• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Propast Hrvatske poljoprivrede

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,244
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Eto vam toliko željene unije...
Davno uvidjeh kam to vodi. Obični kolonijalizam siromašnijih zemalja kojem pogoduje lokalna korumpirana i nesposobna vlast.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Nažalost ZJ u pravu si ali dvaput je dvaput (pisan tvoj text):x:
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
Re: propast hrvatske poljoprivrede

dok rulji dođe iz dupeta u glavu biće kasno, smislit će ovi neku europsku policiju pa će dođe švabo da te bije na prosvjedima
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Eto vam toliko željene unije...
Davno uvidjeh kam to vodi. Obični kolonijalizam siromašnijih zemalja kojem pogoduje lokalna korumpirana i nesposobna vlast.
Produžena ruka SAD-a...
Dovoljno je samo usporediti koje su nacionalnosti najzastupljenije u SAD-u...
Umjesto da dobijemo Južni tok i imamo jeftin plin i naftu,mi smo izabrali ekipu koja dila GMO hranu i meso nafilano hormonima rasta...
A mandarine bumo sami jeli ove godine,jer Rusi ih ne žele...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
784
Re: propast hrvatske poljoprivrede

el to samo za plavog vrijedilo ili i za ostale vrste goriva?
nekak mi je bedasto nositi motorku na pumpu svaki put kad ju treba natočit....:icon_madu:

Buš videl za koju godinu dok te benzinske proglase nepoželjnima i zagađivačima.... plaše jelene i divlje svinje po šumi bukom :(giggle):

.. treba prodati par miljuna ovakvih, na baterije -

Bosch%20Aku%20Lan%C4%8Dana%20Pila%20AKE%2030%20LI%20-%200%20600%20837%20100-500x500.jpg
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: propast hrvatske poljoprivrede

ne znam jel vi svi stvarno vjerujete u te tolike teorije zavjera ili se šalite? neke stvari zasigurno nećemo nikad saznati, neke stvari ni ne trebamo znati, ali brate mili, puno bolje nam je u eu nego izvan nje. a to što smo aljkavi, lijeni i nesposobni nije krivica nikoga osim nas samih. tko je ikada u povijesti svijeta profitirao od rusa i rusije? ni oni sami nemaju koristi od sebe. žive ispod svih granica, a oni bi nam, kao, trebali biti neki uzor. sačuvaj bože. treba se prilagoditi novonastaloj situaciji, ići u korak s vremenom i bit će sve ok. ako je mogla poljska ili estonija, možemo i mi. to što kod nas još uvijek vlada korupcija i nepotizam, e to je druga stvar i nema veze s unijom. svatko svoje probleme rješava, tako i mi trebamo svoje. do ovoga nas je dovela vlastita inercija, strah od sustava zaostao iz prošlih vremena i nepoznavanje temeljnih načela demokracije. zbog toga će nam i ovi jebivjetri ograničit referendume. ovo je sumrak demokracije kojemu smo mi sami ugasili svijetlo.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Ja ne znam odakle ti podatak da se u Rusiji loše živi?Jesi bio ikad tamo,vidio kako se prodaje meso na tržnicama i koliki mu je rok trajanja,kako su označene kobasice i salame koje ne sadrže GMO soju i ostala sranja,koliko žena dobiva jednokratne pomoći od države kad rodi dijete?
Jesi kad probao njihovo pivo i vino?
Ovdje kod mene masa mladih odlazi tamo delat,jer u Europi nema posla...
Firma koja mi održava i montira plastenike,vele da su stalno na montaži u Rusiji,jer u Hrvatskoj i Italiji više nema posla zbog krize...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,244
Re: propast hrvatske poljoprivrede

dok rulji dođe iz dupeta u glavu biće kasno, smislit će ovi neku europsku policiju pa će dođe švabo da te bije na prosvjedima

To je samo pitanje vremena.

Itp, nemre ti biti bolje u tuđoj državi od vlastite. Mi smo ju puškom stvorili i bez metka poklonili imperijalistima. Nisu Rusi zlato, ali nisu podli i perfidni. Vidiš valjda kaj se događa Ukrajini...
Eu je hrpa perfidno smišljenih propisa koji melju i narode i njihove običaje.
Ovo s gorivom je samo jedan od primjera.
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
Re: propast hrvatske poljoprivrede

hebaš ruse pa oni su sami sebe potamanili kolko ono 20 miljuna, bež brate od nji al bež i od eu
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: propast hrvatske poljoprivrede

ono što se u ukrajini događa je samo nastavak povijesnog slijeda od 200 godina koliko rusi hebu ukrajinu u zdrav mozak. vrhunac je bio 30-ih godina, tkz. golodomor, kad je od gladi umrlo između 3 i 7 milijuna ukrajinaca (brojke variraju od izvora do izvora) kao posljedica nasilne kolektivizacije i kolonizacije rusa na prostor ukrajine. ukrajinu su prvo razoružali (nuklearno naoružanje je ukrajina 1994 predala rusiji uz američko-britansko-rusku garanciju da će se čuvati ukrajinska neovisnost, a kud ćeš bolje od ruske i engleske garancije) i zato ih danas šamaraju kako hoće. a zapad zaboli briga. zato im i "pomažu" ovi protiv kojih smo mi ratovali u tome. 200 godina se zatire ukrajinska kultura i pokušava prikazati kao dio ruskog etnikuma.
mi ne znamo iskoristit prednosti eu i za to ne možemo nikoga kriviti osim sebe. mi nismo u tuđoj državi, bio je referendum o ulasku u eu, nikto nikome nije branio da izađe i glasa protiv. nisam eurofil, ali mi je draga da smo se maknuli iz močvare regiona, koliko god nas domaći demagozi gurali u njega. a dokaz njihove nesposobnosti je upravo i ovo s gorivom. i prodajom autocesta, i koncesijom na aerodrom i sa sto drugih gluposti koje se sve svode na prodaju obiteljskog zlata u bescijenje. npr, dnevna koncesija punionici vode na cetini je 200 kn. pa di to ima? treba se trgnuti i dovesti prave ljude na prava mjesta. a takvi postoje. samo nisu u strankama. npr, gradonačelnik osijeka, metkovića, omiša, dr. pavuna... ima ljudi koji bi htjeli pomoći da se pokrenemo s mrtve točke, ali ih mi, kao narod, ne doživljavamo ozbiljno.

@temptation, ne pijem alkohol, a nisam bio u rusiji. ne znači da neću u skorašnje vrijeme, inače sam brodostrojar po struci, pa je svašta moguće. dovoljno rusa sam upoznao kroz turizam da mi bude jasno kakva stoka upravlja s rusijom. toliku dozu bahatosti i primitivizma nisam ni kod rvata u bijelim čarapama sretao. idu ljudi radit u rusiju. da, išli su i srbi do nedavno kad su ih počeli masovno varati i izrabljivati uz obavezno oduzimanje dokumenata. daj, ako je nekome rusija uzor, treba se ozbiljno zapitati.
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Dečki, al ne bu vam više išlo bavljenje poljoprivredom, bez da si član OPG-a. Prije neki dan bio članak o novom zakonu o sprečavanju rada na crno u Sloveniji, inspekcije obilaze kuće u kojima je prijavljena djelatnost, polja.. itd

nije sve tako kao što izgleda !! ....... misliš na način kako su lovili prošlu jesen berače jabuka,... kod vas u HR.
imaš li link do tog članka ??
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Pa ja imam 25 km do pumpe s plavim, jel su oni normalni.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Upravo saznao da min. mogu kupit 60 lit. plavca i da bi ga trebao točit u limenu bačvu.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,854
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Prekjucer tocio na Petrolu i niko nista nije rekao ali nisam bas ni pitao nista
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Ma ja sam zvao telefonom da se informiram da nebi opet bilo nisam znao, i djelatnik na pumpi mi je tako rekao.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Točno na petrolu min. 60 lit . Danas na ini natočio 150 u tri plastična karnistera i samo je tražio osobnu i karticu od goriva .
 

Najnoviji postovi

Na vrh