• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
dobili bumo čireve na želucu nemrem više tak svaki dan čekamo cisternu za mlijeko jel se bu pojavila il ne igraju se s našim živcima pune psihijatrije nas budu:madmana:

Teško u svakom pogledu-mi bar znamo da nebudu došli. Ne vrijedi se zivcirati.nikakva korist od toga. Mislim da budemo i mi morali krenuti ,ako se danas nista ne riješi,jer sad u 15h imaju sastanak.
 
K

Ketty

Guest
Teško u svakom pogledu-mi bar znamo da nebudu došli. Ne vrijedi se zivcirati.nikakva korist od toga. Mislim da budemo i mi morali krenuti ,ako se danas nista ne riješi,jer sad u 15h imaju sastanak.

Tko ima sastanak?
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
a jooj več su imali tolko sastanaka i opet ništ ministar bi trebal lupiti šakom o stol i odlučno postaviti neke zakone a ne ovak smo sa strane promatrati proizvođači i prerađivači sami nebudu ništ rešili to prepiranje može ići u nedogled
 
K

Ketty

Guest
a jooj več su imali tolko sastanaka i opet ništ ministar bi trebal lupiti šakom o stol i odlučno postaviti neke zakone a ne ovak smo sa strane promatrati proizvođači i prerađivači sami nebudu ništ rešili to prepiranje može ići u nedogled

Ministar se lijepo ogradil i rekel: najte mene mešati vu svoje gluposti!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

ihorzic

Guest
nisu to gluposti , trebali bi se umešati ako misle na mir i dobro
 
H

Hrvach

Guest
Već par dana gledam na TV-u izvješća o prosvjedima, pratim situaciju na forumu i pitam se ko stoji iza svega. Ja imam tek 20g i pitam se kaj čeka mene kroz par godina.. Ne bavim se poljoprivredom, to mi je više hoby, ali se dio moje familije bavi. Prvo su uništili mala gospodarstva sa zakonom o siru i vrhnju, 95% ljudi koji su živjeli od toga su bili umirovljenici s 800-1000kn mirovine koji si ne mogu priuštiti inspekcije,posebne prostorije, hladnjače itd.. Sad su na red došli veći proizvođači koji opet očito ne idu "uz dlaku" nekome u vrhu.. Bolje je prolijevati mlijeko jer (opet) zakon brani da se podijeli okolo ljudima, ako te neko vidi ti ćeš završiti u zatvoru jer si htio pomoći onome kome treba... Ali uz sve to glavno da svaki dan slušamo na radiju, televiziji i internetu propagandu o europi, sjeverna koreja je nula prema našim propagandnim spotovima..
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Na pola puta između DJ-SB ( prije cca 90min) sam sreo kolonu predvođenu Laslom idu u pravcu ZG-a.

IMG20120216_002.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Dukat,ministarstvo,hss i ovi naši predstavnici, javila nam naša referentica.

kaj,dok su bili u vlasti fućkalo im se za seljaka,a sad su se odjednom prosvjetlili kad su im izmakle fotelje....:scratch
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
Prije nekih 45min povorka pod policijskom pratnjom prošla, sad su već negdje u blizini Gradiške.
 
I

ihorzic

Guest
jao , jao jadni ljudi ,..
oko srca me steglo kad se sjetim kak je ljudima koji iz slavonije i dalje moraju potegnuti u zg
koje gorivo trebaju , pa nešto novaca u đepu a kod kuće sve ostavljaju nekomu da rade

strašno,..

podsjeća me kao kad smo na sličan način išli u rat
 
K

Ketty

Guest
jao , jao jadni ljudi ,..
oko srca me steglo kad se sjetim kak je ljudima koji iz slavonije i dalje moraju potegnuti u zg
koje gorivo trebaju , pa nešto novaca u đepu a kod kuće sve ostavljaju nekomu da rade

strašno,..

podsjeća me kao kad smo na sličan način išli u rat

I mi bi već bili tamo da imamo komee ostaviti djecu i stoku...
 
A

Alen

Guest
Srečom pa imate love za gorivo do Zg.... Samo neshvačam što sad idete pred ministarstvo, Dukat nije državni a ni Hrvatski da bi vlast odlučivala o cijeni... Nekak mi se čini da ni sami neznaju kuda bi i što bi.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
laslo reagira samo kada mu se izmakne stolica a kada je njemu dobro onda suti.
 
I

ihorzic

Guest
jao alene vidi se da nemaš pojma tko i kome se ide
budeš vidio

i da ovi kaj dođu iz slavonije nejdu bez veze
 

Najnoviji postovi

Na vrh