• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Da al 533 gas regulira sa zaklopkom na usisnoj tak da nemora bit do pvp kaj ne prima gas
 

miki

Novi član
Tu od
12 Pro 2013
Poruka
3
sta treba oko nje da pregledam,sve je ok,taj sam traktor skoro kupio,umesto te cevi su stavili plasticno crevo
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Pogledaj da nije gdje zapusena.Odvrni obe starne cijevi i propusi je zrakom.Moguce je da je i negdje prelomljena pa nema protoka s obzirom da je plasticna.Moguce je ako je previse mekana da se prilikom davanja gasa spljosti.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dal ima u masivi za kupiti manžetu balansne opruge??? Ista je za 539-560??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Trebalo bi biti, a ako nema ima u Virju, a ako ni tam nema samo napravi krug kraj mene.
Tu sigurno u barem dve trgovine ima
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Moram to rešiti na 565, još dok nije kasno, sad dk sam ural primječujem da malo zemlje može unutra bez frke pošto manžete nema, otpala.
Čak sam i odlučil kak ju budem postavil gore da uopče nikaj ne rastavljam! Jer svakak bude bolje da je gore nego da je nema. Nebude majstorski, ali bi trebalo funkcionirati.

Koliko bi ona koštala odprilike, kaj veliš muha??
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
Nemam ju ni ja ni na jednom traktoru, otpale su.. Trebal bi isto kupiti i staviti ih gore nekak bez da kaj skidam.. Bolje da je nekak gore nego nikak..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Budem ju rasekel po dužini, odvinem ju i nataknem gore i onda samo s plastičnim vezicama zategnem na rubovima ili običnim šelnama, s tim da rasjek okrenem prema dole. Mislim da to bude zadovoljavajuče rešenje, nemrem gledeti više onak bez nje sve otvoreno i da kojekaj curi unutra.
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Nemam ju ni ja, nije problem kupiti ali kako to staviti gore. Kad se to rastavlja jel se moze sta sj.... ? Ili samo se odsarafi i sve nazad samo vrati?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sve se da rastaviti, več par strana se raspravlja o tom. Ako neželiš rastavljati napravi ovak kak budem ja.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Može se i poslije rasjecivanja po dužini, loctite ljepilom kvalitetno zalijepiti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja bih ipak skinul gumeni čep odšarafil i složil kak bok zapovijeda šteta rezati novu gumu .
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Nije šteta... kakve je kvalitete nova, ispucala bude za 2 godine. Bar ove jeftine...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Ja bi ipak kvalitetnije radije složil.
Istina bog da traje godinu ili dvije ali barem više ne stigne zahrđati pa je drugi put lakše zamjeniti.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako vec buđzis onda namazi rupu silikonom i ostavi da prenoci.Sluzice isto ko i presjecena manđžetna.
 
Na vrh