• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Nemate ni dostojanstva,jedino vam je inat ostal,a oni koji vam kroje sudbinu se smiju s toga inata.
Slušaj đelac,ti ili si neškolovan pa neznaš čitati ili si ćorav?Ja zemlju delam za svoje potrebe i znam jako dobro kak zgleda.A rekel sam ti da o mojem poslu ne govoriš,jer skupa s menom nebreš delati.Kao prvo neznaš kaj delam,pa na temelju čega sudiš da ja delam 8 sati.Daj se malo vrni nazad pa pogledaj dok sam o tome pisal.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Nemate ni dostojanstva,jedino vam je inat ostal,a oni koji vam kroje sudbinu se smiju s toga inata.
Slušaj đelac,ti ili si neškolovan pa neznaš čitati ili si ćorav?Ja zemlju delam za svoje potrebe i znam jako dobro kak zgleda.A rekel sam ti da o mojem poslu ne govoriš,jer skupa s menom nebreš delati.Kao prvo neznaš kaj delam,pa na temelju čega sudiš da ja delam 8 sati.Daj se malo vrni nazad pa pogledaj dok sam o tome pisal.

Nisi kompetentan donositi sud o drugima,jer optuživati nekog a ne osvrnut se na svoju tvrdnju da je laž za otkupnu cijenu krumpira od 0,80 lipa(a ja te pozivam pa dođi se sam uvjeri) mislim.....:oops: tvoje razmišljanje je svejedno niškoristi,pa već si rekao da odlaziš sa foruma,pa kaj se čeka ?
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
I opet ljudi ne čitaju...a Bože dragi,kaj ćeš?Žalosne nam obrazovne ustanove,kome ste vi mjesta krali.Lažov je kolega đelac.Osvrni se malo.
I ponadal si se da bum otišel s foruma.Ne,pa zakaj bi,zato jer istinu govorim.Peče?Neka,dok je đelac ovde govoril da je prodaval po 0,7 kn,na onom forumu se hvalil kak je prodal po 1,90 kn.Halo?Ima tu smisla?
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja potvrđujem da je krumpir prodavan po cijeni manjoj od 1kn jer cujem se s dosta ljudi koji se bave proizvodnjom
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
zanima me zašto ovo prepucavanje posve nepotrebno vrijeđanje i sve ostalo kak bi nama u stvarnom svjetu bilo bolje ako se ovdje nemožemo složiti kak bi se složili na polju gdje treba raditi uvjek ima onih kojima se isplati i onih kojima se neisplati raditi i svi dalje rade kukaju i opet rade tak je to u stvarnom životu bolje vi sebi jednu popijte na moj račun:partyman:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Nigda nebu sloge vu Hrvatskome narodu!!!

to ti je demokracija
a i zasluga vladajučih , zavadi pa vladaj

eto vam primjer kako će proći svi budući prosvjedi protiv vlasti

imate one za , one protiv i provokatore
i policiju naravno:mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
to ti je demokracija
a i zasluga vladajučih , zavadi pa vladaj

eto vam primjer kako će proći svi budući prosvjedi protiv vlasti

imate one za , one protiv i provokatore
i policiju naravno:mrgreen:
Ma samo pratim temu sa strane i čitam, čitam...čitam...Bože oslobodi
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Nemojte se svađati i nemojte mi napadati hrvoja puno mi je pomogao svojim znanjem na ovom forumu, hrvoje nemoj se upuštati u raspravu o cijenama nekada si u pravu a nekada ne drži se onoga što jako dobro znaš bušenja
Da ponekad radimo s minusima -radimo nevjerojatno ali istina
Ne mogu i ne želim se zadužiti 50-100 E i posaditi još par ha voćnjaka, jednostavno me strah, a da stavim na papir vjerojatno se isplati ali te kalkulacije možda danas drže vodu a sutra i ne (primjer farmi s mlijekom ) jednostavno ja se raširim koliko mogu pokriti ( tako je hrvoje bilo i s mojim bunarom) dok svi seljaci nisu takvi, nije bitno dali je to milijon-dva samo daj i onda su svi krivi (imam nekoliko primjera oko seb) a pojedine udeuge i pojedinci samo čekaju da se slikaju po tv-u sponzorirani od pojedinih stranaka ponekad toliko prozirno da je smješno gledati...
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
I opet ljudi ne čitaju...a Bože dragi,kaj ćeš?Žalosne nam obrazovne ustanove,kome ste vi mjesta krali.Lažov je kolega đelac.Osvrni se malo.
I ponadal si se da bum otišel s foruma.Ne,pa zakaj bi,zato jer istinu govorim.Peče?Neka,dok je đelac ovde govoril da je prodaval po 0,7 kn,na onom forumu se hvalil kak je prodal po 1,90 kn.Halo?Ima tu smisla?

Ja jako dobro znam da je đelac govoril za ovu godinu jer je kod njega otkupna cijena 0,7(0,70)lipa,a kod mene (moja tvrdnja)0,80 lipa,a ti mu podmečeš prošlu godinu,gdje sam ja naveo da je bila otkupna cijena 1,20/kg.A drugo da je kolega možda prodao sam krumpir,na pijaci,sajmovima.....gdje je cijena drugačija/veća,iz razloga prijevoza,placarine i dr. Halo,jesi naučio šta?
Ne želim mu biti advokat,al me smeta podmetanja i laži.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
I opet ljudi ne čitaju...a Bože dragi,kaj ćeš?Žalosne nam obrazovne ustanove,kome ste vi mjesta krali.Lažov je kolega đelac.Osvrni se malo.
I ponadal si se da bum otišel s foruma.Ne,pa zakaj bi,zato jer istinu govorim.Peče?Neka,dok je đelac ovde govoril da je prodaval po 0,7 kn,na onom forumu se hvalil kak je prodal po 1,90 kn.Halo?Ima tu smisla?

dakle, svatko tko je pročitao taj link na drugi forum mogao je vidjeti jednu stvar
2009 - 1.10 kn
2010 - 1.90 kn
2011 - 0,80 kn
jel tako Hrvoje?
zaista ne vidim ovdje laži, sve je ovo živa istina...ili da bolje kažem, žalosna istina...jer i ona cijena od 2010. godine nije bog zna kakva cijena, a kad se sjetimo lanjske godine, osamdeset lipa je sramota...

i još samo da se osvrnem na onu tvoju tvrdnju da je 10 hektara krumpira proizvodnja za malog seljaka...onda taj mali seljak nema kombajn, nego bere taj krumpir na ruke, jedan po jedan i pobere sam samcat 300 tona krumpira, sam samcat ga prebaca preku ruku (s njive na prikolicu, s prikolice u skladište, iz skladišta u vreće, vreće na vagu, vreće u kombi, vreće iz kombija na paletu) 6 puta (dakle prebacal je 1800 tona, seljo je supermen) i naplati sve to po 0.8 kuna za kilu...i kad odbije input, koliko je zaradio???
...ajme nesvjesti...:axe:
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
530
hrvoje prije nek nekaj govoriš malo čitaj to je post od prošle godine!!!!!!!i niko nije lažov!!!i nebreš ti govorit o poljoprivredi koja ti nije osnovna djelatnost,a kaj se tiče placa tam je po 1,5kn kg al ga nebreš prodat više od 100kg jer takvi kak si ti radije kupuju uvoznu robu u dučanu..i neda mi se više raspravljat sa takvim kak si ti..primi se svog bušenja a ja svoje poljoprivrede!
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja sam bio dovezao povrće na otkup u agrofructus i cekam da mi omotaju paletu i da izvazu i covjek dovezao krumpir i mi malo o cijeni i tak ,,,,1,6kn bila cijena u 6mj a velika je razlika mladi u 6 i onaj koji se vadi u 8 ili 9mj znaci da je cijena 0,80kn točna
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
I ja bedast kaj se kačim s još bedastijima.Al tak mi dosadno danas popodne.Nema veze.Ja znam kaj jedem,meni je to dovoljno.I znam kaj delam.Ne bi ja to pisal tu da ne čitaju i drugi koji se ne obaziru.Uglavnom,da zaključimo na kraju dana.Ja stojim da ni prosvjeda ni poticaja ne treba,otvoreno tržište i amen.
Spijte koju kupicu!
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
I ja bedast kaj se kačim s još bedastijima.Al tak mi dosadno danas popodne.Nema veze.Ja znam kaj jedem,meni je to dovoljno.I znam kaj delam.Ne bi ja to pisal tu da ne čitaju i drugi koji se ne obaziru.Uglavnom,da zaključimo na kraju dana.Ja stojim da ni prosvjeda ni poticaja ne treba,otvoreno tržište i amen.
Spijte koju kupicu!
otvoreno trziste,,,bitno da ja svoj urod zaorem a neka neki iz egipta dovozi svoj otpad
 
I

ihorzic

Guest
ajde ljudi nastavite sa temom a provokatore ignorirajte ,
nisu vredni jer to im je duševna hrana
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Nemojte gnojit s hranom , i kapitalistički kaufland dijeli "gotovo" povrče nakon radnog vremena , budite milosrdni .
 

Najnoviji postovi

Na vrh