislim svjetl ili ne kad radi
A ne, to ti na IMT-u ide preko kočnica :rolfer:

Kad daš kontakt svijetli, a kad ga upališ?
 
G

genius

Guest
A ne, to ti na IMT-u ide preko kočnica :rolfer:

Kad daš kontakt svijetli, a kad ga upališ?

kad ga upalim zviznem dva tri piva i onda i ja svjetlim:rolfer::rolfer::rolfer: a ne filam apsolutno nista
 
G

genius

Guest
A ne, to ti na IMT-u ide preko kočnica :rolfer:

Kad daš kontakt svijetli, a kad ga upališ?

kad ga upalim ne svjetli ali je svjetlio prije neki dan onda sam isprobavao svjetla i nije vise svjetlilo eto to me zbunilo:scratch:scratch
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
zanima me dali traktor fila akomulator ako radi na mjestu ili mora biti u hodu kao i auto i kad da skuzim prek lampice da nest ne stima s filanjem mislim svjetl ili ne kad radi

Kad das kontakt svijetli.Kad upalis treba da se ugasi.Da provjeris jel sto posto ispravno filanje:Upali tarktor.
upali svjetla i kad je na ler gasu probaj skinutu jednu klemu sa akumulatora.Ako svjetla i dalje gore znaci da fila.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,019
kad ga upalim ne svjetli ali je svjetlio prije neki dan onda sam isprobavao svjetla i nije vise svjetlilo eto to me zbunilo:scratch:scratch
Sve kaj se samo popravi dugo ne traje ;)
 
G

genius

Guest
Kad das kontakt svijetli.Kad upalis treba da se ugasi.Da provjeris jel sto posto ispravno filanje:Upali tarktor.
upali svjetla i kad je na ler gasu probaj skinutu jednu klemu sa akumulatora.Ako svjetla i dalje gore znaci da fila.

hvala danas sam skinul plocicu sa bos pumpe da je podmazem ka ono tam neki federi sta da tam sibnem 1dcl ulja od traktora ili auta :scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,019
hvala danas sam skinul plocicu sa bos pumpe da je podmazem ka ono tam neki federi sta da tam sibnem 1dcl ulja od traktora ili auta :scratch
Bitno da je motorno, a čim kvalitetnije tim bolje.
Točiš dok na prelivnu cijev neide čisto ulje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh