• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja rajčice

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Dane,ja donje listove obavezno skidam kad izbiju prvi plodovi na 3. grani.Ne pitaj me što baš tad,jer ni ja ne znam,ali tako radim. Skidam sve listove,a ostavljam samo 1 ili 2 do prve etaže,a i oni idu kad počne zrenje.Ničemu ne služe,samo vuku hranu.


Kuba,u pravu si za listove,



@Samko ,odličan paradajz!

Tako da,i ja mislim da se na pocetku skinu svi listovi odozdo osim najvise tri ispod prve etaze,jer oni hrane plod iznad,a kad se etaza pobere ili dobrano sazori ide ista stvar do iduce etaze i tako dalje. Ne smije se ovako kao na slici da se skidaju svi listovi a plod ni blizu zreloga,barem bi tako trebalo.
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
To sam i mislio kad sam rekao za zaperke,da netrose hranu,vec da ostane plodu,a za list nisam rekao za svaki,vec samo za donje listove,do kojih ponekad nemoze doci sunce,i nedolazi do fotosinteze :8):
Tocno je da list stvara hranu... :(y):
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Radi li peć sada?

Kod mene se puši iz dimlnjaka sve u 16. Odo' još jednom nahraniti zvijer pa na spavanje.


Svaku noć hajcam od 20h navečer do 5h ujutro...
Da li će cijena paradajza pokriti to grijanje?
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Ako ne pokrije cijena kao cijena, trebao bi pokriti prinos, tako da će se grijanje vijerovatno u konačnici kad se uzme sve u obzir isplatiti.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Preumorna sam da sve od danas pročitam,budem poslije-posadila ja konačno šljivara u polju,već je jadnik dva tjedna čekao na red-nikako da ga metnemo u zemlju,skroz mokro i premokro-danas nam puklo,još malo prevlažno bilo,stavili foliju i posadili.
Htjela sam reći o raspravi o skidanju listiova-listovi se na rajčici skidaju tako da na stabljici uvijek ostane trinaest do četrnaest normalnih listova od kojih je najmanji veličine dvadeset do trideset cm.Dakle,manji od dvadeset cm se na računaju.Eto,tako mene učili,tako rade u profi plastenicima,to mi davno jednom rekla jedna tehnologinja proizvodnje u jednoj privatnoj firmi sa automatiziranom proizvodnjom.
Ako netko zna nešto drugo,nek mi reče,volim čuti sve što ne znam.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Preumorna sam da sve od danas pročitam,budem poslije-posadila ja konačno šljivara u polju,već je jadnik dva tjedna čekao na red-nikako da ga metnemo u zemlju,skroz mokro i premokro-danas nam puklo,još malo prevlažno bilo,stavili foliju i posadili.
Htjela sam reći o raspravi o skidanju listiova-listovi se na rajčici skidaju tako da na stabljici uvijek ostane trinaest do četrnaest normalnih listova od kojih je najmanji veličine dvadeset do trideset cm.Dakle,manji od dvadeset cm se na računaju.Eto,tako mene učili,tako rade u profi plastenicima,to mi davno jednom rekla jedna tehnologinja proizvodnje u jednoj privatnoj firmi sa automatiziranom proizvodnjom.
Ako netko zna nešto drugo,nek mi reče,volim čuti sve što ne znam.

pa kao što sam rekao,koliko sam ja shvatio svaku etažu na stabljici hrane listovi ispod te etaže,odnosno ostaviti ispod svake nezrele etaže minimalno dva do tri lista,kad poberemo tu recimo donju etažu trgamo sve listove do trećeg lista iduće etaže. ako griješim neka me netko ispravi. ovisi to i o sortama valjda,veličini listova,kod mene recimo prebujna masa pa bi dva lista bila dosta,dok na jednom mjestu imam slabiji jer je druga sorta za probu pa sam tamo ostavi četiri i tako.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ako ne pokrije cijena kao cijena, trebao bi pokriti prinos, tako da će se grijanje vijerovatno u konačnici kad se uzme sve u obzir isplatiti.



Jednom sam dobio odgovor "s obzirom na obzir kad se uzme sve u obzir ne dolazi u obzir", Kako se cjene drže sve je upitno.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Izgleda da je ovih dana u promet puštena aktivna materija THC kao dodatak standardnim pesticidima :icon_weed: pa većina bistrića ima problem jer ne koristi zaštitnu opremu. :icon_mrgreen:
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Preumorna sam da sve od danas pročitam,budem poslije-posadila ja konačno šljivara u polju,već je jadnik dva tjedna čekao na red-nikako da ga metnemo u zemlju,skroz mokro i premokro-danas nam puklo,još malo prevlažno bilo,stavili foliju i posadili.
Htjela sam reći o raspravi o skidanju listiova-listovi se na rajčici skidaju tako da na stabljici uvijek ostane trinaest do četrnaest normalnih listova od kojih je najmanji veličine dvadeset do trideset cm.Dakle,manji od dvadeset cm se na računaju.Eto,tako mene učili,tako rade u profi plastenicima,to mi davno jednom rekla jedna tehnologinja proizvodnje u jednoj privatnoj firmi sa automatiziranom proizvodnjom.
Ako netko zna nešto drugo,nek mi reče,volim čuti sve što ne znam.

Knjiga kaže ovako...
Ništa se ne reže od donjih listova,dok se većinski ne poberu prve dvije etaže...
Isto tako kaže da se ostavljaju samo 4-5 ploda po etaži,nikako ne više... Sitne, deformirane i sjebane na bilo koji način imamo vremena odstraniti do formiranja 2-3 etaže sa plodovima...
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Knjiga kaže ovako...
Ništa se ne reže od donjih listova,dok se većinski ne poberu prve dvije etaže...
Isto tako kaže da se ostavljaju samo 4-5 ploda po etaži,nikako ne više... Sitne, deformirane i sjebane na bilo koji način imamo vremena odstraniti do formiranja 2-3 etaže sa plodovima...


U potpunosti te podrzavam,pogotovo ovo s plodovima! :icon_thumright:
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
Tako su mi u savjetodavnoj rekli da radim :icon_scratch: Samo ne znam jel se i ova gore zaperka kida ja sam i to otkinuo :icon_mrgreen:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Knjiga kaže ovako...
Ništa se ne reže od donjih listova,dok se većinski ne poberu prve dvije etaže...
Isto tako kaže da se ostavljaju samo 4-5 ploda po etaži,nikako ne više... Sitne, deformirane i sjebane na bilo koji način imamo vremena odstraniti do formiranja 2-3 etaže sa plodovima...


Temptation to važi samo za one koji znaju čitat. I one koji znaju gdje treba tražit.Gospodin Matotan je sve to lijepo opisao samo treba pročitat ali valjda je lakše filozofirat.
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
malo paradajzića-"domaćih"
 

Prilozi

  • DSC00407.jpg
    DSC00407.jpg
    40.4 KB · Pregleda: 124
  • DSC00408.jpg
    DSC00408.jpg
    41.7 KB · Pregleda: 132
  • DSC00409.jpg
    DSC00409.jpg
    48.2 KB · Pregleda: 129
  • DSC00410.jpg
    DSC00410.jpg
    52.1 KB · Pregleda: 128

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Deset stručnjaka-deset savjeta.Iako neke veoma cijenim.
Činjenica je da rajčica izbaci u prosjeku 5-8 listova prije prve cvijetne grane.Oni su svi nepotrebni u ishrani plodova prve etaže,ali su potrebni za ishranu stabljike.U početku rasta.A treba ih i kasnije kada stabljika poodraste,jer se ona u donjem dijelu još uvijek razvija i deblja što joj omogučava pojačani transport hranijvih tvari bla bla bla,ali u fazi poodmalkog rasta se donji listovi koji su već ostarjeli i polako gube funkciju odstranjuju.Prvo zbog prozračnosti,a drugo jer troše hranu i omogučuju uvjete pogodne za razvoj bolesti.Kao što sam već navela,nakon početka berbe na stabljici se ostavlja dvanaest do četrnaest listova i taj broj prati stabljiku u rastu do kraja proizvodnje.Prije početka berbe se odstranjuju najdonji kako bi se prvim plodovima dalo više svjetla i sunca za bolje dobivanje boje.Plod raste i za vrijeme i nakon početka mijenjanja boje,tj. dobiva na težini,pa time i treba list iznad sebe.A hibridi sa malom lisnim masom ,pogotovo oni koji su predviđeni za hidroponiju,a znamo da i takve imamo u konvencionalnoj proizvodnji i par onih ispod ukoliko se ne proizvode na hidroponiju.
Netrebamo omalovažavati one koji nešto ne znaju ili krivo znaju,često i sami radimo krivo u uvjerenju da baš tako mora biti.A koliko sam do sada shvatila,a pri kraju sam radnoga vijeka,uvijek,ali baš uvijek ima više od jednoga načina na koji se nešto radi.

Terminologija u komunikaciji bi trebala biti stručna jer se uvela opća EU terminologija za svaku pojedinu bolest i znajući stručni izraz za njih može se bilo gdje,ne poznavajući jezik pronaći aktivnu tvar koja će riješiti problem u proizvodnji.Tako da to nije prenemaganje nego potreba i olakšava komunikaciju.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Johabice jel taj raubovani dolnji list, počne polako uvrtati list prema unutra? Ishranio je sve što si navela, debelo stablo, prvu etažu digao druge etaže, jel vrijeme za skidanje? I onako mi smeta zbog totalca:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh